آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

05/09/1400 09:45:00 ب.ظ

26.11.

2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت ترکیه طی گزارشی اعلام کرد: آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 119 میلیون و 987 هزار و 705 دوز رسیده است. براساس آمار این وزارت‌خانه، در 24 ساعت گذشته 361 هزار و 229 تست تشخیص کووید-19 در ترکیه انجام شده که از میان آنها 24 هزار و 2 مورد مثبت بوده و 201 بیمار دیگر جان باختند.

همچنین طی این بازه زمانی 25 هزار و 341 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان؛ «این وضعیت نباید ادامه پیدا کند»۲۵ نوامبر از سال ۱۹۹۹ از سوی سازمان ملل متحد «روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان» نامگذاری شده است. حدود ۴ دهه پیش از آن و در همین روز، سه خواهر عضو شبکه مخفی انقلابی دومینیکن در زندان و پس از شکنجه به قتل رسیدند.

همه شهرها از وضعیت قرمز کرونایی خارج شدندبر اساس بر اساس نقشه جدید رنگ‌بندی کرونا در کشور، همه شهرها از وضعیت قرمز کرونایی خارج شدند.

کرونا در ایران | خروج همه شهرها از وضعیت قرمز؛ قم مستعد ورود به موج ششم همه‌گیریوزارت بهداشت ایران از روز ۴ آذر تا ۵ آذر، ۴ هزار و ۳۸۴ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ را تأیید کرد. به این ترتیب، مجموع مبتلایان کرونا در ایران به ۶ میلیون و ۱۰۲ هزار و ۵۶ نفر رسید. همچنین در ۲۴ ساعت گذشته، ۸۶ بیمار دیگر جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان کرونا را به ۱۲۹ هزار...

تجمع امروز مجوز نداشت/وضعیت اصفهان عادی شده استمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: برای تجمع امروز در اصفهان هیچ مجوزی صادر نشده بود و این تجمع غیر قانونی بود. معاون سیاسی و امنیتی استاندار اصفهان برو به جهنم مرتیکه شارلاتان!سال ۵۷ واسه تون مجوز صادر شد؟! طبق قوانین اساسی خودتان اعتراض بدون سلاح نیاز به مجوز نداره برا همین باز کشتار کردین ؟؟؟ خوب جوابش گلولس؟؟؟؟؟

تجدید عهد آمریکا برای مقابله با «خشونت جنسیتی» با تاکید بر وضعیت زنان و دختران🔺تجدید عهد آمریکا برای مقابله با «خشونت جنسیتی» با تاکید بر وضعیت زنان و دختران آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، هر گونه خشونت افراد علیه یکدیگر بر اساس جنسیت را محکوم کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: دروغهایی از نوع آمریکایی هرنوع خشونتی یا فقط خشونت مرد به زن ؟ خشونت کلامی زن به مرد از دید این متمدنها حلاله

مرگ خاموش؛ نگاهی به وضعیت آلودگی هوا در ایران🔺مرگ خاموش؛ نگاهی به وضعیت آلودگی_هوا در ایران عباس شاهسونی، رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت ایران، گفته است در سال گذشته ۳۷۵۱ مرگ مرتبط با پیامدهای ناشی از آلودگی هوا در تهران رخ داده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: