آغاز نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور هیئت‌های مذاکره‌کننده ایران و 1+4 در وین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران کل وزارت خارجه های ایران و 1+4 در وین، پایتخت اتریش آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران کل وزارت خارجه های ایران و 1+4 در وین، پایتخت اتریش آغاز شد.نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران کل وزارت خارجه های ایران و 1+4 و نماینده اتحادیه اروپا عصر امروز در گراند هتل شهر وین، پایتخت اتریش شروع شد.

وی ادامه داد: بارها گفتیم ما به هیچ وجه دنبال مذاکرات فرسایشی و مذاکراتی که فقط زمان‌بر و هدفش مذاکره برای مذاکره باشد، نیستیم. این را امروز به روشنی خواهیم گفت و در همین مسیر هم حرکت خواهیم کرد. اگر مذاکرات به سمت سازنده‌ای که انتظار داریم پیش برود طبیعتا ادامه می‌یابد وگرنه متوقف خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی اتحادیه اروپا همزمان با آغاز نشست دوم کمیسیون مشترک برجام:‌ مذاکرات آسان نخواهد بودنشست کمیسیون برجام میان کشورهای ۴+۱ و ایران روز پنجشنبه در وین اتریش آغاز شد. هیات آمریکایی، مانند دور اول در هتلی نزدیک به محل برگزاری نشست حضور خواهد داشت تا بصورت غیرمستقیم در این نشست شرکت داشته باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز دور چهارم مذاکرات وین با ازسرگیری نشست کمیسیون مشترک برجامدور چهارم مذاکرات وین امروز با از سر گیری نشست کمیسیون مشترک‌برجام در ««گراندهتل» وین آغاز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست کمیسیون مشترک برجام در وین پایان یافتجلسه کمیسیون مشترک که با حضور هیأت‌های ایران و گروه 1+4 در وین از سر گرفته شده بود، به پایان رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نشست کمیسیون مشترک برجام امروز برگزار می‌شوداتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نشست کمیسیون مشترک برجام، امروز جمعه به صورت حضوری در وین از سر گرفته می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نشست کمیسیون مشترک برجام سه‌شنبه در وین برگزار می‌شودمذاکرات هیات های مذاکره کننده ایران و 1+4 در وین که همزمان هیات مذاکره کننده آمریکا نیز به طور غیرمستقیم در جریان روند گفت وگوها قرار می‌گیرد، روز سه شنبه از سر گرفته می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »