آمار بهبودیافتگان از کرونا در جهان به 6 میلیون 506 هزار نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی بر اساس آخرین داده‌های وبسایت «ورلدومتر»، شمار بهبودیافتگان ویروس کرونای جدید «کووید-19» در سراسر جهان به 6 میلیون و 506 هزار و 556 نفر افزایش یافت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

در این میان، آمریکا با یک میلیون و 273 هزار و 950 مورد ترخیصی در صدر فهرست کشورهای دارای بیشترین آمار بهبود یافتگان از بیماری کرونا قرار دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان از 11 میلیون و 205 هزار نفر گذشتموارد ابتلا به کووید-19 در سراسر جهان به 11 میلیون و 205 هزار و 5 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار ویروس کرونا در کشورهای برزیل، مکزیک و هندآخرین آمار ویروس کرونا در کشورهای برزیل، مکزیک و هند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار کرونا در ایران؛ ۱۴۸ مورد فوتی جدید، ۱۸ استان در وضعیت قرمز و هشدارآمار قربانیان روزانه کووید-۱۹ در ایران نشان می دهد این بیماری با برجا گذشتن ۱۴۸ مورد فوتی در ۲۴ ساعت گذشته همچنان روند بالای خود را حفظ کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین آمار مربوط به شیوع کرونا در چین و کره جنوبیدر شبانه‌روز گذشته در چین 3 مورد و در کره جنوبی نیز 63 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شناسایی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار دقیقی از حوادث کاری که در معادن رخ می‌دهد، نیست/ سامانه‌ای برای ثبت حوادث معدن ایجاد شودگزارش مرکز پژوهش‌های مجلس نشان می‌دهد؛ آمار دقیقی از حوادث کاری که در معادن رخ می‌دهد، نیست/ سامانه‌ای برای ثبت حوادث معدن ایجاد شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تست کرونای ۲۵۶۰ نفر دیگر در ایران مثبت شد/ بهبودی ۲۰۱ هزار نفر از بیمارانسخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۴۰ هزار و ۴۳۸ نفر رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »