آمریکا دو شرکت مستقر در امارات را به علت حمایت از ایران تحریم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت خزانه‌داری آمریکا یک فرد و دو شرکت مستقر در امارات متحده عربی را به دلیل «تهیه قطعات کلیدی و لجستیک» برای شرکت هواپیمایی «ماهان ایر» ایران تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت خزانه‌داری آمریکا یک فرد و دو شرکت مستقر در امارات متحده عربی را به دلیل «تهیه قطعات کلیدی و لجستیک» برای شرکت هواپیمایی «ماهان ایر» ایران تحریم کرد.وزارت خزانه‌داری آمریکا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امین مهدوی، شهروند ایرانی و مالک شرکت «Parthia Cargo» مستقر در امارات متحده عربی در لیست تحریم‌های ایالات متحده قرار گرفت.

این وزارتخانه همچنین شرکت‌های «Parthia Cargo» و «Delta Parts Supply» را به دلیل «تهیه قطعات کلیدی و لجستیک» برای شرکت هواپیمایی ماهان ایر ایران تحریم کرد. استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا در این اطلاعیه اعلام کرد: ''رژیم ایران از ماهان ایر برای گسترش بی‌ثباتی در سوریه، ونزوئلا و سراسر جهان استفاده و از گروه‌های تروریستی در خاورمیانه پشتیبانی می‌کند.''

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا دو شرکت مستقر در امارات را به بهانه ارتباط با ماهان تحریم کردوزارت خزانه‌داری آمریکا دو شرکت مستقر در امارات را به اتهام حمایت از هواپیمایی ماهان در لیست تحریم‌های خود قرار داد وزارت خزانه‌داری آمریکا همچنین امین مهدوی، شهروند ایرانی مقیم امارات و مالک 'پارسا کارگو' را نیز در لیست تحریم‌های خود قرار داده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دو شرکت «مرتبط با ماهان‌ایر» در امارات تحت تحریم آمریکا قرار گرفتنداین تصمیم در حالی اتخاذ می‌شود که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پس از ناکامی در به تصویب رساندن قطعنامه پیشنهادی خود برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی تهران، در صدد استفاده از مکانیسم حل اختلاف گنجانده شده در برجام برای بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه دشمن شماره یک خود در خاورمیانه است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا چند شرکت و یک ایرانی مستقر در امارات را به خاطر پشتیبانی از «ماهان ایر» تحریم کردآمریکا چند شرکت و یک ایرانی مستقر در امارات را به خاطر پشتیبانی از «ماهان ایر» تحریم کرد وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه‌ای گفته است که این شرکت‌ها خدمات پشتیبانی مهمی برای شرکت ماهان_ایر فراهم کرده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا یک ایرانی و دو شرکت خارجی مرتبط با ایران را تحریم کرد | DW | 19.08.2020ایالات متحده دو شرکت مستقر در امارات متحده عربی و یک ایرانی به نام امین مهدوی را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد. این فرد و شرکت‌های تحریم‌شده قطعات مهم و خدمات مورد نیاز شرکت هواپیمایی ماهان‌ایر را تأمین می‌کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آژانس نمی‌تواند پرونده‌ی بسته‌شده را دوباره باز کند/ دوران قَدَر قدرتی آمریکا تمام شده استظریف: مردم ولی‌نعمت ما هستند، عامل اصلی اقتدار کشور مردم هستند برخی در داخل کشور چندین‌بار برجام را تشییع کردند، ولی همین جنازه‌ی برجام و واقعیتی به نام قطعنامه ۲۲۳۱ آمریکا را شکست داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نامزد دمکرات‌های آمریکا؛ جوبایدن کیست؟ سیاست‌هایش چیست؟ - BBC News فارسیدر آمریکا گردهمایی انتخاباتی حزب دموکرات شروع شده است. قرار است در پایان این رویداد مجازی چهار روزه، جو بایدن، رسما نامزدی این حزب را در انتخابات پاییز بپذیرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »