ائتلاف عربی: یک پهپاد دیگر حوثی‌ها را سرنگون کردیم

02/08/1399 09:46:00 ب.ظ

23.10.

2020 یمن/خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی «واس»، ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف عربی امروز جمعه اعلام کرد:"نیروهای ائتلاف یک فروند پهپاد بمب‌گذاری شده دیگر متعلق به شبه‌نظامیان حوثی که در حال پرواز از یمن به سوی عربستان سعودی بود را در"منطقه جنوبی" این کشور سرنگون کرده‌اند".

در این گزارش به جزئیات بیشتری اشاره نشده است. این در حالی است که صبح امروز نیز ائتلاف عربی از سرنگونی یک پهپاد حوثی‌ها در"منطقه جنوبی" عربستان سعودی خبر داده بودند. هنوز حوثی‌ها در این مورد اظهارنظری نکرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ائتلاف عربی: پهپاد حوثی‌ها را سرنگون کردیم

ائتلاف عربی: پهپاد حوثی‌ها را سرنگون کردیم

ارتش آذربایجان 4 فروند پهپاد دیگر ارمنستان را سرنگون کرد

علی‌اف: خط مرزی آذربایجان با ایران به طور کامل از اشغال ارمنستان آزاد شدعلی‌اف: ارتش آذربایجان 20 روستا و یک منطقه دیگر را آزاد کرد علی‌اف: خط مرزی آذربایجان با ایران به طور کامل از اشغال ارمنستان آزاد شد

پس از پیروزی در انتخابات اولین تماسم از ایران خواهد بود!ادعاهای تکراری ترامپ: *ایران نمی‌خواهد بگذارد که من (در انتخابات) پیروز شوم. چین هم نمی‌خواهد *آن‌ها به شدت خواهان شکست من هستند *پس از پیروزی در انتخابات اولین تماسم از ایران خواهد بود و می‌گویند بیایید یک توافق انجام دهیم بیشرف خدایی ببین چکرده با مردم ایران ایشان خیلی از واژه «تماس» استفاده می‌کند؟! منظور از تماس چیست؟ روسا چی؟

«برای همه زندانیان افغان در بالگرد جا نبود یکی را کشتند»یک فرمانده تفنگداران آمریکایی می گوید شاهد بوده که تکاوران استرالیایی یک اسیر را در افغانستان بدلیل «نبودن جا برای همه در بالگرد» به قتل رسانده اند. یا خود خدا 😐😐😐 کثافت حقیقتا پشمام 😐