آمریکا, سوریه, آمریکا, ژنرال مارک میلی, سوریه

آمریکا, سوریه

آمریکا: تمایلی برای اعزام سرباز به مرز ترکیه-سوریه را نداریم

26/02/2020 11:39:00 ب.ظ

آمریکا : تمایلی برای اعزام سرباز به مرز ترکیه- سوریه را نداریم

26.02.2020واشنگتن/ قاسم ایلری/ خبرگزاری آناتولیژنرال مارک میلی، رئیس ستاد کل ارتش آمریکا طی اظهاراتی در نشست کمیته خدمات مسلح مجلس نمایندگان درباره بودجه دفاعی این کشور برای سال 2021 گفت: تمایلی یا برنامه‌ای نداریم سربازان خود را بار دیگر به مرز میان ترکیه و سوریه اعزام کنیم.

آیا مدال طلای جواد فروغی پس‌گرفته می‌شود؟ | DW | 01.08.2021 جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021 شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

وی اظهار داشت: قبل از عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه یگان‌های ویژه ما از این منطقه عقب‌نشینی کردند. در جریان این عملیات نیز سربازان‌مان در مناطق مرزی با ترکیه را به شرق سوریه منتقل کردیم. ماموریت ما در سوریه تغییر نیافته است. ما با هدف مبارزه با گروه تروریستی داعش در شرق سوریه حضور داریم.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

ترامپ: کرونا در آمریکا تحت کنترل استدونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا روز سه‌شنبه 25 فوریه اظهار داشت كه ویروس کرونا در ایالات متحده، تحت بله میدونیم ،چون قرار نسل ایرانی رو از بین ببرین ،دیگه تیر و طناب استفاده نمیکنن ،با ویروس چون در همه آمریکا همه وطن دوست و ملت دوست است همیشه به مردم میسنجند نه به منافع شخصی همه چیز در کنترول است .

ریچارد گرنل سفیر آمریکا در آلمان باقی می‌ماند | DW | 25.02.2020به گفته مقام‌های آمریکا یی، ترامپ در بیان منظور خود در خصوص مأموریت جدید ریچارد گرنل دچار اشتباه شده و این دیپلمات جنجالی سفیر آمریکا در برلین باقی خواهد ماند. گرنل هم‌زمان سرپرست موقت اداره اطلاعات ملی آمریکا است.

سفر ترامپ به هند، برای ناامن کردن محیط چین و روسیه بود/ آمریکا در حال تشدید پروژه کنترل شرق آسیا استکارشناس مسائل آمریکا گفت: رئیس‌جمهوری آمریکا به دنبال آن است تا بتواند با فروش تسلیحات به هند، این کشور را از روسیه دور کند و از آن علیه مسکو و پکن بهره ببرد.

پرزیدنت ترامپ: هند قرارداد خرید سه میلیارد دلاری تجهیزات نظامی از آمریکا را امضا کرد🔺پرزیدنت ترامپ: هند قرارداد خرید سه میلیارد دلاری تجهیزات نظامی از آمریکا را امضا کرد ⚡️دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده اعلام کرد که دولت هند با خرید سه میلیارد دلار تسلیحات و تجهیزات نظامی از آمریکا موافقت کرده است. ⛔ با کلی دنک وفنک امده سه میلیارد کاسبه؟ اون وقت دوستان ما سه هزار میلیارد اختلاس می کنند حق خودشون می دونند بدون زحمت. لعنت به تبعیض وبی عدالتی معمولا ترامپ هر کجا بره، به ویژه خاورمیانه و کشورهای همسایه ایران؛ برای ترساندن آنها از ایران؛ دوشیدن کشورها و فروش تسلیحات است. حال آنکه عامل ناامنی و بی ثباتی منطقه آمریکا است برای چپاول منطقه.

euronews - اخبار بین المللی در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکاانتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی هم تو و هم روسیه غلط کردین.فعلا از مال آخوند بلیس. شبیه اخوندای ما حرف میزنن ، روسیه انقد نفوذ داشته باشه تا ریس جمهور رو تعیین کنه چه سودی از ترامپ به روسیه رسیده ؟ جنایت کاران فاسد.. کلینتون و اوباما هستند که با جمهوری اسلامی هم دست شدند برای شکنجه ایرانیان

بحران دارویی در ایران؛ شیوع کرونا در سایه تحریم‌های آمریکاشیوع نوع ویروس کرونا در ایران و افزایش نگرانی عمومی از این بیماری در حالی منجر به افزایش مراجعه شهروندان به داروخانه‌ها شده که بسیاری از بیماران پیش از این نیز به دلیل تحریم‌های آمریکا برای تهیه دارو با مشکل روبرو بودند ویروس_کرونا تحریم این گزارش ر... شما نمیخاید بیخیال این ترکیب تحریم دارو بشید؟ فک نمکنید مسخره است؟ الان ژل ضد عفونی کننده تحریمه یا ماسک یا الکل؟ چقدر بیشرفید شماها آخه پوفیوز ها دارو کجا تحریم هست مشکل از بی کفایتی ج ا هست خبر را برای دل کی میزنی؟ اسکل_نیوز