ابلاغ قانون غنی سازی 20 درصدی از سوی دولت ایران

30/12/2020 12:38:00 ب.ظ

ابلاغ قانون غنی سازی 20 درصدی از سوی دولت ایران

ابلاغ قانون غنی سازی 20 درصدی از سوی دولت ایران

محمود واعظی رئیس دفتر رییس‌جمهوری ایران گفته که سازمان انرژی اتمی بر اساس دستور العم لابلاغ شده

به گزارش خبرگزاری فارس، واعظی در این باره گفت:«در طول یک سال باید 120 کیلو غنی سازی انجام شود و ظرف یک سال حتماً این کار انجام می‌شود.ایران طی دو سال اخیر در چندین مرحله به کاهش تعهدات برجامی خود اقدام کرده است.طبق توافق هسته‌ای میان ایران و کشورهای 5+1 تهران مجاز است حداکثر 300 کیلو گرم اورانیوم تا سقف 3.67 درصد غنی سازی کند.

طبق آخرین گزارش بین المللی انرژی اتمی ذخیره اورانیوم مجاز ایران 10 برابر میزان مجاز در برجام شده است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

ضوابط اجرایی قانون بودجه 1400 ایران ابلاغ شدمعاون اول رییس جمهوری ایران، ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1400 این کشور را ابلاغ کرد. - خبرگزاری آناتولی

ابلاغ شرایط ثبت‌نام انتخاباتی توسط شورای نگهبان به دولت، خلاف قانون استآذر منصوری، سخنگوی جبهه اصلاحات ایران:شورای‌نگهبان نمی‌تواند طبق وظایف و اختیاراتی که قانون برای این شورا تعیین کرده، خود در مغایرت با قانون عملی انجام دهد.به همین دلیل تصویب و ابلاغ شرایط کاندیداهای انتخابات برای اجرا توسط این شورا به دولت،خلاف قانون است

تغییرات جداول قانون بودجه ١۴٠٠ به رئیس جمهوری ابلاغ شدپس از ابلاغ قانون بودجه ١۴٠٠ در تاریخ ٢٧ اسفند سال گذشته از مجلس به دولت، جداول بودجه ١۴٠٠ نیز طی نامه‌ای از سوی رئیس مجلس در تاریخ ٢۵ فروردین ماه به رئیس جمهوری ابلاغ شده است. نگفتید سهم حزب الله لبنان و حوثی ها و حماس و طالبان و تروریست های آفریقا و حرم بشار اسد چقدر هست؟؟؟؟

سند جامع علم و فناوری در حوزه دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شددکتر روحانی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه «سند جامع علم و فناوری در حوزه دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران» که بنا به پیشنهاد مشترک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و ستاد علم و فناوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، در جهت دستیابی به اقتدار علمی و فناوری حوزه دفاعی و امنیت کشور در جلسه 837 مورخ 05/12/1399 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، را برای اجرا ابلاغ کرد.

رییس مجلس قانون بودجه ۱۴۰۰ را ابلاغ کردرییس مجلس شورای اسلامی‌ در نامه‌ای به رییس‌جمهوری، قانون بودجه سال ۱۴۰۰ را ابلاغ کرد. مرغ بود در بودجه مرغش گوچیک گوچیکم باشه عیب نداره حتی گونجیشکم قبوله

قانون لغو تحریم‌ها مقدمات کار غنی سازی 20 درصد را فراهم می‌کند.معاون اول رییس جمهوری ایران، ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1400 این کشور را ابلاغ کرد.سخنگوی جبهه اصلاحات ایران به مصوبه جدید شورای نگهبان واکنش نشان داد.به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور؛ هیات رئیسه مجلس جداول لایحه بودجه ١۴٠٠ را در نامه‎ای از سوی معاونت تقنینی مجلس به معاون پارلمانی دولت ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، واعظی در این باره گفت:«در طول یک سال باید 120 کیلو غنی سازی انجام شود و ظرف یک سال حتماً این کار انجام می‌شود. ایران طی دو سال اخیر در چندین مرحله به کاهش تعهدات برجامی خود اقدام کرده است.04. طبق توافق هسته‌ای میان ایران و کشورهای 5+1 تهران مجاز است حداکثر 300 کیلو گرم اورانیوم تا سقف 3.   سخنگوی جبهه اصلاحات ایران افزود: شورای نگهبان قانونگذار نیست.67 درصد غنی سازی کند. به گزارش «پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ایران»، قانون بودجه سال 1400 کل این کشور با امضای جهانگیری ابلاغ شده است. طبق آخرین گزارش بین المللی انرژی اتمی ذخیره اورانیوم مجاز ایران 10 برابر میزان مجاز در برجام شده است. در جریان بررسی احکام، ارقام و جداول بودجه ١۴٠٠ نیز همینگونه بوده است.

مقام‌های ایرانی می‌گویند افزایش سطح تولید اورانیوم در واقع بخشی از رویکرد این کشور به کاهش تعهدات برجامی کشورهای غربی به شمار می رود که در پاسخ به خروج آمریکا و عدم پایبندی اروپائیان به توافق هسته‌ای انجام می‌گیرد... .