euronews - اخبار بین المللی در مورد جنگ در سوریه

09/10/1399 12:37 ب.ظ

🎥 پدر سوری به دخترش: صدای انفجار شنیدی بلند بلند بخند ویدئوهای پربیننده یورونیوز در سال ۲۰۲۰؛ بیشتر بخوانید:

ادامه مطلب:
euronews_pe »

خیلی جالب بود. درود برایندپدرفهمیده👍 به نظر من ،این بچه بیشتر خندهٔ عصبی از روی ترس میکنه تا عمل کردن به پیشنهاد پدرش. واقعا این سری فیلمهایی که شما میذارین که همه از بدبختی مردم جهان سومه،جز پربیننده ترین های شماست؟ بدبختی و بمب مردم برای اروپایی‌ها جذابه؟ چقدر ناراحت کننده. گزارشهای بهتر بذارین لطفا.

چرا خبر‌هایی که شما منتشر میکنید بی‌محتوا و غیر حرفه‌ای هستش?

دیدگاه | محور مقاومت در سوریه در برابر اسرائیل در هم شکسته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. زارت خواهی دید یعنی محور شکسته اینقدر ترس داشت که جو بمبارانش کرد؟نکنه پمپئو با تمام مشنگیش راست گفت که امیدوارم بیابان رو بمباران نکرده باشند اسرائیل مگر وجود دارد ؟

بروز انفجارهای شدید در مناطق نفوذ ایران در حومه البوکمال در سوریهانفجارهای شدیدی درمناطق نفوذ شبه‌نظامیان طرفدار ایران در حومه شرقی دیرالزور، به ویژه منطقه العباس در خدارو شکر بلکه نابود بشند بره پی کارش !!!

سیل در یزد/ چندین خودرو در سیل گرفتار شدند- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم | Tasnimچندین خودرو در سیل یزد گرفتار شدند مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد: ۹ سرنشین گرفتار در سیلاب نجات و به پایگاه امداد و نجات جاده‌ای اردکان منتقل شدند عملیات جستجو و نجات با حضور چهار تیم امدادی و بیش از ۱۷ نفر نیروهای هلال احمر ادامه دارد

سوءاستفاده از مهاجران افغانستانی در جنگ سوریه، وعده‌هایی که عملی نشد

تصاویری تکان‌دهنده از ده سال جنگ و ویرانی در سوریه | DW | 15.03.2021عکاسان بومی سوریه جلوه‌های گوناگون رنج و مصیبت روزانه را در میهن جنگ‌زده خود تصویر کرده‌اند. دفتر امدادرسانی سازمان ملل این عکس‌ها را منتشر کرده تا نگاه جهانیان را به فاجعه‌ای بی‌پایان جلب کند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. تمام بد بختی های این کشور علل اش همین کشور های غربی و عربی است سوریه چه کم داشت که اینطور شد؟ الان ممکن یک قرن مدت لازم باشد تا با آن زمان دوباره برسد