آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار و 861 نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 37 هزار و 861 نفر افزایش یافت.

وزارت صحت عامه‌ «بهداشت عمومی» افغانستان امروز پنجشنبه اعلام کرد: آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 37 هزار و 861 نفر رسید و تاکنون 1 هزار و 385 نفر به دلیل ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

همچنین طی شبانه‌روز گذشته با ترخیص 365 فرد مبتلا به کرونا تاکنون 27 هزار و 655 فرد مبتلا به کرونا بهبود یافته‌اند. دو فرد مبتلا به کرونا نیز فوت کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار نفر نزدیک شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 29 مرداد 1399آمار قربانیان کرونا در ایران از 20 هزار نفر و آمار مبتلایان از 350 هزار نفر فراتر رفت. کماکان استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

یافته‌های «اطمینان‌بخش» از نرخ کم ابتلا به ویروس کرونا در هواپیمادر ماه مارس گذشته پیش از آنکه زدن ماسک به اتفاقی عادی بدل شود، ۲۴ گردشگر آلمانی شامل افرادی مبتلا به ویروس کرونا با یک پرواز در حال بازگشت از اسرائیل بودند. پژوهشگران در کمال شگفتی دریافته‌اند که از ۱۰۲ فرد حاضر در هواپیما تنها ۲ نفر در جریان این پرواز به کرونا مبتلا شدند. توضیح علمی این اتفاق چیست؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در کشور از ۲۰هزار تن گذشت/ به مازندران سفر نکنیدسخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و فوتی ناشی از کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۰ هزار و ۱۲۵ نفر رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصمیم قطعی برگزاری راهپیمایی اربعین گرفته نشده/الزام دستگاه ها به تهیه برنامه همزیستی با کرونامعاون وزیر کشور: *هنوز برای برگزاری مراسم اربعین امسال تصمیم قطعی گرفته نشده است *براساس دستورالعمل‌های اعلام شده ایستگاه‌های صلواتی نباید برپا شوند *نذورات تا حد ممکن بدون طبخ باید توزیع شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا دادگاه‌ها به‌دلیل شیوع ویروس کرونا حکم به تخلیه املاک نمی‌دهند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »