​​​​​​​بیانیه فعالان ایرانی در 'محکومیت آدم‌ربایی و تروریسم جمهوری اسلامی' | DW | 19.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شماری از فعالان حقوق مدنی، کنشگران سیاسی و فعالان زنان و حقوق بشر با انتشار بیانیه‌ای توطئه ربودن مسیح علی‌نژاد را محکوم کردند. آنها از جامعه جهانی خواستار پاسخگو کردن جمهوری اسلامی برای ترور و آدم‌ربایی شده‌اند.

در بیانیه که به امضای شماری از فعالان حقوق مدنی، سیاسی و فعالان زنان و حقوق بشر رسیده آمده است:« افشای طرح عملیات ربایش مسیح علی‌نژاد در خاک آمریکا بار دیگر نشان داد که حکومت ایران از هیچ تلاشی برای ساکت کردن مخالفان خود حتی در خارج از مرزهای ایران فروگذار نمی‌کند.

در این زمینه آمده است:« دولت‌های جهان را ملزم می‌دانیم تا با قاطعیت و پیگیری حکومت ایران را در مورد طرح ربایش مسیح علی‌نژاد و عملیات تهدیدگرانه و تروریستی علیه دیگر منتقدان، تحلیلگران و فعالان ایرانی پاسخگو کنند و حافظ امنیت اپوزیسیون ایرانی در خاک این کشورها باشند.» نویسندگان «رفتارهای تروریستی جمهوری اسلامی در خارج از مرزهای ایران" را نه تنها تهدیدکننده"امنیت شهروندان ایرانی، بلکه خطری برای شهروندان دیگر کشورها توصیف کرده و خواهان برخورد جدی دولت‌ها با"اقدامات جنایتکارانه جمهوری اسلامی بر مبنای روش‌ها و عرف دیپلماتیک شده‌اند".

مهرداد درویش‌پور، رضا علیجانی، پرستو فروهر، فرنگیس بیات، حسین لاجوردی، علی‌اکبر مهدی، شیوا نظرآهاری و ناهید شیربیشه از جمله امضاکنندگان این نامه هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این زن دلقک،کم ارزش تر از آن است که جمهوری اسلامی برای او هزینه کند البته او مجرمی فراری است و ایران از طرق بین المللی در پی استرداد این مجرم فراری است و اگر استرداد شود حتما بواسطه تحریک به نقض قوانین و تلاش برای ایجاد تفرقه بین مردم ایران و اتهامات دیگر محاکمه خواهد شد..

آخه این الدنگ آدمه که هی میگید آدم ربایی!!؟؟

یک چنین رسانه زرد و غیر حرفه ای و دروغگویی برای کشوری مانند آلمان واقعا ماسه آبرو ریزیه

شماری یعنی چند تا؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فعالان حقوق بشر ایرانی از سازمان ملل خواستند برای جلوگیری از سرکوب معترضان خوزستانی اقدام کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به دولت آمریکا بگویید مذاکره با این خونخواران که مردمشان را بخاطر بی آبی به گلوله می بندند جرم است ! آری جرمی نابخشودنی و مردم ایران هیچوقت فراموش نمی کنند. خوزستان_را_دریابید خوزستان_آب_ندارد FreeIran2021 United Nations is one of corrupted organization.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمایت فعالان مدنی و سیاسی آذربایجانی از معترضان در خوزستان؛ «پشتیبان اهواز هستیم»شما خرین یا خودتونو میزنین به خریت؟ این پفیوزا فعال آذربایجانی نیستن. یه مشت پانترک آشغال و سگ مزدور اردوغانن. فهمش انقد سخته احمقا؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دوازده‌ هزار خانواده افغان در استان تخار از ترس طالبان از خانه‌هایشان فرار کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ميكم به اين يارو بايدن خوابالو هم بايد مثل اوباما يه جايزه صلحى يا يه چيزى بدن👺👺👺👺👺👺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

منابع حقوق بشری از اعدام دست‌کم هفت زندانی در ایران خبر می‌دهند♦مقامات قضایی جمهوری اسلامی ایران امروز یکشنبه ۲۷ تیر دو مرد را در اروميه اعدام کردند. بنا بر حکم مقامات قضایی، همچنین سه زندانی روز سه‌شنبه گذشته در اصفهان و دو زندانی دیگر نیز روز چهارشنبه گذشته در زندان لاکان رشت اعدام شدند. ⬇ بیشتر بخوانید: 🙏 لطفا در انتشار گسترده اين ويديو كوشا باشيد! ✅ افشاگرى دكتر رضا_هازلى (هموطن كردزبان) درباره: 🔻 على_جوانمردى + اعتراضات خيانت آلود خوزستان با إعلام اين خبر حتماً دولت دمكرات بايدن هم چند تحريم ديگر را بر ميدارد👹👹👹👹👹👹
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از آفریقای جنوبی؛ تعقیب و گریز غارتگران در انبارهای مشروبات الکلیدرگیری‌های مرگبار چند روز گذشته در آفریقای جنوبی تاکنون دست کم ۲۰۰ کشته برجای گذاشته است. 🙏 لطفا در انتشار گسترده اين ويديو كوشا باشيد! ✅ افشاگرى دكتر رضا_هازلى (هموطن كردزبان) درباره: 🔻 على_جوانمردى + اعتراضات خيانت آلود خوزستان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تکرار پروژه بسیجی‌سازی از جان‌باختگان اعتراضات خوزستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »