آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

11/06/1400 11:08:00 ب.ظ

طی یک روز گذشته 20 هزار و 4 بیمار کرونایی در ترکیه بهبود یافته و 691 هزار و 422 نیز دوز واکسن کرونا تزریق شد. - خبرگزاری آناتولی

طی یک روز گذشته 20 هزار و 4 بیمار کرونایی در ترکیه بهبود یافته و 691 هزار و 422 نیز دوز واکسن کرونا تزریق شد. - خبرگزاری آناتولی 02.09.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام وزارت بهداشت ترکیه، طی 24 ساعت گذشته 20 هزار و 4 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است.

در این بازه زمانی 305 هزار و 47 تست کرونا در ترکیه انجام شد که از میان آن‌ها 23 هزار و 496 مورد مثبت بوده و 283 بیمار دیگر جان باختند.

آمار تزریق دوز اول واکسن کرونا میان شهروندان بالای 18 سال به 78.71 درصد رسیده و 60.65 درصد نیز دوز دوم را دریافت کرده‌اند. در چارچوب کمپین مبارزه با شیوع کرونا در ترکیه طی یک روز گذشته در مجموع 691 هزار و 422 دوز واکسن کرونا تزریق شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهآخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه بنا به اعلام وزارت بهداشت ترکیه، طی 24 ساعت گذشته 15 هزار و 164 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است.

بحران مهاجرت غیرقانونی؛‌ لهستان در مرز خود با بلاروس وضعیت اضطراری اعلام کردرئیس جمهوری لهستان در تصمیمی بی سابقه دستور «وضعیت اضطراری» در بخشی از مرزهای این کشور با بلاروس را صادر کرد.

بایدن در آخرین مکالمه با غنی: شما بهترین ارتش را داریدلحن رئیس جمهوری آمریکا در این مکالمه نشان می‌دهد که گویی او فروپاشی ۲۳ روز بعد را پیش‌بینی نمی‌کرده است. بایدن می‌گوید: «ما به مبارزه سخت دیپلماتیک، سیاسی و اقتصادی ادامه می‌دهیم تا مطمئن شویم که دولت شما نه تنها جان سالم به در می‌برد، بلکه پایدار مانده و ترقی می‌کند.» ایالات متحده امریکا مادر بمب‌های غیر هسته‌ای را (از کجا معلوم که غیر هسته‌ای بود) روز خانه‌های مردم افغانستان ریخت. ایالات متحده امریکا حریم هوایی افغانستان را در اختیار داشت، مرزها را کنترول می‌کرد و از سوی کشورهایی نظیر روسیه متهم به انتقال داعش در افغانستان است. دو سال با گروه طالبان مذاکره کرد، چانه زد، به توافق رسید و امتیاز داد؛ دولت مشروع افغانستان را کنار گذاشت و اصلاً داخل آدم حساب نکرد. در نتیجه، وضعیت کنونی کشورمان در واقع حاصل سیاست‌ها و رفتارهای امریکا در بیست سال گذشته است که بار دیگر مردم افغانستان باید تاوان آن را بپردازند. بایدن دولت افغانستان رادورزد وباتبانی با طالبان و خنثی کردن ارتش طالبان را بقدرت رساند دورجدیدی از بازی امریکا

نرخ تورم در منطقه یورو به بالاترین سطح در ۱۰ سال گذشته رسیداداره آمار کمیسیون اروپا (یورواستات) نرخ تورم ۱۲ ماه منتهی به اوت ۲۰۲۱ در کشورهای عضو منطقه یورو را ۳ درصد برآورد کرد.

سومی نوجوانان والیبال ایران در مسابقات جهانی/ گرد و خاک ملی‌پوشان در ست آخر مقابل روسیهسومی نوجوانان والیبال ایران در مسابقات جهانی تیم ملی والیبال زیر ۱۹ سال ایران با پیروزی مقابل روسیه موفق شد در رده سوم مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان بایستد.

امیدواری به پایان رکود کرونا؛ نرخ بیکاری در اروپا به پایین‌ترین حد در یکسال گذشته رسیدنرخ بیکاری در اتحادیه اروپا با عقب‌نشینی از مرز ۷ درصد به پایین‌ترین حد در یکسال گذشته و طی دوران رکود ناشی همه‌گیری ویروس کرونا رسید.