آشنایی با خریداران جدید ماشین‌سازی تبریز، رفیقِ زنوزی و شریک سپاه

04/12/1399 10:54:00 ق.ظ

باشگاه «ماشین‌سازی» تبریز به دلیل آنچه «مشکلات عدیده مالی» اعلام شده است، در آستانه واگذاری به یک شرکت خصوصی قرار دارد که این واگذاری بین مدیران نزدیک به سپاه و هولدینگ‌های اقتصادی نزدیک به حکومت دست به دست می‌شوند. آن_سوی_خبر گزارشی از پیام یونسی پور:

فریاد روی سکوها علیه باشگاه‌داری سپاه پاسداران آغاز شد و به انتقال ظاهری این باشگاه‌ها به بخش خصوصی انجامید.

اما دقیقا کدام خصوصی‌سازی؟ خبرگزاری «تسنیم» گزارش کرده که باشگاه «ماشین‌سازی» تبریز به دلیل آنچه «مشکلات عدیده مالی» اعلام شده است، در آستانه واگذاری به یک شرکت خصوصی قرار دارد. هم‌زمان وب‌سایت «طرفداری» مدعی شد که فرایند واگذاری باشگاه ماشین‌سازی تکمیل شده و به زودی شرکت «هافمن» این باشگاه را از «محمدرضا زنوزی» خریداری خواهد کرد.

از یک جیب به جیب دیگر، از یک حساب بانکی به حساب بانکی دیگر. *** گزارشی ، از واگذاری باشگاه ماشین‌سازی تبریز به یک تاجر نام‌دار تبریزی خبر داد. این خبرگزاری مدعی شد «محمدرضا زنوزی» که مالکیت هم‌زمان دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی را در دست دارد، برای آنکه با مشکلات قانونی برخورد نکند، امتیاز باشگاه ماشین‌سازی را به دوست و شریک قدیمی‌اش، «محمد پوررضایی» واگذار کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان، محمد پوررضایی را فردی «مُقتصد» و برخلاف محمدرضا زنوزی، بی‌میل به ولخرجی در فوتبال معرفی کرد. محمدرضا زنوزی، باشگاه ماشین‌سازی را به دلیل نامه تهدیدآمیزی که فروردین۱۳۹۹ از فدراسیون جهانی فوتبال برای فدراسیون ایران ارسال شد واگذار کرد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.