آمریکا از جامعه جهانی خواست تا حزب الله لبنان را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا از جامعه جهانی خواست تا حزب الله لبنان را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهند العربية

دولت بریتانیا روز جمعه اعلام کرد گروه حزب الله با دو شاخه سیاسی و نظامی ‌اش را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده است.

پومپئو که به مناسبت پنجمین سالگرد درگذشت مشکوک و اسرارآمیز دادستان آرژانتینی مسئول پرونده هجوم تروریستی سال 1994 به مرکز یهودیان در «بوینس آیرس» که حزب الله لبنان را به دست داشتن در آن متهم کرده بود، سخنرانی می‌کرد، از همه کشورهای جهان خواست تا در برابر اعمال تروریستی حزب الله لبنان همان اقدامی را در پیش گیرند که دولت بریتانیا در قبال حزب الله لبنان اتخاذ کرده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، لندن اعلام کرد که در پی این تصمیم، دارایی‌های حزب‌الله لبنان در این کشور را مسدود خواهد کرد.تصمیم بریتانیا دربارۀ حزب‌الله لبنان در حالی گرفته شده است که این گروه، از قدرت سیاسی قابل توجهی در لبنان برخوردار است و حتی در دولت ائتلافی سعد حریری، نخست‌وزیر مستعفی لبنان مشارکت داشته است.

پیش از این کشورهای دیگری از جمله ایالات متحده آمریکا، اسرائیل، کانادا، اتریش و هلند نیز حزب‌الله لبنان را در فهرست گروههای تروریستی جای داده بودند. حزب‌الله که از متحدان منطقه‌ای تهران محسوب می‌شود، در سال 1982 میلادی تحت حمایت سپاه پاسداران ایران تاسیس شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این که چیز جدیدی نیست، پول امارات و رسانه سعودی و کینه إسرائيل و تروریست‌های_جنتلمن اینبار توسط ترامپ_دلقک فکر میکنند میتوانند با حمله های قبلا تکرار شده،مقاومت رو تضعیف کنند،غافلند که سرمایه مقاومت معنویه .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوکراین برای بررسی هک شدن «بوریسما» به‌دست روسیه از اف‌بی‌آی کمک خواستاوکراین برای بررسی هک شدن «بوریسما» به‌دست روسیه از اف‌بی‌آی کمک خواست پسر جو بایدن عضو هیئت مدیره و سهامدار شرکت اوکراینی بوریسما بود و نام این شرکت انرژی بارها در تحقیقات استیضاح دونالد ترامپ مطرح شد جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایت یک قاچاق: «پاهایم درد می‌کرد، از قاچاق‌بر تا پلیس من را کتک زدند»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گلچین ویدئوهای هفته؛ از صعود مرد عنکبوتی فرانسه تا مراسم مذهبی هندوها
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از حضور در راهپیمایی حکومتی تا درخواست رشوهjangzadatom خاک بر سرمون خاک بر سرشون . در این مملکت چه خبر است؟ آیا شغلها را می فروشند ؟ جوانان دیگر برای چه درس میخوانید؟ مملکت از دست رفته jangzadatom خیلی از افرادی که حامی ج.ا هستند علت حمایتشون همین مسایل هست، آدمایی که بدون هیچ لیاقتی سر کار میرن و جای آدمای شایسته رو می‌گیرن، فقط هم با همین ادا اطوارهای ولایی! ج.ا بهشت آدمای بی‌لیاقت و فاسده، چون فساد بخشی از این ساختار هست. jangzadatom ایت گونه موارد مافیای استخدام مافیای تحصیلات دانشگاهی مافیای قراردادهای پیمانکاری مافیای مجوز های تاسیس وبهره برداری مافیای واردات مافیای صادرات مافیای صدور مجوز کسب کار مافیای خدمات درمانی حالا این بابا یکی از سرشاخه های مافیای استخدام درنفت ماشالله توپول موپولم هستند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا پیش از تشکیل کابینه لبنان: بدون اصلاحات خبری از کمک مالی واشینگتن نیستبیش از سه ماه است که لبنان با شدیدترین بحران مالی و گسترده‌ترین مشکل در حاکمیت روبرو است. پس از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ناگفته‌های مهدی فخیم‌زاده از ‌سینمای قبل از انقلاب، ساخت سریال‌های مذهبی و شیوه ممنوع‌الکاری برخی بازیگران قبل از انقلابمهدی فخیم زاده می‌گوید: در جو انقلابی بعد از سرنگونی رژیم شاهنشاهی به افرادی مانند من و سیروس الوند کاری نداشتند و فقط برخی افراد شناخته شده و سلبریتی را احضار کردند اما برای هیچکدام‌شان حکم دادگاهی و ممنوع‌الکاری صادر نکردند بلکه مثلا اعلام می‌کردند که فلانی در فیلم نباشد، همین امر به معنی ممنوع‌الکاری بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »