آزادراه تهران - شمال تا 5 سال آینده تکمیل می‌شود- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

تکمیل آزادراه_تهران_شمال تا ۵ سال آینده وزیر راه و شهرسازی: قول دادیم منطقه یک آزادراه تهران - شمال را سال ۹۸، افتتاح کنیم که به این وعده عمل کردیم باند رفت قطعه دو نیز تا بهار ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، محمد اسلامی در حاشیه بازدید محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از قطعه دو آزادراه تهران - شمال اظهار کرد: قول دادیم منطقه یک آزادراه تهران - شمال را سال 98، افتتاح کنیم که به این وعده عمل کردیم. باند رفت قطعه دو آزادراه مذکور نیز تا بهار 1400 به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه بهره‌برداری از قطعه یک و در ادامه مسیر رفت قطعه دو باعث کوتاه شدن سفر در جاده چالوس شده و می‌شود ادامه داد: شرایط مالی دولت سخت است اما با تلاش دولت، بنیاد و وزارت راه و همت مهندسان قطعه دو را در مسیر رفت به بهره‌برداری می‌رسانیم. وزیر راه و شهرسازی از ساخت کل آزادراه تهران - شمال تا 5 سال آینده خبر داد و گفت: سهم دولت و بنیاد در تامین منابع مالی قطعه دو آزادراه تهران - شمال هر کدام 50 درصد است در حال حاضر حجم عملیات بالاست که البته به دلیل محدودیت منابع مالی کارهای اجرایی با شیفت بلند انجام می‌شد.وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه خرید تجهیزات مورد نیاز قطعه دو را زودتر انجام می‌دهیم یادآور شد: خارجی‌ها در این پروژه تامین مالی انجام ندادند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحویل آزادراه تهران- شمال؛تا 5 سال آینده/ کشورهای خارجی برای تامین مالی نبودند و نخواهند بودوزیر راه و شهرسازی از تحویل قطعه دوم آزادراه تهران- شمال به صورت کامل تا پنج سال آینده خبر داد و گفت: خارجی‌ها برای تامین مالی این پروژه حضور ندارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

محسنی بندپی: دورکاری بانوان دارای فرزند خردسال در دستگاه های اجرایی استان تهران اعمال شوداستاندار تهران با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی بر اجرای دورکاری بانوان دارای فرزند خردسال در دستگاه های اجرایی استان تهران تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران به کروناسخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران به کرونا مبتلا شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ابتلای سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران به کرونا«جلال ملکی» به کرونا مبتلا شد سخنگوی سازمان آتش نشانی ضمن تایید ابتلای خود به بیماری کووید١٩ در این باره اظهار کرد: در حال حاضر به دستور پزشک در حال طی کردن دوران نقاهت و در منزل قرنطینه هستم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت استاندار تهران با بازگشایی تالارهای عروسی برای برگزاری مراسماستاندار تهران: *به عنوان مسئول ستاد مقابله با کرونای استان تهران مخالف بازگشایی تالارها برای مراسم عروسی و غیره هستیم *اگر تالاری تنها برای پذیرایی و بدون برگزاری مراسم بازگشایی شود موافق هستیم *یکی از کانون‌های انتشار ویروس این تالارها بودند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت استاندار تهران با بازگشایی تالارهای عروسی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمخالفت استاندار تهران با بازگشایی تالارهای عروسی استاندار تهران: با بازگشایی رستوران‌ها با ۵۰ درصد ظرفیت موافقت شده و اگر تالاری تنها برای پذیرایی و بدون برگزاری مراسم بازگشایی شود موافق هستیم یکی از کانون‌های انتشار کرونا این تالارها بودند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »