آزمون علمی انتخابات مجلس خبرگان ۲۲ فروردین برگزار می‌شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان رهبری در اطلاعیه‌ای زمان و مکان آزمون علمی، انتخابات دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را اعلام کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

با توجه به شروع ثبت‌نام داوطلبان از روز جمعه ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ تا روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹، به اطلاع آن عده از داوطلبان نمایندگی انتخابات دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری می‌رساند: بر اساس ماده ۱۶ آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری با موضوع رسیدگی به صلاحیت داوطلبان برگزاری آزمون علمی در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ساعت ۸ صبح در مصلای قدس شهر مقدس قم برگزار می‌گردد.

به واجدین شرایط در آزمون، پس از ثبت‌نام از طریق پیامک و شماره اعلام شده در پرسشنامه داوطلبی اطلاع رسانی خواهد شد. داوطلبان مدعو می‌توانند در خصوص توزیع کارت ورود به جلسه، نحوه برگزاری آزمون و منابع آن از طریق شماره تماس ۶۴۳۶۳۶۳۶-۰۲۱ از ساعت ۸ تا ۱۵ به غیر از روزهای تعطیل با اداره کل امور انتخابات شورای نگهبان تماس حاصل نمایند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آزمون علمی؟؟؟ یعنی فیزیک و کوانتوم و شیمی و اخترشناسی و زیست شناسی خوندن؟🤔

ما که رای نمیدیم هر گوهی میخواین بخورین بخورین

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری آزمون زبان دانشگاه آزاد لغو شدبنا بر اعلام رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، آزمون زبان EPT این دانشگاه به علت موج جدید شیوع ویروس کرونا در فروردین ماه برگزار نمی‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتایج اولیه آزمون دکتری فردا اعلام می شود/اعلام جزئیات انتخاب رشتهنتایج اولیه آزمون دکتری فردا اعلام می‌شود کارنامه نتایج اولیه و زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۰ فردا اعلام می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتایج اولیه آزمون دکتری اعلام شد/بیش از ۱۳۶ هزار نفر مجاز شدندنتایج اولیه آزمون دکتری اعلام شد بیش از ۱۳۶ هزار نفر مجاز شدند سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی بیش از ۱۳۶ هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه‌متمرکز ) سال ۱۴۰۰ از طریق سایت این سازمان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتایج تحقیق تازه؛ تشخیص آریتمی قلبی در بیماران دیابتی با انجام آزمون ساده پابرای بیماران دیابتی معمولا به هنگام چکاپ سالیانه، تست پا توصیه می‌شود. به این دلیل که افزایش قند خون باعث گردش ضعیف خون، آسیب عصبی و بی‌حسی می‌شود. در صورتی که این علائم دوام داشته باشند و پزشکان نتوانند آن‌ها را تشخیص دهند در نهایت می‌تواند منجر به قطع پا در مریض شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آزمون ارشد به تعویق افتاد/کنکور بدون تغییر ماندسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور: *آزمون ارشد به تعویق افتاد *این آزمون در تاریخ ۶ تا ۸ مرداد ماه برگزار خواهد شد *کنکور سراسری بدون تغییر ماند *این آزمون در روزهای ۹ تا ۱۲ تیرماه برگزار می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »