آژیر خطر در تهران؛ پرواز جنگنده‌های اسرائیلی در آسمان ایران تکذیب شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شائبه پرواز جنگنده‌های اسرائیلی در آسمان ایران بدنبال توییتی‌هایی از یک تحلیلگر اسرائیلی قوت گرفت

خبرگزاری تسنیم، وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، ساعاتی پس از شنیده شدن آژیر خطر در غرب تهران، ارتباط آن با احتمال ورود هواپیماهای جنگی اسرائیل به حریم هوایی ایران را رد کرد.

توییتی منتسب به وی با این مضمون «به نظر می‌رسد هم اکنون جنگنده‌های شبح F-35 ناشناس در حال جولان دادن در آسمان تهران باشند»، که برخی از رسانه‌ها به آن استناد کرده‌اند هم اکنون در صفحه توئیتر وی نیست. خبرگزاری تسنیم به نقل از یک مقام آگاه در نیروهای مسلح ایران با تکذیب احتمال پرواز این جنگنده‌ها در آسمان ایران و تهران نوشت که «ماجرای دیشب هیچ ارتباطی با تهدیدات هوایی که منجر به فعال شدن سیستم پدافند هوایی کشور بشود نداشته است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اسراییل اگه غلطی بکنه با خاک یکسان میشه

امیدوارم این تکذیب هم مثل تکذیب شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی توسط سپاه و طبق فرمان خامنه ای نباشه

جمع کنید این چرت و‌پرتها رو‌

خب پس بالاخره تایید شد

ما در تهران حوالی خیابان طالقانی هستیم اما هیچ صدایی نشنیدیم. تهرانی ها جواب بدهند که این صدا را شنیده اید یا نه ؟

حکومت جمهوری اسلامی شرایط متزلزلی دارد، باید دید چه اتفاقاتی در آینده خواهد افتاد، به گواه تاریخ حکومت‌هایی که پشتوانه مردمی ندارند محکوم به شکست و نابودی هستند، فقط زمان آن دقیقا مشخص نیست.

مگه کار دیگه‌ای بجز تکذیب از دست اشون بر میاد . دیشب حتما تا صبح از ترس نخوابیدند

به روباه میگن شاهدت کیه مگه دمم ، یورو نیوز فارسی هم شاهد آورده خبرگزاری سپاه جهلو جنایت که والا بل الله اسرائیل نبوده حالاچرا؟ خوب اگه این احمق‌هاتائید بکنن که هواپیماهای اسرائیلی واردخاک ایران شدند بعد باید عضی و سپاه جهلش جواب بدن وگرنه ازفردا ریزش بسیجیهای مشنگ وپاسدارای مفنگ

امیدوارم هرچه زودتر فیلمی عکسی چیزی از آتش‌سوزی پایگاه‌های سپاه بیاد بیرون.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آژیر خطر در غرب تهران؛ نگرانی شهروندان، سردرگمی مسئولان | DW | 01.02.2021زنجیره تناقض‌گویی مسئولان جمهوری اسلامی درباره علت به صدا درآمدن آژیر خطر در غرب پایتخت همچنان ادامه دارد. تا کنون روایت‌های رسمی یک‌سان و قانع‌کننده نبوده‌اند و به مسائلی مانند اختلال در پرواز هواپیماها پاسخ نداده‌اند. من خودم گاهی سیستم صوتیم اشکال پیدا می‌کنه، صدای آژیر_تهران می‌دم بالاخره یکی از رسانه های خارج از کشور با کسب اطلاع از ماهواره ها و خبرگزاریهای خارجی علت را اطلاع رسانی میکنه از رسانه ملی مخفی کار دروغگو انتظار نداشته باشید کاش اسرائیل زودتر بزنه و ما ملتو رو از شر ج.ا راحت کنه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پخش آژیر خطر در غرب تهران به علت 'نقص فنی' بوده است | DW | 30.01.2021معاون امنیتی استانداری تهران گفته است که علت شنیده شدن آژیر در غرب تهران اختلال در سیستم صوتی یکی از سازمان‌ها بوده است. پخش آژیر خطر در فضای مجازی بازتابی گسترده داشت و مایه نگرانی شده بود. اختلال !!! مثل اختلال در سامانه موشکی ؟ مایعه امیدواری شده بود بابا چه نگرانیی😂😂😂 جالبه اراذلی ایران را اِشغال کردند که نتیجه بودن نحسشان فقط جنایت و دزدی و فساد و ویرانگری و در هر مُعضل و مشکلی هم فقط دروغ و دروغ و دروغ !!! یعنی این اراذل ذرّه ای غیرت و شرف نباید داشته باشند تا لااقل یکبار از خود بپرسند آخه تا کِی اینهمه پستی و حقارت ؟ واقعاً تا کِی ؟؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جماران: شنیده‌شدن صدای آژیر خطر در برخی مناطق غرب تهرانساعات اولیه روز شنبه 30 ژانویه 2021 صدای آژیر خطر در مناطقی از غرب تهران شنیده شد؛ این اولین بار از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چرا آژیر خطر در تهران به صدا درآمد؟ پاسخ مبهم مسئولان و نگرانی شهروندان🔺چرا آژیر خطر در تهران به صدا درآمد؟ پاسخ مبهم مسئولان و نگرانی شهروندان ⚡️ کاربران ایرانی توییتر با انتشار فیلم‌ها و روایت‌هایی از شنیده شدن صدای آژیرخطر(وضعیت قرمز) ابراز نگرانی کردند چرا که برای بسیاری یادآور خاطرات تلخ دوران جنگ و حملات هوایی بود اتفاقا نگران نشدند و خوشحال هم شدند که اسرائیل اومده اونا را بمباران کرده😁 “اونا” ، “ما” نیستند‼️ اسرائیل “اونا” را میزنه 😁 دستش درد نکنه 👏🏻 مگر اسرائیل دوست داشته باشه از صحنه روزگار محو بشه که بزنه Cyber attack on mullahs infrastructure?
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تهران در شرایط نارنجی قرار دارد/ شرایط استان تهران در حال تغییر استفرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران با اشاره به این‌که تهران، ری و شمیرانات در شرایط نارنجی قرار گرفته است و دو شهرستان ملارد و بهارستان نیز از وضعیت آبی به زرد تغیبر کرده‌اند، افزود: شرایط استان تهران در حال تغییر است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »