آغاز اولین داد و ستدها از طریق اینستکس/ ایران مرتکب نقض جدی در برجام نشده است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موگرینی مطرح کرد؛ آغاز اولین داد و ستدها از طریق اینستکس/ ایران مرتکب نقض جدی در برجام نشده است

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری بی‌بی‌سی، کنفرانس خبری «فدریکا موگرینی»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در بروکسل آغاز شد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در ادامه گفت: «هدف ما از اول این است که اینستکس شامل کشورهای ثالث هم بشود.»موگرینی نسبت به این‌که آیا در آینده اینستکس شامل نفت هم می‌شود یا نه اظهار بی‌اطلاعی کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران: اقدامات در برجام باید متقابل باشدسخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به بیانیه اخیر سه کشور اروپایی اعلام کرد تداوم اقدامات داوطلبانه مبتنی بر حسن نیت تهران مطابق با برجام ریشه در متقابل بودن حقوق و تکالیف پیش بینی شده در برجام دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بریتانیا: ایران نمی‌تواند فقط به بخش‌هایی از برجام متعهد بماند🔺بریتانیا: ایران نمی‌تواند فقط به بخش‌هایی از برجام متعهد بماند ⚡️وزیر خارجه بریتانیا روز دوشنبه ۲۴ تیرماه و در پیامی دو قسمتی در توئیتر گفت: این جا با دو گزینه روبرو هستیم که آیا خاورمیانه اتمی بشود یا نه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران از برجام تخطی اساسی نکرده است / مکانیسم ماشه را فعال نمی‌کنیممسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا: *ایران از برجام تخطی اساسی نکرده است *مکانیسم ماشه را فعال نمی‌کنیم *اتحادیه اروپا باید نیمه پر لیوان را در نظر بگیرد و سعی کند که بدون آمریکا، از طریق راه‌اندازی اینستکس و همکاری با چین و روسیه توافق هسته‌ای را حفظ کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موگرینی: حال برجام خوب نیست اما همچنان زنده استموگرینی: بسیاری ازافرادی که مخالف برجام بودند از ایران می‌خواهند آن را کاملا اجرا کند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران قهرمان تکواندوی تیمی یونیورسیاد شد/ صعود کاروان ایران به رده نهم در روز پایانیتیم ملی تکواندوی ایران با چهار برد متوالی مقتدرانه عنوان قهرمانی مسابقات تیمی بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۹ را از آن خود کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: اگر به چهار سال قبل برگردیم باز هم برجام را امضا می‌کنممحمدجواد ظریف با اشاره به نقض بسیاری از توافقنامه‌های بین‌المللی از سوی آمریکا از جمله برجام اظهار کرد: نقض برجام از سوی آمریکا نشان‌دهنده غیر قانونی بودن رژیم آمریکاست نه ناکارآمد بودن برجام. دولت امریکا غیرقانونیه ..!! و باید از جمهوری اسلامی یادبگیره که هر ده سال خودش رو‌ به رفراندوم ‌میگذاااااااره اشتباه میکنید نقد برجام یعنی تا نصف میخ فرو رفته نصف دیگرش رو میخواهند بر پیکر بی رمق ایران فرو کنند .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »