آغاز مرحله سوم بالینی واکسن ایرانی 'نورا' از فردا

11/10/1400 03:32:00 ب.ظ

آغاز مرحله سوم بالینی واکسن ایرانی 'نورا' از فردا سخنگوی سپاه از آغاز مرحله سوم بالینی واکسن ایرانی جدید کرونا با تزریق ۱۰ هزار دُز آن از فردا خبر داد.

سخنگوی سپاه از آغاز مرحله سوم بالینی واکسن ایرانی جدید کرونا با تزریق 10 هزار دُز آن از فردا خبر داد. وی افزود: در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی نیز در نظر داریم بزرگترین اقدام را در این حوزه انجام دهیم و ۲ میلیون بسته معیشتی برای تمامی استان‌ها فراهم شده و سازمان بسیج طرح توزیع آن را برعهده دارد و از فردا شاهد عملیات توزیع این بسته‌های...

وی افزود: در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی نیز در نظر داریم بزرگترین اقدام را در این حوزه انجام دهیم و ۲ میلیون بسته معیشتی برای تمامی استان‌ها فراهم شده و سازمان بسیج طرح توزیع آن را برعهده دارد و از فردا شاهد عملیات توزیع این بسته‌های معیشتی در کشور هستیم.

شریف یادآور شد: با تجربه‌ای که از ۱۵ قبل و مرحله قبل این مرحله داشتیم هم سرعت توزیع بیشتر خواهد بود و هم هماهنگی بهتر و با دقت بیشتری نیز توزیع انجام خواهد شد. برخلاف همه مشکلات کرونا خیر و برکتی در این بیماری نهفته بود و آن همان کمک و همیاری مردم به یکدیگر به ویژه آسیب دیدگان از کرونا بود و این یک فرصت مغتنم است که باید آن را به یک فرهنگ دائمی تبدیل کنیم.

سخنگوی سپاه پاسداران تاکید کرد: ما در هفته گذشته که درگیر رزمایش بودیم این بسته‌ها هم آماده شد و در کنار آن کارهای محرومیت زدایی سپاه در ۱۳ استان کشور را داشتیم . ما در جریان کرونا به تجربه‌های خوبی رسیدیم و خدمات خوبی را هم به مردم ارائه کردیم. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

تصاویری از جشن‌های آغاز سال نو ۲۰۲۲ در عصر همه‌گیری جهانی کروناحدود ۲۵۴ میلیون نفر از چنگال ویروس کرونا رهایی یافته‌اند، رقمی قابل توجه که اغلب کمتر در اخبار منعکس می‌شود، آماری که امیدبخش است.

لاپید: اسرائیل برای دفاع از امنیت خود از کسی اجازه نمی‌گیردیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل گفته است کشورش هر اقدامی که لازم باشد برای حفظ امنیت خود انجام خواهد داد و برای این کار به «اجازه» کسی «نیاز ندارد».لاپید،

گردشگران ایرانی آغاز سال 2022 را در وان جشن گرفتند

مراسم آغاز سال نو میلادی در کلیسای سرکیس مقدس- عکس خبری تسنیم | Tasnimآغاز سال نو میلادی در کلیسای سرکیس مقدس HAPPYNEWYEAR2022 گزارش تصویری:

پیام رئیس‌جمهور اردوغان به مناسبت آغاز سال نو میلادیرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: از خداوند می‌خواهم تا سال 2022، سالی پر خیر و برکت برای ملتمان و تمامی بشریت باشد. اردوغان: ترکیه جدید بر پایه دموکراسی قوی و زیرساخت‌های توسعه‌، با عزم و اراده جدی، سمت اهداف تعیین‌شده پیش می‌رود. اردوغان: به مردم‌مان وعده دستیابی به اهداف 2023؛ قرار گرفتن در بین 10 اقتصاد بزرگ جهان و ترکیه‌ای بزرگ و مقتدر را می‌دهیم. امیدست۴کشور صلیبچیهای استعمارجهانی در سال پلنگ پیشرو2022 از علوم ذهنی علمی منطقی،دوگانه ی ناقص و محدود صلیبچیهای گلیسا، زاده و زایمان کنند کاملترین علوم عالم جهان، زندگی زنده ی خدا یا زندگی را برسمیت سازمان ملل و امور جهانی برسمیت بشناسند بشریت از انحصارات استعمارگران رها شوند

جشن آغاز سال ۲۰۲۲ در کشورهای گوناگون جهان | DW | 31.12.2021درحالی‌ که در جزایر اقیانوس آرام، نیوزلند و سیدنی جشن سال نو میلادی برگزار شد، در بسیاری از کشورهای دنیا با توجه به گسترش سویه‌های جدید ویروس کرونا خبری از برگزاری پارتی‌، جشن‌ ویژه و یا آتش بازی نخواهد بود.