اخطار فدراسیون به باشگاه استقلال؛ هانی کُرده اوباش است یا مدافع حرم؟

30/01/2021 05:14:00 ب.ظ

فدراسیون_فوتبال_ایران, باشگاه_استقلال

فدراسیون_فوتبال_ایران ، امروز یازدهم بهمن در ابلاغیه‌ای، « باشگاه_استقلال » و « پیروز_قربانی » مربی سایپا را به ارائه توضیحات کتبی و حضور در کمیته انضباطی فرا خواند. اخبار_ایران باشگاه_سایپا هانی_کُرده younesipour

***دوم دی سال ۱۳۹۸ خبرگزاری «فارس» هانی را «گنده لات تهران» معرفی کرد که براثر ضربات چاقو، به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شده و وضعیت ناپایداری دارد.» او را یکی از اراذل و اوباش نام‌دار تهران دانست که از چندی قبل در «برخی از پرونده‌های مربوط به جمع‌آوری اوباش و اراذل» با نیروی انتظامی تهران همکاری می‌کند.

تابناکدر بازگشت از سوریه هم همکاری‌های اطلاعاتی خود با نیروی انتظامی، برای حذف برخی از اراذل و اوباش را که در رسته خودش نبودند، آغاز کرد. در نهایت، ۳دی۱۳۹۸  سرهنگ «چنگیز ایدون»، رییس کلانتری «۱۱۲ ابوسعید»، به خبرگزاری‌ها گفت: «آقای هانی کرده در منطقه شاپور، مورد حمله تعدادی از اوباش و اراذل قرار گرفته است.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

شلیک اخطار شناور آمریکایی به قایق‌های سپاه پاسداران در خلیج فارس | DW | 28.04.2021برای دومین بار در ماه جاری میلادی اعلام شد که قایق‌های سپاه پاسداران در خلیج فارس به شناورهای آمریکایی نزدیک شدند. در تازه‌ترین مورد که روز دوشنبه روی داده، شناور آمریکایی ناچار به شلیک اخطار شده است. یکی نیست بگه پردسگ از اون ور دنیا اومدی خلیج فارس چه غلطی کنی؟ سیکتیر محلتون دگه🤦🏽‍♂️ واقعا جالبه ها، اجازه تردد در خلیج فارس خودمون هم نداریم 🤣 قایق های جنگی ایران ایران ایرانی هستند

پنتاگون از شلیک 30 گلوله اخطار به سوی قایق‌های سپاه در تنگه هرمز خبر دادوزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» روز دوشنبه 10 می 2021 اعلام کرد تعدادی از قایق‌های سپاه پاسداران در تنگه هرمز به شکل تحریک‌آمیزی به نیروی دریایی آمریکا نزدیک فلسطين_تنتفض القدس_ينتفض حي_الشيخ_الجراح يا_صاحب_الزمان حملات به اسراییل حملات به عربستان حملات به پایگاه های امریکا تابلویی از منطقه فقط سه ماه بعد از امدن بایدن در حالیکه رژیم سلاح به یمن می فرسته وسکوی پرتاب موشک رو به عربستان میسازه عربستان در نتیجه سیاستهای بایدن مجبور به مذاکره شده و دولت امریکا باخفت به دنبال توافق کجایی ترامپ اسم خودِ بایدن جو هستش یا اسم سگش !؟ 🧐 پس چرا پاچهء دزدان حکومت ملاها رو نمیگیره!؟

شلیک اخطار گارد ساحلی آمریکا در تنگه هرمز به قایق‌های سپاه پاسداران | DW | 11.05.2021قایق‌های تندروی سپاه پاسداران به کشتی‌های نیروی دریایی امریکا که زیردریایی 'یواس‌اس جورجیا' را اسکورت می‌کردند، تا فاصله ۱۳۵ متری نزدیک شدند. گارد ساحلی ایالات متحده در تنگه هرمز ناچار به ۳۰ شلیک اخطار شده است. پا به فرار گذاشت این زیردریایی اتمی؟ گارد ساحلی آمریکا؟؟ از کی تاحالا خلیج‌فارس ساحل آمریکا ست؟ خبرگزاری دوزاری آمریکایی ها که جرأت چنین غلطایی روندارن اماگیرم که چنین غلطی هم کردن شماهاچرا ذوق میکنین و دُم تکون میدین ؟!

شلیک هوایی یک شناور آمریکایی برای اخطار به قایق‌های تندرو سپاه در تنگه هرمز

پنتاگون: قایق‌های تندروی سپاه پاسداران را با شلیک اخطار از ناو آمریکایی دور کردیمپنتاگون اعلام کرد که پس از آنکه چند قایق تندروی سپاه پاسداران به ناوهای آمریکایی نزدیک شده و فاصله ایمن را نقض کردند، نیروهای آمریکایی با شلیک اخطار این قایق‌ها را دور کرده‌اند

فدراسیون فوتبال ایران، امروز یازدهم بهمن در ابلاغیه‌ای، «باشگاه استقلال» و «پیروز قربانی» مربی سایپا را به ارائه توضیحات کتبی و حضور در کمیته انضباطی فرا خواند.عکس از آرشیو نیروی دریایی آمریکا روز سه‌شنبه ۲۷ آوریل اعلام کرد که یک قایق گشتی این نیرو زمانی که قایق‌های سپاه پاسداران به آن نزدیک شده‌اند تیر اخطار شلیک کرد.شده که منجر به شلیک 30 گلوله اخطار به سمت آنها شد.ایران شلیک اخطار گارد ساحلی آمریکا در تنگه هرمز به قایق‌های سپاه پاسداران قایق‌های تندروی سپاه پاسداران به کشتی‌های نیروی دریایی امریکا که زیردریایی"یواس‌اس جورجیا" را اسکورت می‌کردند، تا فاصله ۱۳۵ متری نزدیک شدند.

پیروز قربانی به دلیل آنچه «توهین و نشر اکاذیب» به فدراسیون فوتبال خوانده شده است، باید طی دو روز آینده دفاعیات خود را به کمیته انضباطی این فدراسیون ارائه کند. اما باشگاه استقلال به دلیل «حضور فرد غیرمرتبط» در محل تمرین این تیم باید به مقامات قضایی فدراسیون فوتبال پاسخگو شود. در این فیلم صدای شلیک شنیده می‌شود و همچنین نورهایی در نزدیکی همراه با یک  گلوله ردیاب در بالای سطح آب دیده می‌شود. فرد غیرمرتبط، «هانی خمانه‌دار» ملقب به «هانی کُرده» است. او توضیح داد: « قایق‌های سپاه پاسداران ایران در تنگه هرمز به صورت تهدیدآمیزی به نیروهای آمریکایی نزدیک شدند. *** نیازی نیست حتما اهل «وب‌گردی» یا زندگی دایمی در شبکه‌های اجتماعی باشید که نام «هانی کُرده» به گوش و چشم‌تان رسیده باشد. نیروی دریایی آمریکا گفته است که قایق‌های سپاه پاسداران روز دوشنبه ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) به دو قایق گشتی آمریکایی"فایربولت" و"بارانوف" در خلیج فارس نزدیک شده‌اند. او هفته‌ای یک بار با ضربات چاقو کشته می‌شود، برایش مجلس ختم می‌گیرند، نوچه‌هایش مرثیه‌سرایی می‌کنند و باز هفته بعد، با هیبتی که منحصر به شخص خودش شده، در انظار ظاهر می‌شود. پس از دومین دور شلیک اخطار، ارتباط با ۱۳ قایق تندروی سپاه پاسداران قطع شد.

دوم دی سال ۱۳۹۸ خبرگزاری «فارس» هانی را «گنده لات تهران» معرفی کرد که براثر ضربات چاقو، به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان منتقل شده و وضعیت ناپایداری دارد. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید ربکا رباریچ، سخنگوی ناوگان پنجم دریایی آمریکا در خاورمیانه گفته است که پس از چندین اخطار از طریق بلندگو و بی‌سیم، سرنشینان شناور فایربولت تیر اخطار شلیک کرده‌اند و بعد از آن قایق‌های سپاه پاسداران دور شده و در"فاصله امن" قرار گرفته‌اند.» ضبط محموله‌های غیرقانونی اسلحه توسط ناوگان آمریکا در دریای عرب پنتاگون در حالی از این رویارویی پرده شده که ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا روز شنبه اعلام کرد در تاریخ 6 تا 7 مه 2021 محموله‌های غیرقانونی اسلحه را از یک کشتی بدون تابعیت در آب بین المللی شمال دریای عرب توقیف کرد. دو روز بعد، « خبرآنلاین » او را یکی از اراذل و اوباش نام‌دار تهران دانست که از چندی قبل در «برخی از پرونده‌های مربوط به جمع‌آوری اوباش و اراذل» با نیروی انتظامی تهران همکاری می‌کند. همین خبرگزاری از شایعاتی در مورد دست داشتن او در قتل «وحید مرادی» دیگر اوباش و شرخر نام‌دار پایتخت نوشته بود. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید ربکا رباریچ تصریح کرده که «نیروی دریایی آمریکا همچنان هشیار می‌ماند. خبرگزاری « تابناک » مدعی شد با بررسی پرونده‌های قضایی و کیفری هانی کرده به مواردی مانند «قتل»، «آدم‌ربایی» و «دزدی» رسیده است و او را «صاحب بار» نامید. این مقام مسئول گفت: «تسلیحات ضبط شده در دریای عرب، از یک بندر ایرانی آمده بود. تابناک نوشته بود که میان فروشندگان مواد مخدر، صاحب بار کسی است که خرده‌فروش‌های مواد مخدر بدون مجوز او، اجازه خرید یا فروش ندارند.» نیروی دریایی آمریکا گفته که این اقدام می‌توانسته"خطر یک اشتباه محاسباتی و یا یک رویارویی" را بالا ببرد. جمهوری اسلامی ایران هنوز به این خبر واکنش نشان نداده است.

هانی کرده ۱۶ سال از زندگی‌اش را در زندان گذراند، اما در بازگشت به شهر، باز هم همانی ماند که بود. با این تفاوت که ناگهان تصاویری از او در سوریه و با عنوان «مدافع حرم» منتشر شد. روز سه‌شنبه نیروی دریایی آمریکا فیلمی از نزدیک شدن قایق‌های سپاه به دو شناور آمریکایی رانگل و مونوموی در دوم آوریل را منتشر کردند.» گفتنی است ارتش آمریكا، عصر دوشنبه 26 آوریل، اعلام كرده بود كه 3 قایق متعلق به سپاه پاسداران ایران، به یک ناو جنگی و یك قایق دیگر آمریكایی در نزدیکی تنگه هرمز نزدیک شده و فاصله ایمنی را نقض کردند. او با لباس سپاه پاسداران، با یک اسلحه «کلاشنیکوف» در دست، به مداقع «بشار اسد» بدل شد. در بازگشت از سوریه هم همکاری‌های اطلاعاتی خود با نیروی انتظامی، برای حذف برخی از اراذل و اوباش را که در رسته خودش نبودند، آغاز کرد. در نهایت، ۳دی۱۳۹۸  سرهنگ «چنگیز ایدون»، رییس کلانتری «۱۱۲ ابوسعید»، به خبرگزاری‌ها گفت: «آقای هانی کرده در منطقه شاپور، مورد حمله تعدادی از اوباش و اراذل قرار گرفته است. این گونه فعالیت‌ها از سوی نیروی دریایی ایران که امنیت دریانوردی را تهدید می‌کند در دوره دولت دونالد ترامپ رئیس‌ جمهوری پیشین آمریکا به صفر رسیده بود، اما از زمان روی کار آمدن جو بایدن در ژانویه گذشته بیشتر شده است.

» هانی کرده دیگر برای فرماندهی نیروی انتظامی، شخصیتی مهم بود. سرهنگ «سعید راستی» فرمانده مرکز عملیات پلیس امنیت تهران به خبرآنلاین گفت: «یکی از عاملان را دستگیر کردیم و باقی ضاربان نیز به زودی بازداشت خواهند شد.» آقای راستی از تیم پزشکی بیمارستان «سینا» تشکر کرد و خبر از ۱۲ ساعت عمل موفقیت‌آمیز روی هانی کرده داد.  برخی از رسانه‌ها، دلیل حمله به هانی کرده و ۱۶ ضربه قمه بر بدن او را، انتقام برای قتل وحید مرادی دانستند. وحید مرادی از دیگر لات‌های شناخته شده در فضای مجازی و از رقبای هانی کرده بود که در زندان رجایی‌شهر با ضربات چاقو به قتل رسید.

هانی کرده از سوی هواخواهان و «نوچه‌های» وحید مرادی متهم است که در مقطع کوتاهی، با برنامه قبلی به زندان «رجایی‌شهر» رفت تا او را به قتل برساند. همین شایعات و برخی اعترافات خودش، به همکاری تنگاتنگ هانی کرده با نیروهای امنیتی و انتظامی دامن می‌زند. « فرارو » او را «مرد هزارچهره» نامید که کنار «دفاع از حرم»، «نزدیکی و قرابت با افراد مذهبی» و «چفیه بستن»، زورگیری می‌کند، کتک می‌زند، قمه و عربده می‌کشد و «یکه بزن» شهر می‌شود. با وجود ارتباطات گسترده و البته تعداد نامحدودی از نوچه‌ در شهرهای مختلف ایران، هانی کرده، حریص و تشنه دیده شدن است. او در اواخر دهه ۷۰ خورشیدی و اوایل دهه ۸۰ از لیدرهای باشگاه استقلال بود، اما اخراج شد.

خودش می‌گوید اگر به زندان نمی‌رفت، سکوهای ورزشگاه آزادی در قرقش می‌ماند. اما در حقیقت تصمیم برای کنار گذاشتن او از استقلال توسط دکتر «محمد قریب» مدیرعامل وقت باشگاه استقلال، پیش از آنکه هانی کرده به زندان برود، گرفته شده بود. ولی هم‌چنان کنار بازیکنان و مربیان این تیم دیده می‌شود. هفته گذشته، همانی که در شبکه‌های اجتماعی از کشته شدنش می‌گفتند و برایش مجلس ختم می‌گرفتند، کنار «محمود فکری» سرمربی استقلال عکس یادگاری انداخت. دستش را دور گردن «مهدی قائدی» ستاره فوتبال ایران انداخت و فشرد.

او با «علی‌رضا نیکبخت» بازیکن سابق استقلال به تمرین این تیم آمد. با تک تک بازیکنان دست داد و بدون رعایت کمترین اصول و پروتکل‌های بهداشتی، چند دقیقه‌ای با بازیکنان و مربیان استقلال خوش‌وبش کرد. این نخستین بار نیست که هانی کرده به تمرین استقلال می‌رود. دی ماه سال ۱۳۹۷ پس از آنکه از اداره پلیس امنیت تهران بزرگ بیرون آمد، عکسی از حضورش در تمرین استقلال را منتشر کرد. کنارش «مهدی رحمتی» بازیکن وقت استقلال، «فرشید اسماعیلی» و «اصغر حاجیلو» سرپرست وقت استقلال نشسته بودند.

در این ، سرپرست استقلال دست‌های هانی کرده را در دست خود فشرده و به دوربین لبخند می‌زند. در تصویری دیگر که او در صفحات مجازی‌اش منتشر کرد، «علی‌رضا منصوریان» سرمربی پیشین استقلال او را روی نیمکت مربیان این تیم با شوق در آغوش می‌کشد. اوباش تهران کار را به جایی رساند که همان مقطع زمانی ادعا کرد با پادرمیانی او رابطه تیره میان مهدی رحمتی و «سیدحسین حسینی» دروازه‌بان‌های استقلال، حسنه شده است. در موردش می‌گویند کسی جرات جلوگیری از حضورش در محل تمرین را ندارد. با نوچه‌هایش به تمرین استقلال می‌آید و کادر فنی نمی‌توانند مانع از حضورش در محل تمرین شوند.

هرچند که برخی از تصاویر منتشر شده در رسانه‌ها، ادعای او مبنی بر ارتباط نزدیک با برخی بازیکنان در خارج از محل تمرین را قوت می‌بخشد. فدراسیون فوتبال به باشگاه استقلال ۲ روز فرصت داده است دفاعیات خود مبنی بر حضور فردی که «غیرمرتبط» خوانده شده را به کمیته انضباطی ارائه کند. همین فرد غیرمرتبط، براساس ادعاهای خودش مدافع حرم و همکار ویژه پلیس امنیت تهران بزرگ است. .