جامو, کشمیر, پاکستان, تدابیر شدید امنیتی, جامو و کشمیر, هند

جامو, کشمیر

ادامه تدابیر شدید امنیتی در جامو و کشمیر

ادامه تدابیر شدید امنیتی در #جامو و #کشمیر

18/08/2019 05:11:00 ب.ظ

ادامه تدابیر شدید امنیتی در جامو و کشمیر

تدابیر امنیتی شدید در جامو و کشمیر علیرغم اظهارات مقامات هند در مورد کاهش آن همچنان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

Khalaf Rasha,Makhmud Mazbutov   |Delhiدهلی نو/ خبرگزاری آناتولیبه گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، تدابیر امنیتی شدید در جامو و کشمیر علیرغم اظهارات مقامات هند در مورد کاهش آن، همچنان ادامه دارد.خیابان‌ها تقریبا خالی از جمعیت بوده و سربازان هندی در حال گشت زنی هستند.

اعتراضات خوزستان؛ جان باختن یک مجروح و تظاهرات در رباط کریم پزشکیان: طرح صیانت از کاربران اینترنتی در دستیابی به اهداف خود موفق نخواهد شد پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

شاهد چودری از مسئولین سریناگار در ایالت جامو و کشمیر دیروز گفته بود: تدابیر امنیتی در بیشتر مناطق ایالت کاهش یافته، خدمات تلفن ثابت باز شده و دفاتر دولتی نیز افتتاح می شوند.دهلی نو دو روز پیش اعلام کرد که تدابیر امنیتی اخیر در جامو و کشمیر طی روزهای آینده کاهش خواهد یافت.

عمران خان، نخست وزیر پاکستان خواستار اعزام ناظران سازمان ملل به منطقه شد اما راجنات سینگ، وزیر دفاع هند آن را رد کرد.گفتنی است مقامات دهلی نو روز 5 اوت جاری ماده 370 قانون اساسی که به منطقه جامو و کشمیر وضعیتی ویژه ارائه می کند را لغو کردند.- مسئله جامو و کشمیر headtopics.com

پس از استقلال هند و پاکستان از استعمار بریتانیا تاکنون 3 جنگ در سال‌های (1947، 1965 و 1971) میان دو کشور بر سر مسئله کشمیر رخ داده و بیش از 70 هزار نفر در این درگیری‌‌ها کشته شدند.گروه‌های آزادی‌خواه کشمیر در سال 1989 مبارزه برای استقلال از هند و پیوستن به پاکستان را آغاز کردند. از سال 1989 تاکنون بیش از 100 هزار کشمیری توسط نیروهای امنیتی هند کشته و بیش از 10 هزار زن در این منطقه مورد تجاوز قرار گرفته‌اند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

کاهش تدابیر امنیتی در جامو و کشمیرمقامات هند از آغاز کاهش تدابیر امنیتی در جامو و کشمیر خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

اعتراضات در هنگ‌کنگ ادامه داردتظاهرات مردم هنگ‌کنگ در اعتراض به لایحه استرداد مجرمین به سرزمین اصلی چین امروز نیز ادامه یافت. - خبرگزاری آناتولی

ادامه اعتراض‌ها در هنگ‌کنگ با شعار «هنگ‌کنگ را آزاد کنید»در یازدهمین هفته اعتراض‌های ضد دولتی در هنگ‌کنگ، هزاران نفر از معترضان روز یکشنبه زیر باران شدید در پارک ویکتوریای هنگ‌کنگ در مرکز شهر گرد هم آمدند.

واکنش شدید دولت قانونی یمن به انتصاب سفیر حوثی‌ها در تهرانشورشیان شیعی حوثی در یمن از انتصاب «سفیر» خود در تهران خبر دادند. این تصمیم حوثی‌های یمن فورا از سوی دولت قانونی یمن به ریاست جمهوری عبد ربه منصور هادی که از سوی جامعه بین‌المللی به عنوان تنها دولت رسمی این کشور شناخته می‌شود، محکوم شد.

برادر رهبر گروه طالبان در حمله انفجاری در پاکستان کشته شدخبرگزاری رویترز به نقل از دو منبع طالبان گزارش داد، در نتیجه یک هجوم انفجاری جمعه 16 اوت در داخل یک

جزئیاتی از دومین گزارش «جاوید رحمان» گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران♦️ جزئیاتی از دومین گزارش جاوید_رحمان گزارشگر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق_بشر در ایران ⚡️ ایران در ده سال گذشته به هیچکدام از سه گزارشگر ویژه ای که برای گزارش به سازمان ملل انتخاب شدند، اجازه نداد برای بررسی وضعیت حقوق بشر، به ایران سفر کنند.