\u067e\u062e\u0634 \u0632\u0646\u062f\u0647

🔴پخش زنده سخنرانی پرزیدنت ترامپ در مراسم سالروز استقلال آمریکا ▪️وبسایت: ▪️فیسبوک:

05/07/2020 01:58:00 ق.ظ

🔴پخش زنده سخنرانی پرزیدنت ترامپ در مراسم سالروز استقلال آمریکا ▪️وبسایت: ▪️فیسبوک:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

دو افغانستان رو در روی هم، پرگار

در هفته‌های اخیر دو افغانستان متفاوت به هم خیره شدند‌. افغانستان تظاهرکنندگان برابری خواه با افغانستان طالبان صاحب قدرت. مواجهه طالب مصمم به حفظ قدرت و فعال ...

علیرضا جاپلقی، پارکور کار ایرانی در کمپ استرداد کوروباش ترکیه است

آمار مشکوک؛ تلفات بیماری کووید-۱۹ در روسیه بیش از حد معمول پایین است

آتش‌سوزی مشکوک تاسیسات هسته‌ای نطنز| سارا برنارد: به نظر می‌رسد خسارت زیادی به بار آمده است🔺آتش‌سوزی مشکوک تاسیسات هسته‌ای نطنز| سارا برنارد: به نظر می‌رسد خسارت زیادی به بار آمده است پژوهشگر مؤسسه علوم و امنیت بین‌‌الملل می‌گوید بر اساس تصاویری که سازمان انرژی اتمی ایران منتشر کرده خسارت زیادی به مرکز مونتاژ سانتریفیوژ وارد آمده است.

سازمان ملل نگران است هدف خشونت‌ها در افغانستان مختل کردن فرآیند صلح باشدسازمان ملل روز پنجشنبه با ارائه آماری که نشان می دهد در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ بیش از ۸۰۰ نفر در 'حملات عامدانه' علیه غیرنظامیان در افغانستان کشته یا زخمی شده اند، ابراز نگرانی کرده است که هدف از افزایش خشونت ها از خط خارج کردن مذاکرات صلح باشد.

نیویورک تایمز به نقل از منابع آگاه: انفجار تاسیسات نطنز احتمالا ناشی از خرابکاری استنیویورک تایمز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که انفجار روز پنج‌شنبه در تاسیسات نطنز ممکن است در نتیجه خرابکاری رخ داده باشد.

دروغ بزرگ احمد خاتمی: ایران با هدایت و مدیریت ولایت، هفدهمین اقتصاد برتر دنیا است