آمریکا 18 بانک دیگر ایران را تحریم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واشنگتن/خبرگزاری آناتولی وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز پنج‌شنبه هشتم اکتبر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 18 بانک ایرانی را تحت تحریم قرار داده‌‌ایم.

در بیانیه مذکور استیون منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت که تحریم‌های امروز تعهد ایالات متحده به مسدود کردن دسترسی غیرقانونی ایران به دلار آمریکا را نشان می‌دهد.

وی افزود:"تا زمانی که ایران حمایت از فعالیت‌های تروریستی و برنامه هسته‌ای خود را متوقف نکند، برنامه تحریم ایران ادامه خواهد داشت."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریكا ۱۸ بانک و نهاد مالی ایران را تحریم‌ کرداین تصمیم که از نظر تحلیلگران شوک بزرگی برای اقتصاد نابسامان ایران است، در راستای سیاست «حداکثر فشار» بر تهران گرفته شده؛ با این هدف که این کشور حاضر به ترک برنامه هسته‌ای خود بشود. چرا اجرا از 45 روزدیگه ازهمین فردا اجرایی بشه تازه کانال انساندوستانه رو هم ببند تا زودتر تلف شیم و از دست این جنایتکاران راحت بشیم ترامپ و دولت ورشکسته آخرین تلاش منفعلانه رام انجام داد بازم هیچ غلطی نمیتونه بکنه بجز فشار به مردم خوش خبر باشی عزیزم ❤️🇺🇸👌
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت خزانه‌داری آمریکا ۱۸ بانک و نهاد مالی عمده ایران را تحریم کردوزارت خزانه‌داری آمریکا ۱۸ بانک و نهاد مالی عمده ایران را تحریم کرد وزیر خزانه‌داری آمریکا افزود: «برنامه‌های تحریم‌های ما تا زمانی که ایران فعالیت‌های تروریستی خود را متوقف کند و برنامه هسته‌ای خود را پایان دهد، ادامه خواهد داشت.» بابا يك دفعه تمومش كنه راحتمون كنه کوس ننه همتون دیگه چی داره ایران تحریم فشار به مردم ایرانه نه به نظام دیوثا از شنبه باز صعود لحظه ای قیمتها شروع میشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اقدام ضد ایرانی دولت آمریکا با اعمال تحریم‌های جدید علیه ۱۸ بانک ایرانیاقدام ضد ایرانی دولت آمریکا با اعمال تحریم‌های جدید علیه ۱۸ بانک ایرانی دولت آمریکا امروز ۱۸ بانک ایرانی را که ادعا کرده است تاکنون تحریم‌های پیشین آمریکا را دور زده‌اند، تحریم کرد تحریمها و هرگونه اقدام آمریکا بر ضد تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم تبهکار و غاصب و اشغالگر ایرانست نه برای ایرانیان.هرچند ایرانیان قربانیان اصلی این جنایات فرقه فارسیسم و استعمار جهانی است. امریکا و هیچ کشوری ضد ایران یا ملت ایران نیستند بلکه مخالف رژیم اسلامی مسلط بر ایران هستند که مردمش بی صدا در فقر می میرند اما سرمایه های کشور را خرج تروریست هایی مانند حزب الله لبنان و اسد ادمکش و حوثی های جانی می کند. دیگه ملت اگاه شده و دست از این فریبکاری بردارید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا ۱۸ بانک و نهاد مالی ایران را تحریم کردآمریکا در جدیدترین اقدام ضدایرانی خود، ۱۸ بانک و نهاد مالی این کشور را تحریم کرد. اون کلید روی دیوار من رو یاد کلید حاج حسن میندازه🤔
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: جمهوری اسلامی آزار جامعه بهائی را پایان دهدوزارت خارجه آمریکا: جمهوری اسلامی آزار جامعه بهائی را پایان دهد وزارت خارجه ایالات متحده با انتشار ویدئویی در مورد نقض آشکار حقوق شهروندان بهائی در ایران، از رژیم جمهوری اسلامی خواست که به این آزارهای خشونت‌بار پایان دهد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فروش ۴۰۰ میلیون تومانی بلیت هواپیما به آمریکاقیمت بلیت تهران به مقاصد مختلف در امریکا به چیزی حدود 350 الی 400 میلیون تومان رسیده‌ است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »