آیا لیونل مسی می‌خواهد از بارسلونا برود؟

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با بالاگرفتن شایعات درباره انتقال لیونل مسی ستاره آرژانتینی از بارسلونا به اینترمیلان ایتالیا، ماکسی

ماکسی بیانکوچی به وبگاه ایتالیایی FootballNews24 گفت: «موضوع تمدید قرارداد مسی، یک موضوع کاملا شخصی است و تا کنون هیچ کس اطلاع ندارد، چه پیش خواهد آمد.»

او در ادامه توضیح داد: «من خودم دلم می‌خواهد مسی را در حال بازی در تیم دیگری غیر از بارسلونا ببینم، تا به همگان ثابت شود او می‌تواند در هر تیم دیگری جای خود را یافته و به موفقیت برسد.» بیانکوچی افزود: «گمان نمی‌کنم مسی به لیگ ایتالیا بیاید و پیراهن اینترمیلان را بپوشد. هر چیزی در این باره بگویم به شایعات دامن خواهد زد. همانگونه که پیشتر گفتم تصمیم نهایی درباره آینده مسی، بر عهده شخص اوست و من آرزو می‌کنم او را با پیراهن تیم"نیویلز اولد بویز" آرژانتین ببینم.»

این سخنان پسر عموی ستاره آرژانتینی بارسلونای اسپانیا و برنده 6 توپ طلای جهان پس از آن مطرح شد که شایعاتی درباره انتقال مسی به اینترمیلان به گوش رسید. لیونل مسی 32 ساله تا سال 2021 با بارسلونا قرارداد دارد، اما بندی در این قرارداد وجود دارد که به او امکان جدایی از بارسلونا در تابستان جاری را می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همه‌گیری ویروس کرونا: چطور از ماسک استفاده کنیم؟ - BBC News فارسیآیا ماسک‌ها از ما محافظت می‌کنند؟ آیا سرعت انتقال ویروس را کاهش می‌دهند؟ چه کسانی و چطور باید از آن استفاده کنند؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آیا امکان از سرگیری یک پرونده و شکایت مجدد بعد از گذشت چند سال وجود دارد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمایت سندرز از بایدن، اتحادی با هدف شکست ترامپبرنی سندرز از همه دموکراتها و مستقل ها و حتی بسیاری از جمهوری خواهان خواست تا از نامزدی که او تایید می کند، حمایت کنند اتحاد پت و مت😅😂😂 از نظر سیاسی وقتی یک نفر رو قهوه ای کنی و او باز هم خ*** مالی کنه، قهوه ای کردنش ادامه پیدا میکنه. چه برسه به اینکه دو بار یه نفر رو قهوه ای کنی! و او بازم خ*** مالی کنه سندرز نشون داد لیاقتش بیش از این نبود. یاد اتحاد قالیباف و رئیسی توی انتخابات 96 افتادم ، چقدر گوش همه رو کر کرده بودن که ملت اومد توو میدوون خداحافظ فریدون و خودشونو پیروز انتخاب میدونستند ، فردای انتخابات قیافشون دیدنی بود این دو تا هم به همون سرنوشت دچار میشن 😏😏
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تاریخ جدید رقابتهای دوچرخه سواری تور دو فرانس ۲۰۲۰شبکه خبری فرانس انفو به نقل از منابع موتق از برگزاری رقابتهای توردوفرانس ۲۰۲۰ از ۲۹ اوت تا ۲۰ سپتامبر خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازگشت بیش از 242 هزار مهاجر افغان از ایران طی چهار ماهسازمان بین‌المللی مهاجرت چهارشنبه 15 آوریل اعلام کرد، طی چهار ماه سال جاری میلادی 242 هزار و997
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لیدی گاگا از ماکرون درخواست کمک و از ترودو تشکر کردلیدی گاگا، خواننده، ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز و بازیگر آمریکایی از امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه درخواست کرد تا در مبارزه جهانی با ویروس کرونا نقش پررنگ‌تری ایفا کند. در این بحران سخت و دردناک که اصل بشریت را نشانه رفته، نوع برخورد و عملکرد رهبران جهان یکسان نبوده و شاهد تناقضاتی آشکار در تصمیمات آنها بوده ایم؛ اما این نخست وزیرکانادا جاستین ترودو بوده که مانند الماسی درخشیده و در حمایت ازانسانها پیشگام بوده و موفقترین عملکرد را داشته است. از چه حرومزاده هایی درخواست کرده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »