آغاز تور رایگان استانبول برای مسافران ترانزیت خطوط هوایی ترکیه

13/04/1401 08:48 ب.ظ

✈️ آغاز تور رایگان استانبول برای مسافران ترانزیت خطوط هوایی ترکیه پروژه «تور استانبول» ( Touristanbul) یکی از خدماتی که خطوط هوایی ترکیه (ترکیش_ایرلاینز) به مسافرانش ارائه می‌کند و در دوره همه‌گیری کرونا متوقف شده بود، دوباره آغاز شده است. THY

پروژه «تور استانبول» یکی از خدماتی که خطوط هوایی ترکیه به مسافرانش ارائه می‌کند، مجددا آغاز شد.آنکارا/ سلنا صمدلی/خبرگزاری آناتولی

در چارچوب این پروژه، مسافران ترانزیت بین‌المللی پروازهای ترکیش ایرلاینز این شانس را دارند که با یک گشت شهری رایگان با مکان‌های تاریخی و فرهنگی استانبول آشنا شوند. مسافرانی که از فرودگاه استانبول، سوار وسیله نقلیه ویژه «تور استانبول» می‌شوند، پس از گشت و گذار در شهر با همراهی راهنما، برای انجام پرواز بعدی خود به فرودگاه بازگردانده می‌شوند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

امیرعبداللهیان: ایران از بازگشایی سفارتخانه‌ها و آغاز گفت‌وگوها با عربستان استقبال می‌کندحسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران روز شنبه در نشست با گروه‌های فلسطینی در دمشق گفت که تهران از بازگشایی سفارتخانه‌ها و آغاز گفت‌وگوها با عربستان استقبال می‌کند. اگر تونستی توضیح بدی ایران کیه ملت خوشحال میشن! ایران کشوری است که عبدالباقی را تا نایب امام زمان بالا میبرند، متروپل میریزد، مردم خشمگین اعلام میشود عبدالباقی دستگیر شده!، مردم بدنبال عوامل جنایتند چون شریعتی، شمخانی، مخبر،فروزنده، اعلام میشود عبدالباقی مرده، جسدی بنامش دفن میشه دروغ میگی

آغاز زودهنگام کارزار ترامپ برای انتخابات 2024 آمریکارسانه‌های آمریکایی از احتمال آغاز زودهنگام کارزار دونالد ترامپ برای رقابت‌های انتخابات ریاست‌ جمهوری سال 2024 آمریکا خبر دادند. روزنامه «نیویورک پست» شنبه

آغاز زودهنگام کارزار ترامپ برای انتخابات 2024 آمریکارسانه‌های آمریکایی از احتمال آغاز زودهنگام کارزار دونالد ترامپ برای رقابت‌های انتخابات ریاست‌ جمهوری سال 2024 آمریکا خبر دادند. روزنامه «نیویورک پست» شنبه

پیام تسلیت ترکیه برای قربانیان زلزله در استان هرمزگان ایرانوزارت امور خارجه ترکیه جان باختن تعدادی از شهروندان ایرانی در زلزله شب گذشته در استان هرمزگان را تسلیت گفت. - خبرگزاری آناتولی آیا میدانستید که جمعیت متوهم ایرانشهری و دشمن ملت تورک در زمان ایجاد بلایی برای مردم تورک،به هر طریق ممکن طبل خوشحالی میزنند؟

ایران مدعی طرح ترکیه برای ایجاد «کنسرسیوم مشترک» تولید خودرو شدرئیس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو ایران می‌گوید نخستین بار انجمن خودروسازی و قطعه‌سازی کشور ترکیه پیشنهاد تشکیل کنسرسیوم سه‌جانبه با حضور صنعتگران ایرانی، روسی... خواهر و مادر کیفیت خودرو های ترک در ۲۴ ساعت گ… خواهد شد!

برگزاری دوره آموزش پیشرفته برای پزشکان ازبکستانی در ترکیهبرگزاری دوره آموزش پیشرفته برای پزشکان ازبکستانی در ترکیه روسای بیمارستان‌ها، پزشکان و پرستاران ازبک در دوره آموزش پیشرفته در «بیمارستان شهر آنکارا» ترکیه شرکت کردند.

پروژه «تور استانبول» یکی از خدماتی که خطوط هوایی ترکیه به مسافرانش ارائه می‌کند، مجددا آغاز شد.آنکارا/ سلنا صمدلی/خبرگزاری آناتولی

پروژه «تور استانبول» ( Touristanbul) یکی از خدماتی که خطوط هوایی ترکیه (ترکیش ایرلاینز) به مسافرانش ارائه می‌کند و در دوره همه‌گیری کرونا متوقف شده بود، دوباره آغاز شده است.

در چارچوب این پروژه، مسافران ترانزیت بین‌المللی پروازهای ترکیش ایرلاینز این شانس را دارند که با یک گشت شهری رایگان با مکان‌های تاریخی و فرهنگی استانبول آشنا شوند.

مسافرانی که بین دو پروازشان 6 الی 24 ساعت فاصله دارد، این امکان را پیدا می‌کند که از تور رایگان استانبول استفاده کنند.

مسافرانی که از فرودگاه استانبول، سوار وسیله نقلیه ویژه «تور استانبول» می‌شوند، پس از گشت و گذار در شهر با همراهی راهنما، برای انجام پرواز بعدی خود به فرودگاه بازگردانده می‌شوند.

برنامه «تور استانبول» با در نظر گرفتن برنامه پروازی مسافران تهیه و برنامه ریزی می‌شود.

مسافران خطوط هوایی ترکیه می‌توانند به 6 تور مختلف که هر روز مطابق با زمان پروازشان برگزار می‌شود، ملحق شوند.

نقاط مهم تاریخی و فرهنگی استانبول مانند مسجد سلطان احمد، مسجد ایاصوفیه، کاخ توپکاپی و موزه علوم و فناوری اسلامی توجه زیادی را از سوی مسافران پروازهای ترانزیت به خود جلب می‌کند.

تاکنون شهروندان 129 کشور در قالب این تور به گشت و گذار در استانبول پرداخته‌اند. بیشترین متقاضیان و علاقمندان به این تور از کشورهای روسیه، اندونزی و فرانسه بوده‌اند.

احمد اولموشتر معاون مدیر کل شرکت هواپیمایی ترکیه (ترکیش ایرلاینز) در امور بازاریابی و فروش در مورد این پروژه اظهار داشت: قصد داریم با پروژه «تور استانبول» فرهنگ ترکیه و زیبایی‌های منحصر به فرد استانبول را به مسافران پروازی خود نشان داده و به گردشگری کشور نیز کمک کنیم.

وی تاکید کرد: هدفمان از ارائه این خدمات ویژه، افزایش تعداد مسافران پروازهای ترانزیت و افزایش سهم‌مان در بازار است.این پروژه در سال 2020 به منظور محافظت مسافران از تاثیرات منفی اپیدمی کووید-19 متوقف شده بود. در چارچوب این پروژه از سال 2009 تاکنون ترکیش ایرلاینز در مجموع میزبان 349 هزار و 738 توریست در استانبول بوده‌ است.

اولموشتر تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنیم که تا پایان سال جاری حدود 60 هزار مسافر دیگر از پروازهای ترانزیت ترکیش ایرلاینز از فرصت «تور استانبول» بهره‌مند شوند.