آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته فردا برگزار می‌شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ خبر داد.

حسین توکلی با اشاره به آخرین آمار دریافت کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ به خبرنگار ایلنا گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۸ در ۱۶ کد رشته با آزمون صبح روز جمعه ۱۱ مرداد در ۱۶۳ شهرستان و ۲۷۱ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: تاکنون از تعداد ۷۵ هزار و ۲۵۲ داوطلب شرکت‌کننده در کد رشته‌های با آزمون این دوره از کاردانی به کارشاسی ناپیوسته ۵۴ هزار و ۳۴ نفر معادل ۷۱.۸۰ درصد برای دریافت پرینت کارت خود اقدام نموده‌اند. داوطلبان فراموش نکنند که تا ساعت ۲۴ امروز ۵ شنبه ۱۰ مرداد فرصت دارند با ورود به سایت سازمان سنجش نسبت به پرینت کارت آزمون خود اقدام نمایند.

توکلی گفت: آزمون کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای برای پذیرش دانشجو در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در ۹ کد رشته با آزمون جمعه ۱۱ مرداد برگزار می‌شود. وی در پایان اظهار داشت: از تعداد ۸۵ هزار و ۴۷۳ داوطلب ۹ کد رشته با آزمون این دوره، تعداد ۶۸ هزار و ۳۸۷ داوطلب معادل ۸۰.۳۶ درصد کارت ورود به جلسه را دریافت کردند. این تعداد داوطلبان نیز تا ساعت ۲۴ امروز ۱۰ مرداد فرصت دارد کارت آزمون خود را دریافت کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سردار آزمون: از خواب بیدار می‌شوند و در اینستاگرام فحش می‌دهند!مهاجم ملی پوش کشورمان گفت: اگر پیشنهادی آمده باشد، قطعا باشگاه از آن خبر دارد. واقعا نمی‌دانم بین باشگاه‌ها چه اتفاق‌هایی افتاد و چه مذاکره‌هایی انجام شد. من اگر هم در جریان باشم حرفه‌ای نیست که ریز آن را بگویم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ آستون مارتین جیمز باند به حراج گذاشته می‌شوداین خودرو از جمله مجهز به میخ‌پخش‌کن، مسلسل تاشو در جلو و پلاک چرخان فرانسوی، سوئیسی، بریتانیایی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هایکو ماس: حفظ برجام روز به روز سخت‌تر می‌شودوزیر امور خارجه آلمان با اشاره به تنش‌های پیش آمده در در خلیج فارس گفت که حفظ توافق هسته‌ای با ایران سخت‌تر شده است. این کصخل هم چشم بسته عیب میگه!😐
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سردار آزمون: از خواب بیدار می‌شوند و در اینستاگرام فحش می‌دهند!مهاجم ملی پوش کشورمان گفت: اگر پیشنهادی آمده باشد، قطعا باشگاه از آن خبر دارد. واقعا نمی‌دانم بین باشگاه‌ها چه اتفاق‌هایی افتاد و چه مذاکره‌هایی انجام شد. من اگر هم در جریان باشم حرفه‌ای نیست که ریز آن را بگویم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مدیرکل جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تا دو ماه دیگر انتخاب می‌شودمدیرکل جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تا دو ماه دیگر انتخاب می‌شود به گزارش رویترز، شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرده است که نامزدهای این پست تا روز پنجم سپتامبر (۱۴ شهریور) وقت دارند که نامزدی خود را اعلام کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کمیل قاسمی پرافتخارترین کشتی‌گیر تاریخ ایران می‌شود؟نیمه های شب به وقت تهران معلوم شد که آرتور تایمازف ازبک در المپیک ۲۰۱۲ لندن دوپینگ کرده و کمیل قاسمی فردایش از خواب بیدار شد فهمید که قراره مدال طلای المپیک لندن به او برسد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »