اردوغان: به خاک و منافع هیچ کشوری چشم ندوخته و به هیچ کشوری اجازه دست‌اندازی به منافع‌مان را نمی‌دهیم

05/06/1399 12:12 ب.ظ

اردوغان: کسانی که اندیشه اقدام علیه ترکیه در دلشان مانده، به هیچ وجه فرصت اقدام علیه ما را نخواهند یافت.

- خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی اظهار داشت: ما به خاک، حاکمیت و منافع هیچ کشوری چشم ندوخته ایم، به هیچ کشوری نیز اجازه دست اندازی به منافع خود را نخواهیم داد.

- کسانی که اندیشه اقدام علیه ترکیه در دلشان مانده، به هیچ وجه فرصت اقدام علیه ما را نخواهند یافت.

- طرف‌های مقابل را به بازنگری در رفتارشان و ممانعت از اقدامات اشتباهی که موجب زوال آنها خواهد شد دعوت می‌کنیم. - همه باید بدانند که ترکیه دیگر کشوری نیست که بخواهند صبر، عزم و اراده، شجاعت و امکانات آن را آزمایش کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان: ترکیه حق خود را هم در دریاهای اژه و مدیترانه و هم در دریای‌سیاه خواهد گرفت اردوغان: ترکیه حق خود را در اژه و دریای مدیترانه در دریای سیاه خواهد گرفت اردوغان: ما به خاک، حاکمیت و منافع هیچ کشوری چشم ندوخته ایم، به هیچ کشوری نیز اجازه دست اندازی به منافع خود را نخواهیم داد. اردوغان: طرف‌های مقابل را به بازنگری در رفتارشان و ممانعت از اقدامات اشتباهی که موجب زوال آنها خواهد شد دعوت می‌کنیم.

اردوغان: ترکیه به هیچ وجه از فعالیت اکتشافی کشتی «اوروچ رئیس» عقب نشینی نخواهد کرداردوغان: ترکیه به هیچ وجه از فعالیت اکتشافی کشتی «اوروچ_رئیس» عقب نشینی نخواهد کرد

اردوغان هئيت شورای سازمان‌های اسلامی آمریکا را به حضور پذیرفت

اردوغان در واکنش به تهدید یونان: در عملیات مدیترانه عقب‌نشینی نمی‌کنیماختلاف میان یونان و ترکیه در شرق دریای مدیترانه، سیاست خارجی هم‌پیمانان آنها در ناتو را تحت تأثیر قرار داده است.

سخنگوی قوه قضاییه:‌ هیچ شهری به عنوان تبعیدگاه نداریمغلامحسین اسماعیلی،‌ سخنگوی قوه قضاییه،‌ گزارش‌های منتشر شده درباره انتخاب شماری از شهرهای ایران به عنوان تبعیدگاه برای محکومان قضایی را رد کرد و «مجهول» خواند

اعتراض شدید وزارت خارجه آمریکا به دیدار رجب طیب اردوغان با رهبران گروه تروریستی حماساعتراض شدید وزارت خارجه آمریکا به دیدار رجب طیب اردوغان با رهبران گروه تروریستی حماس مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، با صدور بیانیه‌ای به دیدار رئیس جمهوری ترکیه با دو تن از رهبران حماس واکنش نشان داده و به آن اعتراض کرد.

واکنش ترکیه به اظهارات مقام آمریکایی درباره دیدار اردوغان با مقامات حماس

خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی اظهار داشت: ما به خاک، حاکمیت و منافع هیچ کشوری چشم ندوخته ایم، به هیچ کشوری نیز اجازه دست اندازی به منافع خود را نخواهیم داد.- کسانی که اندیشه اقدام علیه ترکیه در دلشان مانده، به هیچ وجه فرصت اقدام علیه ما را نخواهند یافت.

- طرف‌های مقابل را به بازنگری در رفتارشان و ممانعت از اقدامات اشتباهی که موجب زوال آنها خواهد شد دعوت می‌کنیم.

- همه باید بدانند که ترکیه دیگر کشوری نیست که بخواهند صبر، عزم و اراده، شجاعت و امکانات آن را آزمایش کنند.

- وقتی می‌گوییم کاری را انجام خواهیم داد آن را انجام می‌دهیم. اگر کسی توانایی پس دادن تاوان ایستادن در مقابل ما را دارد به میدان بیاید اگر نه از پیش راه ما کنار برود.