آخرین آمار کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

13/10/1400 10:50:00 ب.ظ

آخرین آمار کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 132 میلیون و 897 هزار و 714 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی 03.01.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت ترکیه طی گزارشی اعلام کرد که آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 132 میلیون و 897 هزار و 714 دوز رسیده است. بر اساس آمار این وزارت‌خانه، در 24 ساعت گذشته 368 هزار و 913 تست تشخیص کووید-19 در ترکیه انجام شده که از میان آنها 44 هزار و 869 مورد مثبت بوده و 160 بیمار دیگر جان باختند.

همچنین طی این بازه زمانی 27 هزار و 492 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 132 میلیون و 215 هزار و 15 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

شناسایی 191 مورد ابتلا به کرونا در چین در اولین روز سال نوشناسایی 191 مورد ابتلا به کرونا در چین در اولین روز سال نو بر اساس بیانیه کمیسیون ملی بهداشت چین، در اولین روز سال نو میلادی، 191 مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور شناسایی شده است.

شمار مبتلایان به کرونا در اروپا از ۱۰۰ میلیون نفر فراتر رفتمرکز کرونای دانشگاه جان هاپکینز آمریکا می‌گوید٬ شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اروپا از زمان شروع همه‌گیری تقریباً در دو سال پیش تاکنون٬ از ۱۰۰ میلیون نفر فراتر رفته است.

لغو بیش از ۲۶۰۰ پرواز در آمریکا به دلیل کرونا و هوای نامساعدوب سایت ردیابی «فلایت آوار» گزارش داد تا عصر شنبه ۱۱ دی به وقت نیویورک بیش از دو هزار و ۶۰۰ پرواز در آمریکا و در حدود چهار و ۶۰۰ پرواز در سراسر جهان لغو شد. هر قدر فساد و بی عدالتی دنیا را احاطه کند به همان اندازه نعمت های الهی محدود میشود و مصیبت ها افزون .پس باید توبه کرد و اصلاح شد و جبران نمود .و راه تقوا پیشه کرد .این است راه رستگاری .

۴۱ فوتی و ۱۵۱۰ ابتلای جدید کرونا در کشور۴۱ فوتی و ۱۵۱۰ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۵۱۰ *جانباختگان جدید: ۴۱ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۱۹۶۹۱۳ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۰۴۰۸۹۷ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۱۶۸۰ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۲۰۰۰۳۴۳۷ در پستی ایسنا جان جان فرمانده کل سپاه گذاشتید ‌که خیلی خدمت به مردم ایران به کمک ملا خامنه ای کردند نوشته ای دادم اما ثبت نکردید خواستم بگم نترسید نترسید سپاه ملا خامنه ای در دوسال از اینکه بیمارستان ها قبرستان ها را آباد کردید نشر بدم که بگم چقدر به یاد ما ایرانی ها هستید اینم از فرمانده کل سپاه خیلی مهربان تشریف دارند :

ثبت بیش از 141 هزار مورد ابتلا به کرونا در ایتالیا طی یک روزثبت بیش از 141 هزار مورد ابتلا به کرونا در ایتالیا طی یک روز براساس داده‌های وزارت بهداشت ایتالیا، طی 24 ساعت گذشته 141 هزار و 262 مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور ثبت شده است.