ادامه تدابیر شدید امنیتی در جامو و کشمیر

18/08/2019 05:11:00 ب.ظ

ادامه تدابیر شدید امنیتی در #جامو و #کشمیر

جامو, کشمیر

ادامه تدابیر شدید امنیتی در جامو و کشمیر

تدابیر امنیتی شدید در جامو و کشمیر علیرغم اظهارات مقامات هند در مورد کاهش آن همچنان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

Khalaf Rasha,Makhmud Mazbutov   |Delhiدهلی نو/ خبرگزاری آناتولیبه گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، تدابیر امنیتی شدید در جامو و کشمیر علیرغم اظهارات مقامات هند در مورد کاهش آن، همچنان ادامه دارد.خیابان‌ها تقریبا خالی از جمعیت بوده و سربازان هندی در حال گشت زنی هستند.

شاهد چودری از مسئولین سریناگار در ایالت جامو و کشمیر دیروز گفته بود: تدابیر امنیتی در بیشتر مناطق ایالت کاهش یافته، خدمات تلفن ثابت باز شده و دفاتر دولتی نیز افتتاح می شوند.دهلی نو دو روز پیش اعلام کرد که تدابیر امنیتی اخیر در جامو و کشمیر طی روزهای آینده کاهش خواهد یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

کاهش تدابیر امنیتی در جامو و کشمیرمقامات هند از آغاز کاهش تدابیر امنیتی در جامو و کشمیر خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

اعتراضات در هنگ‌کنگ ادامه داردتظاهرات مردم هنگ‌کنگ در اعتراض به لایحه استرداد مجرمین به سرزمین اصلی چین امروز نیز ادامه یافت. - خبرگزاری آناتولی

ادامه اعتراض‌ها در هنگ‌کنگ با شعار «هنگ‌کنگ را آزاد کنید»در یازدهمین هفته اعتراض‌های ضد دولتی در هنگ‌کنگ، هزاران نفر از معترضان روز یکشنبه زیر باران شدید در پارک ویکتوریای هنگ‌کنگ در مرکز شهر گرد هم آمدند.

واکنش شدید دولت قانونی یمن به انتصاب سفیر حوثی‌ها در تهرانشورشیان شیعی حوثی در یمن از انتصاب «سفیر» خود در تهران خبر دادند. این تصمیم حوثی‌های یمن فورا از سوی دولت قانونی یمن به ریاست جمهوری عبد ربه منصور هادی که از سوی جامعه بین‌المللی به عنوان تنها دولت رسمی این کشور شناخته می‌شود، محکوم شد.

برادر رهبر گروه طالبان در حمله انفجاری در پاکستان کشته شدخبرگزاری رویترز به نقل از دو منبع طالبان گزارش داد، در نتیجه یک هجوم انفجاری جمعه 16 اوت در داخل یک

جزئیاتی از دومین گزارش «جاوید رحمان» گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران♦️ جزئیاتی از دومین گزارش جاوید_رحمان گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق_بشر در ایران ⚡️ ایران در ده سال گذشته به هیچکدام از سه گزارشگر ویژه ای که برای گزارش به سازمان ملل انتخاب شدند، اجازه نداد برای بررسی وضعیت حقوق بشر، به ایران سفر کنند.

تدابیر امنیتی شدید در جامو و کشمیر علیرغم اظهارات مقامات هند در مورد کاهش آن همچنان ادامه دارد.مقامات هند از آغاز خبر دادند.تظاهرات مردم هنگ‌کنگ در اعتراض به لایحه استرداد مجرمین به سرزمین اصلی چین امروز نیز ادامه یافت.18 August 2019 اعتراض‌ها در هنگ‌کنگ زمانی آغاز شد که شورای قانونگذاری در ماه ژوئن بررسی لایحه‌ای را آغاز کرد که به موجب آنان کلیه مظنونین برای محاکمه به چین مسترد می‌شوند.

Khalaf Rasha,Makhmud Mazbutov   | Delhi دهلی نو/ خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، تدابیر امنیتی شدید در جامو و کشمیر علیرغم اظهارات مقامات هند در مورد کاهش آن، همچنان ادامه دارد. خیابان‌ها تقریبا خالی از جمعیت بوده و سربازان هندی در حال گشت زنی هستند.08. شاهد چودری از مسئولین سریناگار در ایالت جامو و کشمیر دیروز گفته بود: تدابیر امنیتی در بیشتر مناطق ایالت کاهش یافته، خدمات تلفن ثابت باز شده و دفاتر دولتی نیز افتتاح می شوند. معترضین با حمل پرچم های انگلستان و آمریکا و سر دادن شعارهایی خواهان لغو لایحه استرداد و استعفای دولت محلی شدند. دهلی نو دو روز پیش اعلام کرد که تدابیر امنیتی اخیر در جامو و کشمیر طی روزهای آینده کاهش خواهد یافت. دهلی نو روز گذشته اعلام کرد که تدابیر امنیتی اخیر در جامو و کشمیر طی رورها آینده کاهش خواهد یافت. عمران خان، نخست وزیر پاکستان خواستار اعزام ناظران سازمان ملل به منطقه شد اما راجنات سینگ، وزیر دفاع هند آن را رد کرد. برخی از آنان متهم به «اغتشاش» شده‌اند که مشمول مجازات ۱۰ سال حبس است.

گفتنی است مقامات دهلی نو روز 5 اوت جاری ماده 370 قانون اساسی که به منطقه جامو و کشمیر وضعیتی ویژه ارائه می کند را لغو کردند. - مسئله جامو و کشمیر پس از استقلال هند و پاکستان از استعمار بریتانیا تاکنون 3 جنگ در سال‌های (1947، 1965 و 1971) میان دو کشور بر سر مسئله کشمیر رخ داده و بیش از 70 هزار نفر در این درگیری‌‌ها کشته شدند. طبق لایحه استرداد، مظنونان برای محاکمه باید به چین فرستاده ‌شوند اما این احتمال وجود دارد که با این لایحه چین مخالفان سیاسی خود را هدف قرار دهد. - مسئله جامو و کشمیر پس از استقلال هند و پاکستان از استعمار بریتانیا تاکنون 3 جنگ در سال‌های (1947، 1965 و 1971) میان دو کشور بر سر مسئله کشمیر رخ داده و بیش از 70 هزار نفر در این درگیری‌‌ها کشته شدند. گروه‌های آزادی‌خواه کشمیر در سال 1989 مبارزه برای استقلال از هند و پیوستن به پاکستان را آغاز کردند. از سال 1989 تاکنون بیش از 100 هزار کشمیری توسط نیروهای امنیتی هند کشته و بیش از 10 هزار زن در این منطقه مورد تجاوز قرار گرفته‌اند. از سال 1989 تاکنون بیش از 100 هزار کشمیری توسط نیروهای امنیتی هند کشته و بیش از 10 هزار زن در این منطقه مورد تجاوز قرار گرفته‌اند.. هر از گاهی در خط کنترل منطقه آزاد کشمیر که در کنترل پاکستان قرار دارد و همچنین منطقه جامو و کشمیر که تحت حاکمیت هند است، درگیری‌هایی میان نظامیان دو کشور روی می دهد. از سال 2003 تاکنون دو طرف یکدیگر را به نقض آتش‌بس در این منطقه متهم می‌کنند. ناآرامی‌های اخیر در هنگ‌کنگ‌ سبب سقوط بی‌سابقه ارزش سهام طی یک دهه گذشته در بازارهای بورس آسیا شده است.

از سال 2003 تاکنون دو طرف یکدیگر را به نقض آتش‌بس در این منطقه متهم می‌کنند. .