آمریکا: زمینه تقلب در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان وجود ندارد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفارت آمریکا اعلام کرد که 'هیچگونه زمینه تقلب در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان وجود ندارد.' - خبرگزاری آناتولی

08.10.2019سفارت آمریکا در کابل طی اطلاعیه‌ای در صفحه توئیتر خود نوشت که کرین دیکر، معاون سفارت این کشور در کابل از مرکز اطلاعات کمیسیون انتخابات افغانستان بازدید و از سخت‌کوشی کارمندان این نهاد تقدیر کرده است.

در این اطلاعیه آمده است: افغان‌ها مطمئن باشند که"فقط رای‌های قانونی، با شفافیت و با بی‌طرفی شمرده می‌شود" و"هیج جایی برای تقلب وجود ندارد."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاخ سفید: آمریکا در عملیات ترکیه در شمال سوریه مشارکت نخواهند کردکاخ‌ سفید اعلام کرد که آمریکا در عملیات ترکیه در شمال سوریه مشارکت نخواهد داشت و از آن حمایت نمی کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت امورخارجه ترکیه کاردار سفارت آمریکا در آنکارا را احضار کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا به دنبال از بین بردن حشدالشعبی در عراق استقم – ایرنا – نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بابیان این‌که آمریکا به دنبال از بین بردن حشدالشعبی است گفت: در عراق جنگ جدی با آمریکاست. هدف دشمن این است، نگذارند مردم عراق مانند ایرانیان انقلابی شوند و حشدالشعبی از کشورش دفاع کند. 🤣🤣🤣 یک روز هم بدون وجود دشمن نمیتونید زندگی کنید حتی یک روز بازی تموم شده خارکـ...ـه، فقط تو به‌جای این‌که داغ باشی و نفهمی، نادان و ناآگاه هستی و نمی‌فهمی.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مذاکرات کارشناسی میان آمریکا و کره شمالی در سوئد متوقف شدکره شمالی روز چهارشنبه، یعنی درست در آستانه مذاکرات استکهلم، از آزمایش موفق یک موشک بالستیک جدید خبر داده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اگر به‌جای سفارت آمریکا در بغداد به سفارت ایران یورش ببرنددر پی بالا گرفتن ناآرامی‌ها در عراق، حسین شریعتمداری، مدیر‌مسئول روزنامه کیهان، با صریح‌ترین تعابیر، در یادداشتی به معترضان_عراقی پیشنهاد داده است که به سفارت آمریکا در بغداد یورش ببرند. ادامه در یادداشت حسین علیزاده تحلیلگر سیاسی 😂😂😂😂
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه خواستار «توضیح روشن‌تر» سفارت آمریکا در آنکارا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »