اردوغان: امنیت بخش اعظمی از مناطق سوریه در نزدیکی مرز ترکیه را تامین کرده‌ایم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

رئیس‌جمهور ترکیه تاکید کرد امنیت بخش اعظمی از مناطق سوریه در نزدیکی مرز کشور را تامین کرده‌ایم. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

11.06.2021رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه طی سخنانی در مراسم افتتاحیه پروژه «سد کیلیس عفرین بالا و انتقال آب آشامیدنی» که به صورت مجازی در آن شرکت کرد، تاکید کرد: امنیت بخش اعظمی از مناطق سوریه در نزدیکی مرز ترکیه را تامین کرده‌ایم.

اردوغان همچنین در ارتباط با مبارزه ترکیه با تروریسم اظهار داشت: با مبارزه قاطعانه خود، ترکیه را از ظلم گروه‌‌های تروریستی و باندهای جنایتکار نجات دادیم. رئیس‌جمهور ترکیه ادامه داد: در ساختن یک ترکیه بزرگ و قدرتمند که امید همه دوستان و برادران ما در منطقه است، مصمم هستیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیام اخوان در گفتگو با بخش فارسی صدای آمریکا: روز محکومیت ملادیچ «روزی مهم برای عدالت» استگزارش هومان بختيار از بخش فارسی صدای آمریکا -
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصاویر دیوار فولادی در مرز یونان و ترکیه برای جلوگیری از ورود مهاجراندر کنار نصب این حصار فولادی به طول ۴۰ کیلومتر و ارتفاع ۵ متر، دولت به کمک دوربین‌های حرارتی و سنسورها سعی در تقویت کنترل‌های مرزی و جلوگیری از ورود مهاجران دارد. جمهوری اسلامی که داره نفسهای اخر رو میکشه و اردوغان هم اگه به بهانه پناهنده ها، نتونه از اروپا اخاذی کنه ، اقتصاد ترکیه پر و اردوغان هم پر . اینجوری شاید خاور میانه به ارامشی برسه .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوگاه پناهندگان «الهول» به پایگاهی جدید برای داعش تبدیل شده استدر حالی که دولت عراق ماه‌ها به دنبال یافتن راه حلی مناسب برای پایان دادن به خطر خانواده‌های داعشی بازگشته از اردوگاه «الهول» در شمال شرقی سوریه است،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افزایش تدریجی دما در بیشتر مناطق کشورافزایش تدریجی دما در بیشتر مناطق کشور مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده ‌پیش‌بینی می‌شود، از بارش ‌پراکنده در برخی مناطق کشور خبر داد. کجای خبر گفته افزایش شدید دما؟؟؟ هم در لید و هم در تیتر به افزایش «تدریجی» دما اشاره شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دو تروریست دیگر پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدنددر ادامه عملیات پنجه-رعد و پنجه-صاعقه نیروهای مسلح ترکیه در شمال عراق، 2 تروریست پ.ک.ک از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ آغاز عملیات پاکسازی سواحل استانبول از غلاف و مخاط دریاییوزارت محیط زیست ترکیه با همکاری شورای شهر استانبول عملیاتی را برای پاکسازی «غلاف یا مخاط دریایی» که در حال گسترش در دریای مرمره است، آغاز کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »