ادامه رشد قیمت دلار آزاد و رسمی؛ سکه به بالای ۴ میلیون تومان رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با وجود تعطیلی بازار جهانی طلا، ادامه روند صعودی نرخ ارز در بازار آزاد و رسمی ایران در دومین روز کاری هفته جاری بار دیگر قیمت هر قطعه تمام سکه طلا را به بیش از ۴ میلیون تومان رساند.

با وجود تعطیلی بازار جهانی طلا، ادامه روند صعودی نرخ ارز در بازار آزاد و رسمی ایران در دومین روز کاری هفته جاری، بار دیگر قیمت هر قطعه تمام سکه طلا را به بیش از ۴ میلیون تومان رساند.

پس از رشد ۱۰۰ تومانی روز شنبه، بانک مرکزی ایران در آغاز معاملات روز یکشنبه بازار رسمی ارز، نرخ عرضه دلار آمریکا را ۵۰ تومان دیگر افزایش داد و به ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان رساند، نرخی که بالاترین قیمت رسمی دلار از ابتدای آبان ماه تاکنون به شمار می‌رود. همزمان صعود نرخ دلار در بازار تهران نیز ادامه یافت و به ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و هر یورو نیز به ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان نزدیک شد. نرخ فروش یورو در شبکه صرافی‌های تحت نظارت بانک مرکزی نیز ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان بود.

با وجود تعطیلی بازار جهانی، در بازار طلا و سکه تهران و تحت تاثیر ادامه رشد قیمت دلار، بهای هر قطعه تمام سکه طلا پس از ۲۲ روز دوباره از مرز ۴ میلیون تومان عبور کرد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به ۴۰۷ هزار تومان بالغ شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه اعتراضات مردم الجزایر در آستانه انتخابات ریاست جمهوری | DW | 03.11.2019تظاهرات اعتراض‌آمیز در پایتخت الجزایر ادامه دارد. اعلام لیست نامزدهای ریاست جمهوری به خشم مردم دامن زده است. آنها می‌گویند که حاکمیت می‌کوشد دولتمردان پیشین را بر اریکه قدرت نگاه دارد. همه پا شدند ولی ایرانیان پاشیدند انتخابات چه ریاست جمهوری چه مجلس باید دمکراتیک برگزار شود
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات هنگ کنگ در مراکز خرید این دولت‌شهر ادامه دارد🔺اعتراضات هنگ کنگ در مراکز خرید این دولت‌شهر ادامه دارد ⚡️عتراضات در هنگ کنگ در شرایطی روز یکشنبه ۱۲ آبان ماه ادامه دارد که معترضان روز شنبه ساختمان خبرگزاری«شینهوا» وابسته به دولت چین را مورد هدف قرار دادند و این اعتراضات به درگیری کشیده شد. کاش یک ماسک خنثی هم در بین همه ایرانیان ‌‌معترضین قرار میگرفت تا میتوانستند بدون ترس در میادین جمع شوند و اعتراض کنند به وضع موجود .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه تلاش‌ها برای ابراز تردید در «قتل» میترا استاد؛ محمدعلی نجفی دوباره محاکمه می شود🔺ادامه تلاش‌ها برای ابراز تردید در «قتل» میترا استاد؛ محمدعلی نجفی دوباره محاکمه می شود ⚡️محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران که پس از حکم پرونده قتل میترا استاد با سپردن وثیقه از زندان آزاد شده است، قرار است بار دیگر پرونده‌اش در دادگاه بررسی شود. سلطنت_طلبها باید این را قبول کنند که دیگر نظام جمهوری_اسلامی_ایران دیگه به دست سلطنت_طلبها نخواهد افتاد.انشالا به حول قوه الهی این مهدی_فلاحتی را مثل روح_الله_زم دستگیر می کنیم و همینطور بقیه ضد انقلابیون را توسط نیروهای اطلاعاتی سپاه_پاسداران دستگیر خواهیم کرد.منتظر باشند نمایش و هنرپیشه در لباس زندانی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سکه ۴ میلیونی شدسکه ۴ میلیونی شد بازار ارز و طلا امروز روند افزایشی را در پیش گرفتند که البته این روند در بازار طلا و سکه پررنگ‌تر بود؛ به طوریکه سکه تمام طرح جدید و قدیم که مدتی بود به زیر سه میلیون بازگشته بود، امروز دوباره به چهار میلیون رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

به تعلیق در آمدن کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشوربه نظر می‌آید که موضوع اعطای کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشور موجب بروز فعل و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایربی‌ان‌بی 'پارتی هاوس' را ممنوع کردایربی‌اَن‌بی که یک وب‌سایت برای اجاره دادن خانه‌ به گردشگران است، اعلام کرد که از این پس خانه‌های اجاره‌ای برای مهمانی و پارتی که به 'پارتی هاوس' مشهور است را ممنوع می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »