آغاز سخنرانی امام خامنه‌ای تا ساعاتی دیگر- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

10/05/1399 09:03:00 ق.ظ

آغاز سخنرانی امام خامنه‌ای تا ساعاتی دیگر سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید قربان ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز از شبکه‌های رسانه‌ی ملی به‌صورت زنده پخش خواهد شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی تا ساعاتی دیگر به مناسبت عید سعید قربان با ملت ایران مستقیم سخن می‌گویند. ، سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید قربان ساعت 11 و 30 دقیقه صبح امروز (جمعه 10 مرداد) از شبکه‌های رسانه‌ی ملی و همچنین از پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR و حساب‌های این پایگاه در شبکه‌های اجتماعی به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

، سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید قربان ساعت 11 و 30 دقیقه صبح امروز (جمعه 10 مرداد) از شبکه‌های رسانه‌ی ملی و همچنین از پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR و حساب‌های این پایگاه در شبکه‌های اجتماعی به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

🎥 رهبرانقلاب سخنرانی روز عید_قربان خود را با ماسک آغاز کردند

سینماهای کشور تا اطلاع ثانوی از شنبه تا چهارشنبه "نیم‌بها" است- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimسینما از شنبه تا چهارشنبه نیم‌بها است شورای صنفی نمایش مصوبه ستاد کرونای سازمان سینمایی کشور مبنی بر کمک سینماهای کشور به تماشاکران برای تماشای فیلم‌ها در سالن‌های سینما را تصویب کرد

فاوچی: ویروس از کودکان ۱۰ تا ۱۹ سال به سهولت به بزرگسالان منتقل می‌شودآنتونی فاوچی، از اعضای ارشد تیم مقابله با کووید-۱۹ در ایالات متحده آمریکا با اشاره به نتایج مطالعه جدید صورت گرفته اعلام کرد که ویروس کرونا از کودکان و نوجوانان ۱۰ تا ۱۹ ساله به سادگی انتقال ویروس از بزرگسال به بزرگسال انتقال می‌یابد.

جزئیات پرداخت تسهیلات به تولید/ مشمولان سهام عدالت تا ۵ میلیون از کارت‌ اعتباری وام می‌گیرندمدیر عامل بانک ملی ضمن بیان اینکه برای تامین مالی و نقدینگی واحدهای تولیدی کشور در سال گذشته و سه تا چهار ماهه ابتدایی امسال معادل ۹ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است، جزئیات تسهیلات پرداختی این بانک را اعلام کرد و گفت: تا سقف ۵ میلیون تومان مشمولان سهام عدالت می‌توانند از بانک ملی با کارت اعتباری وام دریافت کنند.

نامزدهای دریافت جوایز امی ۲۰۲۰ معرفی شدند؛ از جنیفر انیستون تا مایکل داگلاسنامزدهای دریافت جوایز امی ۲۰۲۰ معرفی شدند؛ از جنیفر انیستون تا مایکل داگلاس امسال نیز شبکه های اینترنتی مانند «نتفلیکس»، «آمازون»، و حتی «دیزنی پلاس» حضور چشمگیری در صحنه دارند و شاهد رقابت سختی در بخش های اصلی و پرطرفدار این مراسم خواهیم بود.

شرایط مازندران، خوزستان و فارس از نظر شیوع کرونا بهتر شده است/ سریال‌ پنجشنبه‌های افتتاح تا پایان سال ادامه داردرئیس‌جمهور گفت: شرایط استان‌های مازندران، خوزستان و فارس از نظر کرونا بهتر شده و مردم بیش از گذشته در حال رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.

کالاهای اساسی و مورد نیاز به فور وجود دارد/ باید روند تولید تا مصرف کالاها را مثل سایه دنبال کنیم/ هیچ گروه‌ی دنبال حاشیه‌سازی نباشد/ از ایجاد شایعات تعجب نمی‌کنمروحانی در جلسه هیات دولت: کالاهای اساسی و مورد نیاز به فور وجود دارد/ باید روند تولید تا مصرف کالاها را مثل سایه دنبال کنیم/ هیچ گروه‌ی دنبال حاشیه‌سازی نباشد/ از ایجاد شایعات تعجب نمی‌کنم