آیا می‌توانم بدلیل ارتباط نامشروع همسرم با زنان دیگر حق طلاق را بگیرم؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

⚖️سوال: آیا می‌توانم بدلیل ارتباط نامشروع همسرم با زنان دیگر حق طلاق را بگیرم؟ پاسخ را در بلاگ حقوقی ایران وایر بخوانید👇 سوال_جواب_حقوقی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

چند وقت پیش متوجه شدم که شوهرم رفتارهای مشکوکی دارد. تلفن او را کنترل و از یکی از دوستانش تحقیق کردم که متوجه شدم هر از گاهی با این خانم‌هایی که تن‌فروشی می‌کنند، ارتباط دارد. مساله را به خودش گفتم که اول انکار و بعد شروع کرد به توجیه کردن. خلاصه من تصمیم گرفتم این بار به خاطر بچه‌هایم گذشت کنم.

اما می‌خواهم بدانم می‌توانم نوشته‌ای از او بگیرم که تعهد بدهد دیگر این کار را نکند و در صورتی که انجام بدهد، من حق طلاق خواهم داشت؟خدمت‌تان عرض شود که شوهرتان می‌تواند به شما وکالت در طلاق بدهد تا اگر بار دیگر مرتکب این کار شود، شما حق خواهید داشت به وکالت از شوهرتان خود را مطلقه کنید. ضمنا در عقدنامه‌های چاپی این مساله ذکر شده است و در صورتی که اثبات شود شوهر مرتکب جرمی که مغایر با حیثیت خانوادگی است شده، زن وکالت در طلاق خواهد داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا می‌توانم در ایران از باند قاچاق‌بری که برادرم را در یونان رها کرده شکایت کنم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آیا بنزین کم فروشی می‌شود؟به لحاظ تکنیکی اگر هوا در دستگاه‌های تلمبه و توریع کننده وجود داشته باشد امکان فرستادن فراورده به بیرون وجود ندارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

معمای یک فرار بزرگ؛ آیا ژاپنی‌ها خودشان کارلوس گون را فراری داده‌اند؟تلویزیون ام‌تی‌وی لبنان گفته بود که آقای گون با پنهان شدن در یک جعبه بزرگ ساز، با هواپیما از ژاپن خارج شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا می‌توانم در ایران از باند قاچاق‌بری که برادرم را در یونان رها کرده شکایت کنم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تهدید سال نویی ترامپ علیه ایرانتهدید سال نویی ترامپ علیه ایران: ایران، کاملا، در برابر جان‌باختگی‌ها و آسیب‌های وارد شده در هر یک از اماکن ما مسئول خواهد بود. آن‌ها «هزینه گزافی» را خواهند پرداخت! این یک هشدار نیست، یک تهدید است. سال نو مبارک! توی این حرفها تهدید میبینید؟ ترجمه تحت اللفظی : خامنه ای حواستو جمع کن هنوز نکردمت خخخخخ ترامپ هم یک دیوانه افسار گسیخته بیش نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

من و همسرم قصد داریم کلیه‌هایمان را بفروشیم تا هزینه عمل را جور کنیم!لقمان وحید، کولبر شین آبادیِ قربانی مین می‌گوید: برای تامین هزینه‌های عمل جراحی چشم، قصد دارم کلیه‌ام را برای فروش بگذارم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »