اجلاس اوپک‌پلاس با افزایش تدریجی تولید نفت در سه ماه آینده موافقت کرد

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

اوپک‌پلاس با افزایش تدریجی تولید نفت کشورهای عضو این ائتلاف از ماه مه میلادی موافقت کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در جلسه روز پنج‌شنبه اوپک‌پلاس که ۲۳ تولید کننده عضو و غیر عضو اوپک در آن حضور داشتند، با افزایش تولید روزانه ۳۵۰ هزار بشکه در روز برای ماه مه، ۳۵۰ هزار بشکه در روز برای ماه ژوئن و ۴۰۰ هزار بشکه در روز در ماه ژوئیه موافقت شد.

بیژن زنگنه، وزیر نفت جمهوری اسلامی، پس از این اجلاس تایید کرد که این گروه در فاصله ماه مه تا ژوئیه در مجموع یک میلیون و یک صد هزار بشکه در روز را افزایش می‌دهد. شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان در این باره گفت: «تصمیم در مورد افزایش سطح تولید می‌توانست در جلسه بعدی اعضا اوپک‌پلاس در ماه آوریل، گرفته شود او همچنین تاکید کرد، تصمیم روز پنج‌شنبه تحت تاثیر گفت‌وگو با مقامات ایالات متحده و یا کشورهای مصرف کننده نبوده است.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیط مترو از اردیبهشت/ درخواست اختصاص واکسن کرونا با افزایش مسافرانافزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیط مترو از اول اردیبهشت مدیر عامل مترو در مورد افزایش قیمت بلیط مترو در سال جدید گفت: به طور متوسط قیمت بلیط ۲۵ درصد افزایش می‌یابد که از اول اردیبهشت ماه این افزایش اعمال می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تهران پیش از آغاز مذاکرات هسته‌ای در وین می‌گوید با لغو تدریجی تحریم‌ها مخالفت می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مگه آمریکا تدریجی خارج شده که الان تدریجی برگرده؟؟؟؟؟؟ برجام فقط با رفع کامل تحریم ها و سپس راستی آزمایی آن از طرف ایران و بعد اجرا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آژانس: غنی‌سازی با سانتریفوژهای پیشرفته در نطنز افزایش یافته است | DW | 01.04.2021آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از شروع گازدهی هگزا فلوراید اورانیوم طبیعی به چهارمین آبشار ۱۷۴ سانتریفوژی IR-2M در سایت نظنز خبر داد. مدیر آژانس پیش‌تر گفته که احیای برجام مستلزم دسترسی به اطلاعات فعالیت‌های ایران است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش آلودگی هوا در ایران با شیوع کروناافزایش آلودگی هوا در ایران با شیوع کرونا رئیس مرکز تحقیقات آلودگی هوای دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد در ایران بر خلاف اغلب کشورهای دنیا، با شیوع کرونا آلودگی هوا نیز افزایش پیدا کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همزمان با سقوط ۴ درصدی «بیت‌کوین»، افزایش ارزش «دوج کوین» رکورد زدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »