آمریکا: توافق بر سر احیای برجام نه قریب‌الوقوع است و نه حتمی

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده می‌گوید واشینگتن آماده اتخاذ «تصمیمات سخت» برای بازگشت برنامه هسته‌ای ایران به محدودیت‌های وضع شده در برجام است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه اول فروردین گفت که توافق بر سر احیای برجام نه قریب‌الوقوع است و نه حتمی.

اظهارات این مقام آمریکایی در حالی است که حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران، روز دوشنبه در گفت‌وگوی تلفنی با همتای عراقی خود گفت که «ما به مرحله نهایی توافق نزدیک هستیم». ایران یکسال بعد به تدریج از تعهدات خود در این توافق عدول کرد و فعالیت‌های هسته‌ایش از جمله غنی‌سازی ۶۰ درصدی و تعلیق پروتکل الحاقی را شدت بخشید.

ایران همچنین خواهان رفع همه تحریم‌های آمریکا است، در حالی که واشینگتن اعلام کرده که فقط تحریم‌های هسته‌ای را لغو خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کاخ سفید بنظر میرسد که سر در گم باشد ،البته حق دارد ما که آخوند را می شناسیم چهل سال است که سر در گم هستیم .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رهبر انقلاب: بهار مظهر امید است و خزان رفتنی استرهبر انقلاب اسلامی با بیان اینکه امید منشأ همه حرکت‌ها و پیشرفت‌ها است، گفتند: سخنرانان و نویسندگان در مردم امید ایجاد کنند. زمینه‌های امید کم نیست بگذارید دشمنان از امیدواری مردم ایران به خشم بیایند. انشاالله تو هم رفتنی باشی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقام وزارت خارجه آمریکا: آماده‌ایم برای احیای برجام «تصمیم‌های دشواری» بگیریمبه‌دنبال مطرح‌شدن احتمال حذف سپاه پاسداران ایران از فهرست «گروه‌های تروریستی آمریکا»، یک مقام وزارت خارجه این کشور گفت، واشینگتن آماده است تا برای احیای آنکه شیران ژیان رامیکندروبه مزاج.... احتیاج است احتیاج است احتیاج ...به نفت ایران......
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تنها برخی کشورها قادرند به آمریکا «نه» بگویند/ عضویت ایران در پیمان شانگهای حالت معلقی پیدا کرده استیک دیپلمات پیشین با ارزیابی شعار نگاه به شرق دولت سیزدهم به این ابهام که چرا این سیاست همواره تنها چین و روسیه را در برمی‌گیرد، پاسخ داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نفتالی بنت: سپاه پاسداران بزرگترین و قاتل‌ترین سازمان تروریستی کل دنیا استنخست‌وزیر اسرائيل از احتمال خروج سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی ایالات متحده آمریکا ابراز نگرانی و تاکید کرد که این گروه در سراسر دنیا به دنبال کشتن آمریکایی‌ها و اسرائيلی‌ها است پیام تبریک سال نوی شقایق دهقان با ترانه ای از مهستی غرب از این به بعد در خدمت شرق خواهد بود ‌. آیا این اتفاق تصادفی است که روزی کفش برده هایی رو واکس بزنی و جلوی اونها تعظیم کنی که روزی برای خدمت به خودت آوردی؟اتفاقا همه چیز عادی تر از عادی در حرکته..شاهد سرویس دهی های بیشتری خواهیم بود . غرب خدمتکار شرق..بدتر از اینها در انتظار سپاه تروریستی پاسداران نوکر خودشونە ، هیچ وقت جرات کشتن اسرائیلی ها و آمریکایی هارو نداشتە ، زورش فقط بە مردم بی دفاع میرسه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جشن نوروز ، پیام آور صلح و شادی است/ نماد سازگاری طبیعت و انسان‌یک استاد دانشگاه گفت: ایرانی‌ها هرگز در پی انکار دیگران به لحاظ مذهبی، نژادی، سیاسی و جغرافیایی نبوده اند. سرزمین هایی که امروزه نوروز را در بر می گیرند سرزمین نژادها و فرهنگ ها و جغرافیاهایی متعددی است از ترک، تاتار، مغول، ایرانی و عرب که نوروز را به عنوان یک میراث بشری نگاه می کنند و مهم‌ترین ویژگی برپایی این جشن از سوی آنها تأکید بر صلح و شادی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مشکل ورشکستگی صندوق‌های بازنشستگی بدون کاهش تعهدات قابل حل استانتقادات از شیوه مدیریت صندوق‌های تامین اجتماعی و بازنشستگی و سایر صندوق‌ها در ایران بسیار است، اما در ارتباط با آسیب‌شناسی ساختاری و ایده‌ها و راه‌حل‌ها اختلاف نظرهای بیشتری وجود دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »