آمریکا برخورد شدید با معترضان در روسیه را محکوم کرد؛ وزارت خارجه: مسکو ناوالنی و دیگر بازداشت‌شدگان را آزاد کند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

آمریکا, روسیه

24/01/2021 06:18:00 ب.ظ

🔺 آمریکا برخورد شدید با معترضان در روسیه را محکوم کرد؛ وزارت خارجه: مسکو ناوالنی و دیگر بازداشت‌شدگان را آزاد کند ⚡️وزارت خارجه ایالات متحده روز شنبه برخورد شدید نیروهای امنیتی روسیه با معترضان به بازداشت رهبر مخالفان آن کشور را محکوم کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزارت خارجه ایالات متحده روز شنبه ۴ بهمن برخورد شدید نیروهای امنیتی روسیه با معترضان به بازداشت رهبر مخالفان آن کشور و خبرنگارانی که تظاهرات آنها را پوشش می‌دهند، محکوم کرد و خواستار آزادی همه آنهایی شد که تنها به دلیل استفاده از حقوق‌شان بازداشت شده‌اند.

ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در بیانیه‌ای گفت: «پیش از رویدادهای امروز، دولت روسیه به دنبال سرکوب حق تجمع مسالمت‌آمیز و آزادی بیان، از طریق آزار سازمان‌دهندگان اعتراض‌ها، تهدید شبکه‌های اجتماعی، و بازداشت‌ پیش‌دستانه شرکت‌کنندگان بالقوه در تظاهرات، بود.»

ادامه مطلب: VOA Farsi صدای آمریکا »

این فدراسیون غصبی‌ست

رییس سابق فدراسیون فوتبال در اولین گفت‌وگو پس از کنارگذاشته‌شدنش از فدراسیون، درباره حواشی دوران مدیریتش صحبت کرده است. ادامه مطلب >>

آمریکا غلط کرد، خودش محکوم هست برای سرکوب شدید و کشتن چندین نفر در جریان تسخیر کنگره

اقدامات اخیر آمریکا را ناکافی می‌دانیم/حل مسائل کلان به دور از هیجان امکان پذیرتر استسخنگوی دولت: *مذاکره بین ایران و آمریکا تنها در چارچوب برجام امکان پذیر است *اقدامات اخیر آمریکا را ناکافی می‌دانیم *حل مسائل کلان به دور از هیجان امکان پذیرتر است *تجمع اعتراضی برخی افراد مقابل سازمان انرژی اتمی به شادابی فضای سیاسی کشور کمک می‌کند

بایدن: پوتین یک قاتل است و باید تاوان مداخله در انتخابات آمریكا را پس دهدبایدن: ولادیمیر پوتین یک قاتل است و باید تاوان مداخله در انتخابات آمریكا را پس دهد

آمریکا دچار نقار شده است/مسئولان زودتر مشکلات مردم را حل کننددبیر شورای نگهبان گفت: باید به این نکته هم توجه داشت که آمریکا ، امروز دچار شکاف و نقار شده و حتی به ارزش‌های باطل خود نیز پایبند نیست.

کارشناسان می‌گویند موج دیگر کرونا در آمریکا ممکن است افراد جوان‌تر را هدف قرار دهدکارشناسان می‌گویند موج دیگر کرونا در آمریکا ممکن است افراد جوان‌تر را هدف قرار دهد ▪️کارشناسان می‌گویند واکسیناسیون کووید۱۹ در آمریکا بسیار خوب پیش می‌رود، اما هنوز افراد زیادی هستند که واکسینه نشده‌اند، و ممکن است کشور شاهد موج دیگری از بیماری باشد. برای آخوند عکس حلال بگذارید، ناراحت می شود. شما مگر آخوندها را دوست ندارید؟😂😂😂 خوب این چه عکسی آخه بفرما تحریک شد! مراعات کنید ما مریض زیاد داریم تو جمهوری حشری!

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران مسیر نادرستی را دنبال می‌کند؛ راه دیپلماسی هنوز باز استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا : ایران مسیر نادرستی را دنبال می‌کند؛ راه دیپلماسی هنوز باز است سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ، چهارشنبه گفت‌وگوی آنتونی بلینکن، وزیر خارجه، را با همتایان فرانسوی، بریتانایی و آلمانی خود در روزپنجشنبه در مورد «چالش‌های جهانی» تایید کرد تحریمها رو لغو کنید شما راهتان را گم کردهاید و ما در مسیر درست قدم برداشته ایم شما تباهی در پیشتان است ما سعادت و پیروزی مسیر دیپلماسی از بازگشت امریکا به توافق می گذرد. جبران تخلف دولت ترامپ و لغو تحریم ها.

کدام تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی کار مذاکرات وین را سخت کرده است؟