آمریکا: تمایلی برای اعزام سرباز به مرز ترکیه-سوریه را نداریم

26/02/2020 11:39:00 ب.ظ

آمریکا, سوریه

آمریکا : تمایلی برای اعزام سرباز به مرز ترکیه- سوریه را نداریم

26.02.2020واشنگتن/ قاسم ایلری/ خبرگزاری آناتولیژنرال مارک میلی، رئیس ستاد کل ارتش آمریکا طی اظهاراتی در نشست کمیته خدمات مسلح مجلس نمایندگان درباره بودجه دفاعی این کشور برای سال 2021 گفت: تمایلی یا برنامه‌ای نداریم سربازان خود را بار دیگر به مرز میان ترکیه و سوریه اعزام کنیم.

وی اظهار داشت: قبل از عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه یگان‌های ویژه ما از این منطقه عقب‌نشینی کردند. در جریان این عملیات نیز سربازان‌مان در مناطق مرزی با ترکیه را به شرق سوریه منتقل کردیم. ماموریت ما در سوریه تغییر نیافته است. ما با هدف مبارزه با گروه تروریستی داعش در شرق سوریه حضور داریم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

ترامپ: کرونا در آمریکا تحت کنترل استدونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا روز سه‌شنبه 25 فوریه اظهار داشت كه ویروس کرونا در ایالات متحده، تحت بله میدونیم ،چون قرار نسل ایرانی رو از بین ببرین ،دیگه تیر و طناب استفاده نمیکنن ،با ویروس چون در همه آمریکا همه وطن دوست و ملت دوست است همیشه به مردم میسنجند نه به منافع شخصی همه چیز در کنترول است .

ریچارد گرنل سفیر آمریکا در آلمان باقی می‌ماند | DW | 25.02.2020به گفته مقام‌های آمریکا یی، ترامپ در بیان منظور خود در خصوص مأموریت جدید ریچارد گرنل دچار اشتباه شده و این دیپلمات جنجالی سفیر آمریکا در برلین باقی خواهد ماند. گرنل هم‌زمان سرپرست موقت اداره اطلاعات ملی آمریکا است.

سفر ترامپ به هند، برای ناامن کردن محیط چین و روسیه بود/ آمریکا در حال تشدید پروژه کنترل شرق آسیا استکارشناس مسائل آمریکا گفت: رئیس‌جمهوری آمریکا به دنبال آن است تا بتواند با فروش تسلیحات به هند، این کشور را از روسیه دور کند و از آن علیه مسکو و پکن بهره ببرد.

پرزیدنت ترامپ: هند قرارداد خرید سه میلیارد دلاری تجهیزات نظامی از آمریکا را امضا کرد🔺پرزیدنت ترامپ: هند قرارداد خرید سه میلیارد دلاری تجهیزات نظامی از آمریکا را امضا کرد ⚡️دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده اعلام کرد که دولت هند با خرید سه میلیارد دلار تسلیحات و تجهیزات نظامی از آمریکا موافقت کرده است. ⛔ با کلی دنک وفنک امده سه میلیارد کاسبه؟ اون وقت دوستان ما سه هزار میلیارد اختلاس می کنند حق خودشون می دونند بدون زحمت. لعنت به تبعیض وبی عدالتی معمولا ترامپ هر کجا بره، به ویژه خاورمیانه و کشورهای همسایه ایران؛ برای ترساندن آنها از ایران؛ دوشیدن کشورها و فروش تسلیحات است. حال آنکه عامل ناامنی و بی ثباتی منطقه آمریکا است برای چپاول منطقه.

euronews - اخبار بین المللی در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکاانتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی هم تو و هم روسیه غلط کردین.فعلا از مال آخوند بلیس. شبیه اخوندای ما حرف میزنن ، روسیه انقد نفوذ داشته باشه تا ریس جمهور رو تعیین کنه چه سودی از ترامپ به روسیه رسیده ؟ جنایت کاران فاسد.. کلینتون و اوباما هستند که با جمهوری اسلامی هم دست شدند برای شکنجه ایرانیان

بحران دارویی در ایران؛ شیوع کرونا در سایه تحریم‌های آمریکاشیوع نوع ویروس کرونا در ایران و افزایش نگرانی عمومی از این بیماری در حالی منجر به افزایش مراجعه شهروندان به داروخانه‌ها شده که بسیاری از بیماران پیش از این نیز به دلیل تحریم‌های آمریکا برای تهیه دارو با مشکل روبرو بودند ویروس_کرونا تحریم این گزارش ر... شما نمیخاید بیخیال این ترکیب تحریم دارو بشید؟ فک نمکنید مسخره است؟ الان ژل ضد عفونی کننده تحریمه یا ماسک یا الکل؟ چقدر بیشرفید شماها آخه پوفیوز ها دارو کجا تحریم هست مشکل از بی کفایتی ج ا هست خبر را برای دل کی میزنی؟ اسکل_نیوز

رئیس ستاد کل ارتش آمریکا اعلام کرد که این کشور تمایلی برای اعزام مجدد سربازان خود به مرز میان ترکیه و سوریه را ندارد.كنترل است.قرار است ریچارد گرنل، سفیر آمریکا در آلمان و از چهره‌های مورد اعتماد ترامپ، کماکان به فعالیت خود در این سمت ادامه دهد.«علی بیگدلی» کارشناس مسائل آمریکا در تشریح دلایل و ابعاد نخستین سفر ترامپ به هند در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: پس از فروپاشی شوروی قرار بر این بود تا روس‌ها یک مثلث شامل هند، چین و روسیه را تشکیل دهند تا بتوانند مقابل غرب بایستند.

26.02. ترامپ در جریان بازدید خود از هند در صفحه توییترش نوشت: «ویروس کرونا در ایالات متحده کاملا تحت کنترل است.2020 واشنگتن/ قاسم ایلری/ خبرگزاری آناتولی ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد کل ارتش آمریکا طی اظهاراتی در نشست کمیته خدمات مسلح مجلس نمایندگان درباره بودجه دفاعی این کشور برای سال 2021 گفت: تمایلی یا برنامه‌ای نداریم سربازان خود را بار دیگر به مرز میان ترکیه و سوریه اعزام کنیم. ترامپ پیش از سفر خود به هند، به پرسش‌های خبرنگاران در برابر کاخ سفید پاسخ داد. وی اظهار داشت: قبل از عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه یگان‌های ویژه ما از این منطقه عقب‌نشینی کردند. مراكز كنترل و پیشگیری بیماری‌ها و سازمان بهداشت جهانی با جدیت و هوشمندی بسیار، كار می‌كنند و به تشخیص من، بورس اوراق بهادار در وضعیت بسیار مطلوب قرار دارد. در جریان این عملیات نیز سربازان‌مان در مناطق مرزی با ترکیه را به شرق سوریه منتقل کردیم. آمریکایی‌ها به دنبال آن هستند تا بتوانند در هند سرمایه‌گذاری‌های مدنظر خودشان را در بالاترین حد صورت دهند و از سوی دیگر به نظر می‌رسد واشنگتن نتوانسته در افغانستان پروژه‌های مدنظرش را جلو ببرد؛ به همین دلیل قصد دارد از ناحیه هند، چین و روسیه را تهدید کند.

ماموریت ما در سوریه تغییر نیافته است. گبریسوس اظهار داشت: «بنابر ارزیابی این سازمان، این ویروس که باعث مرگ بیش از 2600 نفر شده است، هنوز به مرحله یک بیماری همه گیر جهانی نرسیده، اما کشورهای جهان باید همه تلاش خود را انجام دهند تا برای یک اپیدمی محتمل جهانی آماده باشند. ترامپ افزوده بود که چند نامزد را برای این پست در نظر دارد که همگی تخصص لازم را دارند و او به‌زودی مشخصا نام فرد مورد نظر را مطرح خواهد کرد. ما با هدف مبارزه با گروه تروریستی داعش در شرق سوریه حضور داریم. لازم به ذکر است شمار سربازان آمریکا در شرق سوریه به 600 نفر می‌رسد. هدف از استقرار این سربازان در شرق سوریه حمایت از گروه تروریستی پ. به گفته آنان، ترامپ می‌خواسته بگوید که او به‌زودی می‌خواهد سرپرست دائم اداره اطلاعات ملی آمریکا را معرفی کند و پس از آن گرنل دوباره به عنوان سفیر به برلین باز خواهد گشت.ک. به نظرم بازیگری ترامپ در هند هم تا حدودی اقتصادی است که ریشه در شخصیت تجاری او و استراتژی فعلی دولتش دارد.

ک/ی.پ. به نظر می‌رسد که اشاره ترامپ در اینجا به پست سرپرستی اداره اطلاعات ملی آمریکا بوده است.گ است. .