اردوغان: دستگاه قضایی ترکیه به نیروی بزرگ ما جهت مبارزه با خائنان تبدیل شده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس جمهورترکیه اظهار داشت: دستگاه قضایی ترکیه در روندی که با اقدام به کودتای نافرجام 15 ژوئیه آغاز شد آزمون مهمی را پشت سر گذاشته و به نیروی بزرگ ما جهت مبارزه با خائنان تبدیل شده است.

اردوغان: در زمان کودتای نافرجام 15 جولای فرقه تروریستی فتو و پس از آن دریافتیم که باید نسبت به گروه‌های سیاسی و عقیدتی که قصد تسلط بر دستگاه قضایی ترکیه داشتند، حساس، دقیق و شجاع باشیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد یک نماینده مجلس از انتخاب‌کنندگان لقب «ذوالقرنین» برای رئیس دستگاه قضانماینده مردم میاندوآب در مجلس گفت: کسانی که امروز دولت و مجلس را فاقد ارزش نشان می دهند برای بعضی افراد لقب ذوالقرنین انتخاب می‌کند. همین آقایان تا دیروز در مورد مرحوم هاشمی می گفتند 'مخالف هاشمی مخالف پیغمبری است' آخر سر دیدیم که چه برندی برای مرحوم هاشمی درست کردند و چه چیزهایی که به او نسبت ندادند؛ همین افراد می‌گفتند احمدی نژاد جزو ۳۱۳ نفر یاران ولی عصر(عج) است که قبل از خود امام زمان (عج) ما او را کشف کردیم؛ دیدیم که احمدی نژاد به چه موجودی تبدیل شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اربعین 98| لغو روادید سفر به عراق از امروز آغاز شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«لغو_روادید سفر به عراق از امروز آغاز شد» سردار اشتری: *لغو روادید از امروز صورت گرفته و هماهنگی بر این بود که از امروز ترددها انجام شود *اما بستگی به خود کاروان‌ها دارد *البته اکنون مانعی برای حضور کاروان‌ها در مرز وجود ندارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آیت‌الله سید‌ابراهیم ذوالقرنین، دست مریزاد!روزنامه‌_خوانی نهم شهریور کیهان: آیت‌الله سید‌ابراهیم ذوالقرنین، دست مریزاد! آرمان: مذاکره با آمریکا بر مبنای منافع ملی جوان: اظهارات روحانی درباره ملاقات با ترامپ سم مهلک است همدلی: اگر دفتر رهبری وزرا را منصوب می‌کند، باید شفاف اعلام شود بیشتر بخوانید
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

محمدعلی نجفی دوباره راهی زندانی شدیک مقام دستگاه قضایی ایران از بازگشت محمدعلی_نجفی، شهردار پیشین تهران که در پرونده قتل همسرش میترا_استاد مجرم شناخته شده بود، به زندان خبر داد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: برای کنترل منطقه امن سوریه، وقت و حوصلهٔ‌ زیادی نداریمایالات متحده بر آن است که با این طرح از حملهٔ ترکیه به مناطق مرزی سوریه پیشگیری کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده ولی فقیه در سپاه: مبارزه با فساد "سیاسی‌" نیست؛ "رئیسی" مصمم به برخورد با ‌مفسدان ‌است‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ نماینده ولی فقیه در سپاه ‌گفت: قطعاً هدف مبارزه با فساد نه تنها سیاسی بازی نیست بلکه رضای خدا مدنظر است و به زودی همه خواهند دید که قوه قضائیه و شخص آقای رئیسی چگونه نسبت به برخورد و مبارزه با فساد مصمم است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »