‌رئیس سازمان بسیج مداحان: تجربه‌ ارزشمندی از عزاداری در ماه ‌رمضان داریم / برگزاری عزاداری ‌ماه محرم ‌در فضای باز ‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

01/05/1399 10:14 ق.ظ

رئیس سازمان بسیج مداحان: تجربه‌ ارزشمندی از عزاداری در ماه ‌رمضان داریم پس از برپایی مراسم احیا در ماه رمضان، روند شیوع کرونا افزایش نیافت عزاداران حسینی می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز و غیرمسقف به برپایی مراسم عزادارى محرم بپردازند

گروه استان‌ها ــ رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گفت: امیدواریم مراسم عزاداری ایام محرم و صفر همچون سال‌های قبل اما با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود. با اشاره به جلسه مداحان شاخص کل کشور که شامگاه دیشب برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه که متولیان این حوزه حضور داشتند با بررسی شرایط و وضعیت کنونی جامعه و روند افزایشی شیوع کرونا تصمیماتی اتخاذ شد تا در قالب پیشنهاد به ستاد ملی کرونا ارائه شود.

وی با بیان اینکه "با توجه به تجربه‌ای که در ماه مبارک رمضان به دست آوردیم سبب شد تصمیمات مقتضی را جهت ارائه نظر و پیشنهاد به ستاد ملی کرونا اتخاذ کنیم"، افزود: پس از برپایی مراسم احیا در ماه مبارک رمضان، روند شیوع کرونا افزایش نیافت زیرا مجموعه هیئت‌های مذهبی خود را ملزم به رعایت پروتکل‌های اعلام‌شده از سوی ستاد ملی کرونا می‌دانستند.

ارجونی با ابراز اینکه مردم و متولیان برپایی مراسم نوحه‌خوانی و عزاداری امام حسین(ع) همچون ماه مبارک رمضان تمام نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند، ادامه داد: نمی‌توانیم از برپایی مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) چشم‌پوشی کنیم و آن را حتی برای یک سال کنار بگذاریم. headtopics.com

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد نسبت به لغو تحریم تسلیحاتی ایران هشدار داد🔺سفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد نسبت به لغو تحریم تسلیحاتی ایران هشدار داد ⚡️کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، نسبت به برداشته شدن تحریم های تسلیحاتی این سازمان علیه ایران هشدار داد.

دلایل مشغول بودن سامانه تلفنی ۱۴۲۰ تامین اجتماعی/راه های برقراری ارتباط با سازمانرییس مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی: مشکل اصلی کنونی در سامانه ۱۴۲۰ مشغول بودن خطوط است. دلایل اصلی مشغول بودن خطوط هم این است که در حال حاضر در پایان ماه قرار داریم و در پایان ماه معمولا میزان مخاطبین ما بیشتر می‌شود

اردوغان: تا کنون برای 136 کشور و 4 سازمان بین‌المللی لوزام پزشکی ارسال کردیماردوغان: تا کنون برای 136 کشور و 4 سازمان بین‌المللی لوزام پزشکی ارسال کردیم اردوغان: موجب عقب‌نشینی کودتاگرانی که امنیت لیبی را تهدید می‌کردند، شدیم. تحولات اخیر را پی‌گیری‌ می‌کنیم، به کسی اجازه هوس پروری نخواهیم داد اردوغان: هدف ما گشایش دست‌کم 10 هزار شرکت جدید میلیارد دلاری در کشورمان تا چشم‌انداز 2023 است. اردوغان: مردم سوريه از هزار سال پیش تاکنون همسایه و برادر ما بوده‌اند. بنابراین تا تحقق آرامش، امنیت و آزادی در این کشور خواهیم ماند

امید سازمان جهانی بهداشت به عرضه واکسن کرونا تا سال ۲۰۲۱امید سازمان جهانی بهداشت به عرضه واکسن کرونا تا سال ۲۰۲۱ بنا بر ارزیابی سمیه سوامیناتان، پژوهشگر ارشد سازمان جهانی بهداشت، عرضه انبوه واکسنی علیه ویروس جدید کرونا در سطح جهان در اواسط سال آینده میلادی (۲۰۲۱) ممکن خواهد بود.

سازمان ملل: افزایش تنش میان آذربایجان و ارمنستان ممکن است فاجعه بار باشدسخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد ضمن هشدار در مورد افزایش درگیری‌ها میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان اعلام کرد که افزایش درگیری‌ها در مرز دو کشور منجر به یک فاجعه خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

نهاد وابسته به سازمان ملل متحد: نفتکش تحت پیگرد آمریکا در آب‌های ایران دیده شد🔺نهاد وابسته به سازمان_ملل متحد: نفتکش تحت پیگرد آمریکا در آب‌های ایران دیده شد ⚡️سازمان جهانی کار وابسته به سازمان ملل متحد روز یکشنبه تایید کرد یک نفتکش که تحت پیگرد ایالات متحده قرار دارد، از سواحل امارات ربوده شده و اکنون در آب‌های ایران است.

قزوین

با اشاره به جلسه مداحان شاخص کل کشور که شامگاه دیشب برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه که متولیان این حوزه حضور داشتند با بررسی شرایط و وضعیت کنونی جامعه و روند افزایشی شیوع کرونا تصمیماتی اتخاذ شد تا در قالب پیشنهاد به ستاد ملی کرونا ارائه شود.

وی با بیان اینکه "با توجه به تجربه‌ای که در ماه مبارک رمضان به دست آوردیم سبب شد تصمیمات مقتضی را جهت ارائه نظر و پیشنهاد به ستاد ملی کرونا اتخاذ کنیم"، افزود: پس از برپایی مراسم احیا در ماه مبارک رمضان، روند شیوع کرونا افزایش نیافت زیرا مجموعه هیئت‌های مذهبی خود را ملزم به رعایت پروتکل‌های اعلام‌شده از سوی ستاد ملی کرونا می‌دانستند.

ارجونی با ابراز اینکه مردم و متولیان برپایی مراسم نوحه‌خوانی و عزاداری امام حسین(ع) همچون ماه مبارک رمضان تمام نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند، ادامه داد: نمی‌توانیم از برپایی مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) چشم‌پوشی کنیم و آن را حتی برای یک سال کنار بگذاریم.

وی تصریح کرد: عزاداران حسینی می‌توانند با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در فضای باز و غیرمسقف به برپایی مراسم دهه نخست ماه محرم بپردازند.