ادعای ارگان رسانه ملی درباره دستمزد مزدک میرزایی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

حقوق مزدک میرزایی ماهیانه ۹۳ میلیون تومان! جام جم: شبکه ایران اینترنشنال حقوقی معادل ۷۵ هزار پوند در سال به کارکنان مطرحش می‌پردازد که اگر آن را تقسیم بر تعداد ماه‌های سال و ضرب در قیمت پوند کنید، به عدد قابل توجه ۹۳ میلیون تومان در ماه می‌رسید.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، روزنامه جام جم نوشت: «چند هفته پیش بود که خبر استخدام شدن یکی از گزارشگران معروف ایرانی در شبکه سعودی ایران اینترنشنال در فضای مجازی پیچید. گمانه‌زنی‌ها حول عادل فردوسی‌پور بود. فردوسی‌پور اما خیلی زود به این خبر واکنش نشان داد و به‌شکل رسمی حتی ارائه پیشنهاد کاری از سوی این شبکه را تکذیب کرد.

حالا نوبت رسیده بود به‌تحلیل علت خروج او از کشور. از خیابانی تا کاربران فضای مجازی برخی‌ها معتقد بودند مزدک در واکنش به رفتارهای رسانه‌ ملی، ایران را ترک کرده است. خیابانی در نامه‌ای پر گلایه نوشته است: «از ته دلم می‌نویسم که همه مردم ایران لایق بهترین‌ها هستند و نباید با این همه سختی زندگی کنند. برای من هم در اینجا کار کردن، خیلی سخت است. کار که نه، چه کاری؟ ما کاری نداریم. همه به‌نوعی بیکاریم‌. دو تا گزارش در ماه که نشد کار‌. اگر این سینما و فوتبال هم نبود واقعا در انزوایی عجیب و گوشه‌نشینی و سکوت می‌مردم. خواستم بنویسم که مزدک حیف شد و نوشتم اما نه این اشتباه است، مزدک عزیز من حیف نشد.

به‌جز این قراردادها، نکته مهم دیگر که خروج مزدک به‌دلیل کم‌توجهی صداوسیما را رد می‌کند، توجه ویژه شبکه‌های ورزشی سیما به او برای گزارشگری است.چند روز بعد از تایید پیوستن مزدک میرزایی به شبکه سعودی، خبر جدیدی درباره او منتشر شد؛ خبری نگران‌کننده که واکنش‌های جدیدی به همراه داشت. مزدک میرزایی آرشیو تلویزیون را با خود برده است! البته مرتضی میرباقری، معاون سیما به‌طور کلی چنین چیزی را تکذیب کرد و مشخص شد مزدک میرزایی بدون آرشیوها به انگلستان رفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هیچی نیست... اونم سالی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانیت پایین‌ترین رقم دریافتی حقوق را در کشور داردرئیس قوه قضاییه: روحانیت پایین‌ترین رقم دریافتی حقوق را در کشور دارد رئیسی: آمار دریافتی و حقوق روحانیت در قم و مشهد و جاهای دیگر را دارم، قشری که بیشترین شهید را داده، پایین‌ترین رقم دریافتی را دارد.امروز این سلوک باعث شده مردم صداقت را در روحانیت ببینند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نظامیان اسرائيل 8 فلسطینی دیگر را در کرانه باختری بازداشت کردندنظامیان اسرائیل 8 فلسطینی دیگر را در مناطق مختلف کرانه باختری اشغالی بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دشمنان اقتدار ایران را در محاسبات خود مدنظر قرار دهندسرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران یک قدرت مستقل در جهان است، گفت: ایران اسلامی بی تاثیر از قدرت های جهانی ،استقلال اقتصادی ،سیاسی ، فرهنگی و نظامی خود را حفظ کرده و این استقلال ساختاری به الگویی بی بدیل برای جهانیان مبدل شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رژیم اسد دو روستا در حومه ادلب را تصرف کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فیفا بار دیگر ایران را درباره عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها تهدید به تعلیق کردفیفا همچنان بر موضع خود در قابل عدم تصمیم‌گیری مقامات ایرانی درباره مساله حضور زنان در ورزشگاه‌ها
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زاکانی در برنامه زنده مدیران ارشد وزارت اطلاعات را به «فساد» متهم کردعلیرضا_زاکانی بعد از آنکه اتهام‌هایش علیه اکبر_طبری از مقام‌های سابق قوه قضائیه، به بازداشت این فرد نزدیک به صادق لاریجانی منجر شد، در برنامه زنده، مقام‌های وزارت اطلاعات را به دست داشتن در فساد متهم و تاکید کرد که به آن‌ها «گفتم ریشه‌تان را می‌کنم.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »