آقامیر: استقبال از برنامه‌های سازمان ورزش شهرداری کم نشده است/ظرفیت ما محدود است- اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

06/12/1399 05:44 ب.ظ

تکلیف سفرهای_نوروزی مشخص شد وزیر گردشگری: ٣ نوع سفر داریم که دو نوع آن مدیریت شده در قالب تورهای گردشگری و اقامت در محل‌های مجاز گردشگری است وزارت بهداشت کمترین دغدغه را در ارتباط با این سفرها دارد در تلاشیم که نوع سوم سفرها را مدیریت و کنترل کنیم

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری می‌فرمایند اگر ورزش همگانی گسترش یابد نزاعات خانگی رفع می‌شود و شادابی به جامعه برمی‌گردد. همچنین ایشان تاکید زیادی بر تحکیم خانواده دارند و ورزش همگانی به این موضوع کمک زیادی می‌کند.

مقام معظم رهبری در جای دیگری اعلام کرده‌اند که چرا در سیاست‌های کلان از ورزش همگانی استفاده نمی‌شود و این موضوع در جامعه ما دیده شده است. جامعه ما جوان است و ما به این جوانان نیاز داریم و باید برای آنها یک برنامه‌ریزی مناسب داشته باشیم. مقام معظم رهبری تحقق رسیدن به کمال را ورزش می‌داند و برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی ورزش همگانی را توصیه می‌کند.

رئیس سازمان ورزش شهرداری با اشاره به ظرفیت‌های این سازمان برای فعالیت شهروندان گفت: سازمان ورزش شهرداری با حمایت شهردار تهران توانسته برای شهروندان گام‌های موثری بردارد و اکنون 1800 ایستگاه تندرستی و 270 مجموعه ورزشی برای شهروندان ایجاد کردیم و در تمامی بوستان‌ها وسایل ورزشی و فضای ورزشی ایجاد کردیم تا به تندرستی جامعه کمک کنیم.

آقامیر ادامه داد: ما 4 سال گذشته کارمان را شروع کردیم و فعالیت ما در شهرداری تهران با 11 رشته بود که اکنون 38 رشته را برای شهروندان در نظر گرفته‌ایم و شهروندان با هر سلیقه‌ای می‌توانند فعالیت ورزشی کنند. headtopics.com

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

سوله‌های ورزشی تهران در اختیار واکسیناسیون کرونا قرار گرفتمدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از در اختیار گرفتن ۲۲ سوله ورزشی پایتخت جهت انجام واکسیناسیون کرونا خبر داد.

کاهش عرضه روغن سرخ‌کردنی در بازار+پاسخ سازمان حمایتکاهش عرضه روغن سرخ‌کردنی در بازار مشاهدات حاکی از آن است که عرضه روغن سرخ‌کردنی در سطح خرده فروشی‌ها کم شده است. مشاهدات نشان میده توی ایران قحطی اومده و باید به فکر فرار باشیم.

تجارت در آنگولا؛ رونق گرفتن مشاغل مرتبط با گردشگری داخلیرشد این ورزش‌ برای کارگاه‌های ساخت قایق بسیار خوب بوده، چون همزمان با کم شدن واردات کالاهای ورزشی، سبب تقویت تولید محصولات داخلی در این زمینه شده است.

چرا هنوز نمی‌توانیم از طریق تلویزیون بو بکشیم؟ - BBC News فارسیما از طریق صفحه نمایش می‌بینیم، می‌شنویم و حتی هیجان‌زده می‌شویم اما بو از آن حس‌هایی است که با اینکه محرک خوبی برای سرگرمی است، همچنان از صحنه غایب است. ترس شدید خامنه‌ای از حمله به خاک إسرائيل با آنکه اسراییل هزاران بار به نیروهای ایران در سوریه حمله کرده و چند بار در داخل ایران دانشمندان هسته ای را کشته و غنیسازی نطنز را فلج کرده و دهها کشتی ایران را صدمه زده ، اما تا کنون هیچ پاسخی در خاک اسراییل دریافت نکرده احمدي_نژاد همین مونده سر صحنه بو بردار بگه ببخشید من بوم خراب شد یه بار دیگه یا منشی صحنه بگه راکورد بو درست نیست یا خداااا چه شود اگر بازیگری بگو... نه ترو خدا بی خیال اونوقت خیلی ها دیگه تلویزیون نگاه نمیکردند از بوی نامطبوع بعضی شبکه ها !

، محمد حاج‌آقامیر رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در نشست خبری اختتامیه المپیاد ورزش محلات تهران گفت: یکی از توفیقات سازمان ورزش شهرداری تهران احیای سلامت جامعه و تحقق ورزش همگانی با یک نگاه عمومی برای تمام جامعه بوده است. در این چند سال نشان دادیم در سلامت و تربیت اجتماعی موثر بوده‌ایم و مشخص شده سلامت نظام به ورزش همگانی بستگی دارد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری می‌فرمایند اگر ورزش همگانی گسترش یابد نزاعات خانگی رفع می‌شود و شادابی به جامعه برمی‌گردد. همچنین ایشان تاکید زیادی بر تحکیم خانواده دارند و ورزش همگانی به این موضوع کمک زیادی می‌کند. مقام معظم رهبری در جای دیگری اعلام کرده‌اند که چرا در سیاست‌های کلان از ورزش همگانی استفاده نمی‌شود و این موضوع در جامعه ما دیده شده است. جامعه ما جوان است و ما به این جوانان نیاز داریم و باید برای آنها یک برنامه‌ریزی مناسب داشته باشیم. مقام معظم رهبری تحقق رسیدن به کمال را ورزش می‌داند و برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی ورزش همگانی را توصیه می‌کند.

رئیس سازمان ورزش شهرداری با اشاره به ظرفیت‌های این سازمان برای فعالیت شهروندان گفت: سازمان ورزش شهرداری با حمایت شهردار تهران توانسته برای شهروندان گام‌های موثری بردارد و اکنون 1800 ایستگاه تندرستی و 270 مجموعه ورزشی برای شهروندان ایجاد کردیم و در تمامی بوستان‌ها وسایل ورزشی و فضای ورزشی ایجاد کردیم تا به تندرستی جامعه کمک کنیم.

آقامیر ادامه داد: ما 4 سال گذشته کارمان را شروع کردیم و فعالیت ما در شهرداری تهران با 11 رشته بود که اکنون 38 رشته را برای شهروندان در نظر گرفته‌ایم و شهروندان با هر سلیقه‌ای می‌توانند فعالیت ورزشی کنند.

وی با تشریح برنامه‌های اختتامیه المپیاد ورزش محلات تهران یادآور شد: دوشنبه 23 دی‌ماه در سالن 12 هزارنفری آزادی برنامه خود را برگزار می‌کنیم و از آقایان و خانم‌ها که در مسابقات ما شرکت کرده بودند در اختتامیه المپیاد ورزش محلات شهرداری تهران تجلیل خواهیم کرد. فعالیت‌های خود را در محلات از 15 اردیبهشت آغاز کردیم و تا 15 دی‌ماه نیز ادامه داشت. البته برخی رشته‌ها همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند اما نکته قابل توجه این است که سابقا 3 ماه فعالیت ورزشی در تهران داشتیم اما اکنون این دوره را طولانی‌تر کردیم.

رئیس سازمان ورزش شهرداری درباره استقبال شهروندان از مسابقات محلات گفت: در بخش آقایان 552 مدال توزیع کردیم که توزیع این مدال‌ها تکوینی در شخصیت انسانی نوجوانان ایجاد که در این مسابقات شرکت کردند. همچنین در بخش بانوان نیز 244 مدال توزیع شد و استقبال خوبی به عمل آمد.

آقامیر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی از مدیران مناطق استقبال را نسبت به سال‌های گذشته کمتر اعلام کرده بودند خاطرنشان کرد: جمع‌بندی و آمار و ارقام ما این موضوع را نشان نمی‌دهد و تجربه نشان داده کسی که یک سال در برنامه‌های ما شرکت کرده سال بعد هم آمده و چند نفری را نیز با خود همراه کرده است و این موضوع باعث شده سال به سال استقبال از برنامه‌های ما بیشتر شود.

وی تصریح کرد: مشکل ما ایجاد ظرفیت‌ها و خدمات‌دهی به شهروندان است. حوزه خدمات‌دهی ما بسیار محدود بوده و نمی‌توانیم برای همه شهروندان خدمات‌دهی کنیم. این موضوع نشان‌دهنده کاهش استقبال نیست و تنوع زیادی در فعالیت‌های ما وجود دارد و کسانی که گفته‌اند استقبال از برنامه‌های سازمان ورزش کاهش یافته حدس‌شان درست نیست.