اجازه ندهید وقتی دولت‌ها کم می‌آورند از سازمان تامین اجتماعی مایه بگذارند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لاریجانی در دیدار با رئیس و مدیران تامین اجتماعی: اجازه ندهید وقتی دولت‌ها کم می‌آورند از سازمان تامین اجتماعی مایه بگذارند

رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست با بیان اینکه مالکیت سازمان تامین اجتماعی متعلق به کارگران است، گفت: اینکه در گذشته دولت ها از منابع تامین اجتماعی استفاده کردند خلاف بوده است؛ شما منصوب کارگران هستید و باید از حق آنها دفاع کنید و نباید اجازه دهید وقتی دولت‌ها کم می‌آورند از سازمان تامین اجتماعی مایه بگذارند.

وی در مورد فروش اموال مازاد تامین اجتماعی برای تامین کسری بودجه گفت: این اقدام عاقلانه است و می توانید اموال مازاد را بفروشید تا کسری خود را تامین کنید تامین منابع برای درمان ضروری است و همیشه هم گله هایی در این خصوص وجود دارد مبنی بر اینکه شما منابع درمان را دیر پرداخت می کنید. وی یادآور شد: اگر می خواهید دانشگاه به تولید متصل شود نباید سختگیرانه عمل کنید و چنانچه بودجه دانشگاه ها متصل به پژوهش و سرمایه شد، آن وقت می شود کارهای بهتری انجام داد و نیاز است به بخش دانشگاهی که کار تولید انجام می دهد کمک شود و فشار وارد نشود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

الان اینو نباید میگفتی زمانی که مرتضوی دست کرد تو این صندوق باید میگفتی ابله

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان بازرسی: موافقت سران قوا با برگزاری انتخابات شورایاری‌ها صحت ندارد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«رئیس سازمان بازرسی کل کشور: موافقت سران قوا با برگزاری انتخابات شورایاری‌ها صحت ندارد» *امروز در معاونت حقوقی ریاست جمهوری حضور یافتیم و مسائل مورد نظر خود را ارائه کردیم *برگزاری انتخابات_شورایاری‌ها نیاز به قانون دارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حذف یارانه پردرآمدها آغاز نشده است/ توزیع بسته حمایتی در صورت تامین منابعوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت عدم واریز یارانه برخی افراد در ماه‌های اخیر و احتمال در دستورکار قرار گرفتن حذف یارانه پردرآمدها گفت: برنامه ویژه‌ای برای حذف یارانه پردرآمدها آغاز نشده است. اگر یارانه‌ای واریز نشده حتما اشکال فنی بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بودجه حمایت از پیام‌رسان‌های بومی تامین نشده استبودجه حمایت از پیام‌رسان‌ها هنوز تامین نشده است رییس مرکز ملی فضای مجازی: بودجه مورد نظر پیام‌رسان‌های بومی هنوز تامین نشده و به همین دلیل حمایت مرحله دوم صورت نگرفته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

14میلیارد دلار رانت برای تامین کالاهای اساسی و دارو در ایران رخ دادمحمد حسین قربانی عضو مجلس نمایندگان ایران، درباره وجود رانت در نحوه هزینه کرد 14 میلیارد دلار منابع
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نامه انگلیس به شورای امنیت سازمان ملل درپی توقیف نفت‌کش این کشور توسط ایراننامه انگلیس به شورای امنیت سازمان ملل درپی توقیف نفت‌کش این کشور توسط ایران هیئت انگلیس در سازمان ملل در نامه‌ای به شورای امنیت، توقیف نفت‌کش انگلیسی توسط ایران را «ایجاد یک مداخله غیرقانونی» خواند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برنامه دو سازمان امدادی برای نجات دوباره پناهجویان مدیترانه | DW | 21.07.2019به رغم مقاومت شدید، به‌ویژه از سوی ایتالیا، دو سازمان 'اس‌او‌اس مدیترانه' و 'پزشکان بدون مرز' برای نجات پناهجویان در دریای مدیترانه برنامه‌ای جدید در پیش گرفته‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »