آمار قربانیان نوروزی؛ ۷۴۶ نفر در تصادف جان باختند، ۴۷ نفر غرق شدند

16/01/1401 09:38:00 ق.ظ

به گفته معاون پلیس راهور ایران، در طول ۱۸ روز سفرهای نوروزی امسال ۷۴۶ نفر در جریان تصادفات جاده‌ای جان خود را از دست دادند.

به گفته معاون پلیس راهور ایران، در طول ۱۸ روز سفرهای نوروزی امسال ۷۴۶ نفر در جریان تصادفات جاده‌ای جان خود را از دست دادند. جو بایدن: پوتین جنایتکار جنگی است و باید محاکمه شود رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید باید اطلاعات جمع‌آوری کنیم و همه شواهد لازم برای دادگاهی شدن پوتین را به‌دست بیاوریم.

رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید باید اطلاعات جمع‌آوری کنیم و همه شواهد لازم را برای دادگاهی شدن پوتین به‌دست بیاوریم.

در پی افشای کشتار صدها ساکن شهر بوچا در نزدیکی کی‌یف، رئیس‌جمهوری آمریکا همتای روس خود را «جنایتکار جنگی» خواند و گفت که ولایمیر پوتین باید محاکمه شود. جو بایدن روز دوشنبه ۱۵ فروردین گفت: «پوتین یک بی‌رحم و جنایتکار جنگی است. آنچه در بوچا اتفاق افتاده ظالمانه است و همه آن را دیده‌اند. به نظرم این جنایت جنگی است و باید پوتین مواخذه شود».

آقای بایدن همچنین گفت در نظر دارد تحریم‌های بیشتری علیه روسیه به‌دلیل تهاجم نظامی به اوکراین وضع کند. در دو روز گذشته تصاویری منتشر شده است که غیرنظامیان کشته شده در مناطق تحت اشغال روسیه در اطراف کیف را نشان می‌دهد در حالی که دست آن‌ها از پشت بسته شده بود. مقام‌های اوکراینی می‌گویند جسد ۴۱۰ غیرنظامی را در مناطقی که قبلا توسط روس‌ها اشغال شده بودند، پیدا کرده‌اند. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

مرگ ۷۴۶ نفر در تصادفات جاده ای نوروز امسالمعاون اجتماعی و فرهنگی پلیس راهور ناجا از مرگ ۷۴۶ نفر در سوانح جاده‌ای تعطیلات نوروز خبر داد 😐😐😐 ماشین های با کیفیت و ایمن ، جاده های استاندارد ...آخه چرا بیشتر حواس تون جمع نمیکنید 😐 Few suggestions: *Iran start teaching driving &FIRST AID lessons in HIGH SCHOOL mandatory&FREE. *Expands roads&Public transportation 2MOST parks& sights. *INCREASE number of AIR lifts2 hospitals ASAP,as reaching sites of accidents by itself is ALMOST IMPOSSIBLE. BEST wishes.❤

تیراندازی در کالیفرنیا؛ شش نفر در ساکرامنتو کشته شدند🔺تیراندازی در کالیفرنیا؛ شش نفر در ساکرامنتو کشته شدند ▪️پلیس شهر ساکرامنتو در ایالت کالیفرنیا در جنوب غرب آمریکا می‌گوید در پی تیراندازی در مرکز این شهر ۶ نفر کشته و دست‌کم ۹ نفر دیگر زخمی شدند. ⬇️ بیشتر بخوانید: مسلمونم نمیشن حداقل دست از این وحشی گریا ور دارن 😂😂😂 تو فیلم ها همیشه سر صحنه هستن توی واقعیت سه چهار ساعت بعدش میان اینام گرگن

بازداشت ۵ نفر به دست نیروهای اطلاعات در پیرانشهررسانه‌های حقوق بشری کرد از بازداشت ۵ جوان در شهرستان پیرانشهر به دست نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی خبر داده‌اند. بر اساس گزارش‌ها این شهروندان در روز ۱۴ فروردین و در منزلی در روستای «کارخانه قند» پیرانشهر دستگیر شده‌اند. اخبار_ایران

پلمب ۱۴ واحد صنفی و بازداشت ۳ نفر به جرم «روزه خواری» در لرستاندر ادامه برخورد با شهروندان به دلیل آنچه «روزه خواری» و رعایت نکردن قوانین ماه رمضان نامیده شده است، تعدادی واحد صنفی در استان لرستان پلمب و چند شهروند بازداشت شدند. اخبار_ایران

سازمان ملل: 1430 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختندسازمان ملل: 1430 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختند سازمان ملل اعلام کرد که در جریان جنگ روسیه-اوکراین دست‌کم 1430 غیرنظامی جان باخته و 4 میلیون و 215 هزار و 47 نفر به کشورهای همسایه پناه برده‌اند.

سازمان ملل: 1417 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختندسازمان ملل: 1417 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختند سازمان ملل اعلام کرد که در جریان جنگ روسیه-اوکراین دست‌کم 1417 غیرنظامی جان باخته و 4 میلیون و 176 هزار و 401 نفر به کشورهای همسایه پناه برده‌اند.