آلمان؛ خشم عمومی نسبت به تجاوز جنسی به یک پناهجوی ۱۸ ساله اوکراینی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس شهر دوسلدورف چهارشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد تلاش می کند پناهجویان تازه وارد به این کشور قربانی تجاوز جنسی نشوند. این بیانیه پس از تجاوز جنسی یک دختر پناهجوی اوکراینی توسط دو مرد، در شهر دوسلدورف منتشر شد.

دولت آلمان روز چهارشنبه اعلام کرد تلاش می کند اطمینان حاصل کند «که پناهجویان فراری از جنگ در اوکراین و دیگر کشورها قربانی تجاوز و آزارهای جنسی نشوند.» دلیل آن یک مورد تجاوز جنسی که باعث خشم افکار عمومی در این کشور شده، اعلام شده است.

مقامات پلیس شهر دوسلدورف، در غرب آلمان، اعلام کردند که زنی در اوائل ماه جاری میلادی در «هتل کشتی» که به اسکان پناهجویان اختصاص یافته، توسط دو مرد مورد تجاوز جنسی قرارگرفته است. دولت آلمان می گوید این زن در هتل پناهجویان در یک کشتی ساکن بوده است.آنتونیا ماسنبرگ از دفتر دادستانی دوسلدورف می گوید هر دو مظنون در بازداشت به سر می برند، اما به دلایل حفظ حریم خصوصی از تایید گزارش های رسانه های آلمان مبنی بر اینکه قربانی یک اوکراینی ۱۸ ساله است، خودداری کرد.

این سازمان بین المللی توصیه کرد که هر کسی که به پناهندگان وسیله نقلیه یا سرپناه ارائه می کند باید با سازمان های دولتی هماهنگ شود و جزییات تماس، مسیرهای سفر و مکان های اسکان را به اشتراک بگذارد تا «روند میزبانی از پناهجویان مورد نظارت قرارگیرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این هم از مهمان نوازی آلمانی‌ها....

عجیبه در دوسلدورف ، چند سال پیش در کلن هم اتفاق افتاد !

متجاوزان پناه‌جو بودند

کصای اوکراینی 😂😂😂اومدن 😂😂😂🍆🍆🍆🍆🍆

جمله بندی یه خورده مضحک بود!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجاوز روسیه به اوکراین چه بر سر برجام و جمهوری اسلامی آورد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار عفو بین‌الملل نسبت به شرایط جسمانی یک زندانی ۸۲ ساله در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لاوروف: اعضای هیات‌ مذاکره کننده روسیه نسبت به دستیابی به راه حل امیدوار هستندلاوروف: به دلیل برخی مسائل مشخص مذاکرات با اوکراین ساده نیست اما اعضای هیات‌ مذاکره کننده روسیه نسبت به دستیابی به یک راه حل امیدوار هستند لاوروف: ما از پیشنهادهای میانجی‌گری کشورهایی که دلایل بحران کنونی را درک می‌کنند و درگیر جنگ تحریم نیستند، استقبال می‌کنیم. از جمله این کشورها می‌توان به اسرائیل و ترکیه اشاره کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چه کسی مغز آلبرت اینشتین را دزدید؟در سال ۱۹۷۸ میلادی یک روزنامه‌نگار ۲۷ ساله به نام استیون لوی که برای ماهنامه نیوجرسی کار می‌کرد، درخواست عجیبی را از سردبیرش دریافت می‌کند: «مغز انیشتین را پیدا کن»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار عفو بین‌الملل نسبت به شرایط جسمانی زندانی ۸۲ ساله دوتابعیتی در ایرانسازمان عفو بین‌الملل نسبت به شرایط جسمانی شکرالله جبلی، شهروند دوتابعیتی ایرانی-استرالیایی ۸۲ ساله که در ایران زندانی شده است، هشدار داد. جنگ اوکراین چگونه پایان میابد : 😉😉🖐🖐👇👇👇 بله درسته ؛ رئیس ناتو نامه بنویسد به پوتین که مطمئن باشد اوکراین هیچگاه عضو ناتو نخواهد شد ؛؛ با این نامه در عرض چند دقیقه جنگ اوکراین پایان میابد؛،😉😉🖐🖐🖐 به طرز عجیبی حق مطلبو ادا کرد 👌 BisimchiMedia خاک بر سر عفو بی عمل ۸۱ نفر کودک و جوان توسط گاو شیرده آمریکا گردن زده شدن کسی تاسف نخورد از یک جاسوس زندانی متاسف میشد دنیای بدون آمریکا و اسرائیل گلستان میشود
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دولت بریتانیا به داوطلبان میزبانی از پناهجویان اوکراینی پول می‌دهداین کمک مالی برای تشکلات، نهادها و انجمن‌های محلی که از پناهجویان اوکراینی میزبانی کنند به ازای هر پناهجو ۱۰ هزار پوند یا ۱۱ هزار و ۹۰۰ یورو تعیین شده است. تفاوت در موی بلوند ‌و موی سیاه! پناهجویان افغانستان و عرب را سر مرزها با گلوله میزنند یا قایق شان را با نیزه سوراخ میکنند که حتی پای شان هم به مرزهای اروپا نرسد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »