آخرین آمار کرونا در برخی کشورهای آسیا-اقیانوسیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در چین٬ فیلیپین٬ هنگ کنگ٬ کره جنوبی٬ بنگلادش٬ سنگاپور٬ تایلند و چین همچنان رو به افزایش است.

کمیسیون ملی بهداشت چین طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در یک روز گذشته 12 تن دیگر با منشا خارجی در این کشور به ویروس کرونای جدید «کووید-19» مبتلا شده و مجموع مبتلایان به 85 هزار و 214 نفر رسیده است. طی این بازه زمانی در چین هیچ مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا مشاهده نشده اما تاکنون در مجموع 4 هزار و 634 تن جان خود را از دست داده‌اند. همچنین تاکنون 80 هزار و 437 نفر از بیماران کرونایی در چین سلامتی خود را بازیافته‌اند.

همچنین تاکنون 19 هزار و 310 نفر در کره جنوبی پس از ابتلا به ویروس کرونا بهبود یافته‌اند.سازمان خدمات بهداشتی و درمانی بنگلادش اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته یک هزار و 615 مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به 342 هزار 671 نفر رسید. همچنین با فوت 21 بیمار دیگر شمار قربانیان ویروس کرونا در بنگلادش به 4 هزار و 823 تن افزایش یافت. نخستین مورد ابتلا به ویروس کرونا در بنگلادش 8 مارس شناسایی و اولین مورد مرگ ناشی از این بیماری نیز 18 مارس ثبت شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار کرونا در هند، برزیل و مکزیک
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در هند، برزیل و مکزیک
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 25 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آفریقا؛ آمار مبتلایان از 1 میلیون و 366 هزار نفر گذشتتعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در کشورهای آفریقایی به 1 میلیون و و 366 هزار و 138 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 261 هزار و 260 تن رسیدآمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 261 هزار و 260 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در کشور|فوت 140 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآخرین آمار کرونا در ایران | فوت ۱۴۰ بیمار سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران به ۴۰۷ هزار و ۳۵۳ نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۳ هزار و ۴۵۳ نفر رسید ۳۴۹ هزار و ۹۸۴ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »