اردوغان: از تمامی امکاناتمان برای حمایت از مردم لبنان استفاده می‌کنیم

10/08/2020 07:44:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

اردوغان, لبنان

اردوغان : از تمامی امکاناتمان برای حمایت از مردم لبنان استفاده می‌کنیم 🛑 ترکیه به حق، حقوق و منافع مشروع هیچ‌ کشوری چشمداشتی ندارد. 🛑 به عنوان کشورهای حوزه دریای مدیترانه گردهم‌ آمده و یک راهکار قابل قبول ارائه دهیم

- خبرگزاری آناتولی

.- ترکیه به حق، حقوق و منافع مشروع هیچ‌ کشوری چشمداشتی ندارد.- به عنوان کشورهای حوزه دریای مدیترانه گردهم‌ آمده و یک راهکار قابل قبول ارائه دهیم- ما همواره برای انجام مذاکرات در راستای حل و فصل اختلافات در شرق مدیرانه در چارچوب احقاق حق اعلام آمادگی می‌کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شمار جان‌باختگان ناشی از کووید۱۹ در برزیل از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت🔺شمار جان‌باختگان ناشی از کووید۱۹ در برزیل از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت ⚡️همزمان با شدت یافتن دوباره شیوع کووید۱۹ در برخی کشورهای جهان، شمار جان‌باختگان ناشی از ابتلا به ویروس_کرونا در کشور برزیل از ۱۰۰ هزار نفر گذشت.

دو روز بعد از اعتراضات فراگیر در بیروت؛ نخست وزیر لبنان از سمت خود استعفا می‌کنددو روز بعد از اعتراضات فراگیر در بیروت؛ نخست وزیر لبنان از سمت خود استعفا می‌کند . لبنان در پی انفجار بزرگی که هفته گذشته در بندر بیروت روی داد، صحنه اعتراض‌های مردمی بوده است

نگرانی از تکرار واقعهٔ قتل خاشقجی؛ کانادا از رئیس پیشین ضدجاسوسی عربستان محافظت می‌کندبر اساس دادخواستی که روز پنج‌شنبه به دادگاه واشنگتن ارائه شد، سعد الجبری ولیعهد کنونی عربستان را متهم کرده است که مانند آنچه برای جمال خاشقجی در ترکیه روی داد، تیمی را در سال ۲۰۱۸ میلادی برای کشتن او به کانادا فرستاده است.

ورود اولین گروه از گردشگران روس به موغلا پس از محدودیت‌های کروناییبا آغاز مجدد پروازها میان ترکیه و روسیه٬ اولین گروه از گردشگران این کشور وارد استان موغلا شدند. - خبرگزاری آناتولی

جزییات اختصاصی از پیش‌نویس قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران

آرامش بازار نفت از محالات است/ بزودی جنگ نفتی عراق و عربستان آغاز می‌شودرئیس گروه مرکز مطالعات انرژی وین با بیان اینکه سطح ذخیره‌سازی در چین، به حدی رسیده که این کشور، حالا شروع به صادرات هم کرده است، گفت: من منتظر جنگ سهم بازار جدیدی بین عربستان و عراق در آینده‌ای نه چندان دور هستم.

10.صدای آمریکا - همزمان با شدت یافتن دوباره شیوع کووید۱۹ در برخی کشورهای جهان، شمار جان‌باختگان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در کشور برزیل از ۱۰۰ هزار نفر گذشت.حسن دیاب، نخست وزیر لبنان یک وزیر کابینه دولت لبنان اعلام کرد که حسن دیاب، نخست وزیر آن کشور، قرار است امروز از سمت خود استعفا کند.Aa کانادا سعد الجبری، از مقامات ارشد پیشین سرویس اطلاعات عربستان سعودی را پس از آنکه با تهدید جانیِ جدی روبرو شد، تحت محافظت قرار داد.

08.2020 . ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل، هفته گذشته گفت که با وجود تعداد بالای جان‌باختگان «وجدانش راحت است. - ترکیه به حق، حقوق و منافع مشروع هیچ‌ کشوری چشمداشتی ندارد. در آن حادثه بر اثر انفجار نیترات آمونیوم در بیروت دست‌کم ۱۶۰ تن کشته و ۶ هزار نفر زخمی شدند. - به عنوان کشورهای حوزه دریای مدیترانه گردهم‌ آمده و یک راهکار قابل قبول ارائه دهیم - ما همواره برای انجام مذاکرات در راستای حل و فصل اختلافات در شرق مدیرانه در چارچوب احقاق حق اعلام آمادگی می‌کنیم.» کارشناسان معتقدند که به خاطر عدم انجام آزمایش‌های کافی، تعداد مبتلایان به کووید۱۹ در برزیل ممکن است شش برابر بیشتر از آمار در دست باشد. - ترکیه هیچ‌گاه به رویکردی که حقوق کشوری با مساحت 780 هزار کیلومتر را نادیده گرفته و از طریق چند جزیره آن را در سواحلش محصور کند، رضایت نخواهد داد. سعد الجبری در سال ۲۰۱۷ میلادی، پیش از آنکه محمد بن سلمان قدرت کنترل امور را در عربستان در دست بگیرد و محمد بن نایف را در بازداشت خانگی قرار دهد، عربستان را ترک کرد و به کانادا نزد پسرش رفت.

. برزیل با بیش از سه میلیون مبتلا و هند با بیش از دو میلیون مبتلا به ترتیب در ردیف دوم و سوم جدول جانز هاپکینز قرار گرفته ‌اند. رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در یک کنفرانس تلفنی که توسط فرانسه و سازمان ملل متحد برای گرد‌آوری کمک‌های اضطراری به لبنان هماهنگ شده بود با دیگر رهبران جهان، مقامات دولتی، و سازمان‌های بین‌المللی صحبت کرد.