‌عضو شورای تهران خواستار انتشار اسامی ساختمان‌های پرخطر شد

12/04/1399 12:46 ب.ظ

پیشنهاد انتشار اسامی ساختمان‌های پر خطر | رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران معتقد است، راه حل غلبه بر بی توجهی مالکان برای ایمن سازی در برابر حریق، انتشار عمومی لیست اماکن پرخطر و ناایمن است حدود ۳۵۰ ساختمان ناایمن در پایتخت شناسایی شده است

«زهرا نژاد بهرام» روز پنجشنبه با انتشار مطلبی در صفحه تلگرام خود درباره کلینیک ‌سینا نوشت: این کلینیک ۳ بار هشدارخطر دریافت کرده بود، اما به آن توجه لازم را نداشت.وی با بیان اینکه سیناهای زیادی در پایتخت بیخ گوشمان نشسته اند، افزود: راه حل غلبه بر بی توجهی مالکان برای ایمن سازی در برابر حریق، انتشار عمومی لیست اماکن پرخطر و ناایمن است.

وی با بیان اینکه سیناهای زیادی در پایتخت بیخ گوشمان نشسته اند، افزود: راه حل غلبه بر بی توجهی مالکان برای ایمن سازی در برابر حریق، انتشار عمومی لیست اماکن پرخطر و ناایمن است. نژادبهرام همچنین در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: تخلفات انجام شده در کلینیک سینا به بازپرس ویژه و دادستانی تهران ارسال شده بود.

رئیس کمیته شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: حدود ۳۵۰ ساختمان ناایمن در پایتخت شناسایی شده که به مالکان و مدیران آنها توسط آتش‌نشانی جهت رفع خطر ابلاغیه‌هایی صادر شده است. وی گفت: در منطقه ۱۱ و ۱۲ تهران که بافت مرکزی شهر را تشکیل می‌دهند حدود ۱۲ ساختمان ناایمن و خطرناک توسط آتش‌نشانی شناسایی شده است که مالکان آن به دلیل بی‌توجهی به تذکرات اخطار پلمب گرفته‌اند.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

شورای امنیت به منظور مقابله با کووید۱۹ خواستار توقف فوری درگیری‌ها در جهان شدشورای امنیت به منظور مقابله با کووید۱۹ خواستار توقف فوری درگیری‌ها در جهان شد به گزارش آسوشیتدپرس، این نخستین قطعنامه شورای امنیت است که در ارتباط با همه‌گیری کووید۱۹ صادر می‌شود و تمامی اعضای این شورا به اتفاق به آن رأی مثبت دادند.

آغاز جلسه شورای امنیت سازمان ملل در مورد قطعنامه ۲۲۳۱نشست مجازی شورای امنیت سازمان ملل برای ارائه گزارش شش ماهه درباره اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ آغاز شد از جمله سخنرانان این نشست محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه ایران و مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا هستند

تحریم تسلیحاتی ایران؛ ظریف و پومپئو در جلسه شورای امنیت صحبت می‌کنندشورای امنیت سازمان ملل امروز برای ارائه گزارش اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ این شورا در ارتباط با برجام تشکیل جلسه می‌دهد. انتظار می‌رود موضوع تحریم تسلیحاتی ایران که آمریکا در پی تمدید آن است، محور گزارش باشد. محمد جواد ظریف و مایک پومپئو، وزرای خارجه ایران و آمریکا هم در این جلسه مجازی صحبت می‌کنند.

درخواست آمریکا برای تمدید تحریم ایران در جلسه شورای امنیت و مخالفت چیننماینده چین با انتقاد از سیاست آمریکا درباره ایران، مخالفت خود را با درخواست تمدید تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی اعلام نمود.

تعلل شورای امنیت به منزله عقب‌گرد در چند جانبه گرایی استوزیر امورخارجه ایران در نشست آنلاین شورای امنیت سازمان ملل متحدگفت: چنانچه باردیگر شورا تعلل ورزد، به منزله یک نسل عقب‌گرد در چندجانبه گرایی و حاکمیت قانون خواهد بود.

مایکل مک‌کال: شورای امنیت باید فورا اقدام به تمدید تحریم تسلیحاتی ایران بکند🔺مایکل مک‌کال: شورای امنیت باید فورا اقدام به تمدید تحریم تسلیحاتی ایران بکند ⚡️مایکل مک‌کال، عضو ارشد کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، با انتشار بیانیه‌ای بر ضرورت فوری تمدید تحریم تسلیحاتی شورای_امنیت علیه جمهوری_اسلامی ایران تاکید کرد.

«زهرا نژاد بهرام» روز پنجشنبه با انتشار مطلبی در صفحه تلگرام خود درباره کلینیک ‌سینا نوشت: این کلینیک ۳ بار هشدارخطر دریافت کرده بود، اما به آن توجه لازم را نداشت.

وی با بیان اینکه سیناهای زیادی در پایتخت بیخ گوشمان نشسته اند، افزود: راه حل غلبه بر بی توجهی مالکان برای ایمن سازی در برابر حریق، انتشار عمومی لیست اماکن پرخطر و ناایمن است.

نژادبهرام همچنین در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: تخلفات انجام شده در کلینیک سینا به بازپرس ویژه و دادستانی تهران ارسال شده بود.

رئیس کمیته شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: حدود ۳۵۰ ساختمان ناایمن در پایتخت شناسایی شده که به مالکان و مدیران آنها توسط آتش‌نشانی جهت رفع خطر ابلاغیه‌هایی صادر شده است.

وی گفت: در منطقه ۱۱ و ۱۲ تهران که بافت مرکزی شهر را تشکیل می‌دهند حدود ۱۲ ساختمان ناایمن و خطرناک توسط آتش‌نشانی شناسایی شده است که مالکان آن به دلیل بی‌توجهی به تذکرات اخطار پلمب گرفته‌اند.

به گزارش ایرنا حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینای اطهر در خیابان شریعتی تهران که به کشته شدن ۱۹ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر منجر شد مجددا توجه به ساختمان های ناایمن و پرخطر را در پایتخت برانگیخته است.