مجسمه یک زن در گرگان به دلیل 'بدحجابی' برداشته شد | DW | 26.03.2022

06/01/1401 08:30:00 ب.ظ

رئیس شورای شهر گرگان می‌گوید، مجسمه یک زن پس از 'افزایش گلایه رسانه‌ها و شهروندان' برداشته شد و قرار است بعد از پاره‌ای اصلاحات بار دیگر نصب شود. 'بلند نبودن شلوار و مشخص بودن ساق پای' این مجسمه باعث برداشتنش شد.

مجسمه یک زن در گرگان به دلیل"بدحجابی" برداشته شد رئیس شورای شهر گرگان می‌گوید، مجسمه یک زن پس از"افزایش گلایه رسانه‌ها و شهروندان" برداشته شد و قرار است بعد از پاره‌ای اصلاحات بار دیگر نصب شود.

"بلند نبودن شلوار و مشخص بودن ساق پای" این مجسمه باعث برداشتنش شد.

المان مفهومی"تن‌ها با هم" صفرعلی پایین‌محلی، رئیس شورای شهر گرگان می‌گوید،"اعتراض رسانه‌های گرگان و شهروندان" باعث برداشتن یک مجسمه زن در اثری مفهومی با نام"تن‌ها با هم" شده است. در برخی رسانه‌ها نوشته شده که شکایات، "بلند نبودن شلوار و مشخص بودن ساق پای" این مجسمه را هدف قرار داده است.

پایین‌محلی گفته است که این مجسمه بعد از"انجام برخی اصلاحات ... به‌زودی با اعمال تغییرات بار دیگر نصب خواهد شد." در چند روز گذشته برداشته شدن این مجسمه در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شدە و حاشیەهای زیادی بە دنبال داشتە است. headtopics.com

تا چه حد میشه کثیف بود

مجسمه را سنگسار کنید.

مملکتو دارن غارت میکنند اونوقت احمقا از بد حجابی مجسمه شکایت میکنند. خلایق هرچه لایق

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مثلا این ساق پا ملت را چکارمیکنه

نصب مجسمه زن در گرگان حاشیه‌برانگیز شدبر اساس برخی گزارش‌ها، معترضان به نصب این مجسمه آن را تبلیغ بی‌حجابی توصیف کرده‌اند و از برهنه بودن مچ پای مجسه انتقاد کرده‌اند خب مچ پا تحريك كننده است. 😂 با مجسمه هم تحریک می شدند.؟😐

نصب مجسمه زن در گرگان حاشیه‌برانگیز شدبر اساس برخی گزارش‌ها، معترضان به نصب این مجسمه آن را تبلیغ بی‌حجابی توصیف کرده‌اند و از برهنه بودن مچ پای مجسه انتقاد کرده‌اند خب مچ پا تحريك كننده است. 😂 با مجسمه هم تحریک می شدند.؟😐

برگزاری جایزه بزرگ فرمول یک در عربستان با وجود حمله نظامی | DW | 26.03.2022علیرغم حمله گسترده حوثی‌ها از یمن به تاسیسات نفتی آرامکو در عربستان سعودی، مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک در شهر جده طبق برنامه‌ریزی قبلی برگزار خواهد شد.

حوثی‌های یمن جده را هدف حمله قرار دادندیکی از این حملات در نزدیکی مسیر مسابقات اتومبیل سواری فرمول یک انجام شد که در نتیجه آن تمرین‌ها روز جمعه متوقف و به زمان دیگری موکول شد. حالا غربی ها باید به جبهه مقاومت التماس کنند!

۵۱۵هواپیمای اجاره‌ای در روسیه مصادره شده‌اند | DW | 26.03.2022ولادیمیر پوتین قانونی را تصویب کرده که به خطوط هوایی روسیه اجازه می‌دهد هواپیماهای خارجی را به تملک خود در آورند. این یعنی ده میلیارد یورو خسارت مالی به شرکت‌های لیزینگ. آژانس ایمنی هوانوردی اروپا مسئله را دستبرد خواند. دیگ به دیگ میگه روت سیاه 😀 یارو رسما راهزن ، هیشکی هم جرات نداره صداش در بیاد!! دمش گرم حق شما همین است

آیا قرص های ضد بارداری مردانه در راهند؟ | DW | 26.03.2022انقلاب احتمالی در کنترل جمعیت: نتایج آزمایش بر روی موش‌های نر نشانگر کارایی ۹۹درصدی قرص مردانه پیشگیری از حاملگی است. این قرص‌ها اثرات هورمونی ندارند بلکه تولید اسپرم را کاهش می‌دهند. مرحله بالینی اواخر سال شروع می‌شود.