آمریکا و فرانسه برای اعمال فشار بیشتر بر روسیه توافق کردند

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرانسه و ایالات متحده آمریکا توافق کردند که فشارها بر دولت روسیه به امید توقف تهاجم نظامی این کشور به اوکراین را افزایش دهند. ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند...

فرانسه و ایالات متحده آمریکا توافق کردند که فشارها بر دولت روسیه به امید توقف تهاجم نظامی این کشور به اوکراین را افزایش دهند.

ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند از دیدار آنتونی بلینکن وزیرخارجه آمریکا با امانوئل مکرون رئیس‌جمهوری فرانسه در پاریس خبر داد و اعلام کرد دو کشور تاکید کردند مادامی که ولادیمیر پوتین گزینه تهاجم به اوکراین را ادامه دهد، هزینه‌های این تصمیم بر کرملین را به شدت افزایش دهند.آقای بلینکن سفر به هفت کشور اروپایی را با محوریت تهاجم روسیه به اوکراین آغاز کرده است. قرار است سران اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه در جلسه‌ای اضطراری موضوع اعمال تحریم‌های بیشتر بر روسیه را مذاکره کنند.

وی صبح سه‌شنبه در دیدار از استونی نیز از افزایش حمایت قاطع آمریکا از سه کشور منطقه بالتیک ناتو خبر داد و گفت مردم استونی که برای دهه‌ها تحت اشغال اتحادیه جماهیر شوروی بودند درک می‌کنند که تهاجم ناعادلانه و بی‌دلیل روسیه علیه اوکراین تا چه میزان عمل اشتباهی است.ند پرایس همچنین گفته است وزیر خارجه آمریکا در دیدار با آقای مکرون توافق کرده‌اند که همکاری‌های نزدیک در مذاکرات هسته‌ای وین را برای احیای برجام و بازگشت آمریکا و ایران به تعهدات هسته‌ای ادامه دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آخه اي آقاي زلنسكي گفتن که رئيس يه دولتي ميبايستي حداقل یه حيثيتي ادب ومعرفتي، مرامي شرفي و آبرويي دارا باشد تا بتونه كشورش را در سلامت کامل نگه داره ونه آتيشش بزنه مثل آتشي كه به جان و روح و روان خودت زده بودي فيديو 👇

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها