​​​​​​​هشدار سازمان امنیت بریتانیا نسبت به تهدیدات ایران، روسیه و چین | DW | 15.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر کل سازمان امنیت داخلی بریتانیا 'ام‌آی۵' به شهروندان این کشور نسبت به تهدیداتی همچون سرقت فناوری، حمله به زیرساخت‌ها و انتشار اخبار دورغ از سوی ایران، روسیه و چین هشدار داد.

مدیر کل سازمان امنیت داخلی بریتانیا"ام‌آی۵" به شهروندان این کشور نسبت به تهدیداتی همچون سرقت فناوری، حمله به زیرساخت‌ها و انتشار اخبار دورغ از سوی ایران، روسیه و چین هشدار داد.

او گفت این تهدیدات تنها برای دولت، سازمان‌ها و زیرساخت‌ها نیست، بلکه می‌تواند بخش اقتصادی و زندگی همه شهروندان را هدف قرار دهد.مک‌کالوم افزود: « بریتانیا باید به مرور همان آگاهی و مقاومت عمومی که در برابر تروریسم ایجاد شد را برای مقابله با تهدید دولت‌های خارجی ایجاد کند.» او همچنین محققین و صاحبان صنایع و شرکت‌ها مورد خطاب قرار داده و نسبت به سرقت اطلاعات حساس تجاری، مالکیت معنوی ابداعات و اختراعات نیز هشدار داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

JUST IN - Flood disaster in many parts of Germany. At least 20 dead, hundreds missing, tens of thousands displaced, hundreds of thousands without electricity, army mobilized for relief and rescue operations.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس سازمان اطلاعات داخلی بریتانیا نسبت به خطر جاسوسان روسی، ‌‌چینی، و ایرانی هشدار دادرئیس سازمان اطلاعات داخلی بریتانیا نسبت به خطر جاسوسان روسی، ‌‌چینی، و ایرانی هشدار داد به گفته کن مک‌کالوم، نیروهای اطلاعاتی بریتانیا بیش از ۱۰ هزار مورد از تماس‌های مخفیانه و با اهداف خرابکارانه جاسوسان خارجی با شهروندان عادی را شناسایی کرده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: برجام یک موضوع فصل هفتمی شورای امنیت را بدون توسل به جنگ حل کردظریف: *برجام یک موضوع فصل هفتمی شورای امنیت را بدون توسل به جنگ حل کرد *اوباما دریافت که «تحریم‌های فلج‌کننده» او، نه ایران و نه سانتریفیوژهای ایران را فلج نمی‌کند *ترامپ ساده‌لوحانه تصور کرد که «فشار حداکثری» چنین خواهد کرد *هرگز چنین نخواهد شد خبرگزاری فارس لایحه‌ی دایمی‌شدن همسان‌سازی بازنشستگان را فاجعه برای دولت جدید می‌داند !! الیاس نادران در شبکه ۲ به افزایش حقوق بازنشستگان اعتراض میکند.!؟ اینهادردولت بی تدبیر و ناامیدی، مدافع افزایش بودند..ولی در دولت جدید مخالف افزایش! چرا؟ بازنشستگان مظلومند،آنهارادریابید. ؟ بعداز این انسان بی آبروی کثیف هر کس دیگری بر این سمت قرار بگیرد حداقل این ویژگی را دارد که میدانم ظاهر و باطنش هویداست و مثل این حرامزادگی سیاسی نمبکند چون گرگی در لباس میش پس برجام رو پاره کن! چرا دنبالش هستی که دوباره آمریکا به برجام برگرده؟ mikepompeo JCPOA برجام
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تنش‌ها بر سر نشست سازمان مجاهدین؛ بورل: مواضع اسلوونی ربطی به اتحادیه اروپا نداردمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید، با اینکه اسلوونی ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را بر عهده دارد، اما اظهارات نخست وزیر این کشور، منعکس‌کننده دیدگاه‌های اتحادیه اروپا نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موج ورود پناهجوها به لیتوانی؛ اتحادیه اروپا بلاروس را به تشدید تحریم‌ها تهدید کردسوتلانا تیخانووسکایا، رهبر مخالفان دولت بلاروس می‌گوید: «به وضوح این [حوادث] تلاشی برای انتقامگیری از لیتوانی و کل اتحادیه اروپا به دلیل حمایتشان از جامعه مدنی بلاروس است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شلیک طالبان به ۲۲ کماندوی افغان که دست‌ها را به علامت تسلیم بالا برده بودندطالبان گفته که ویدیوهای مرتبط با کشته شدن کماندوها جعلی و نوعی تبلیغات دولتی برای تشویق مردم به تسلیم نشدن است. این وحشی ها گونه جهش یافته داعش و حشد وحشی هستنند. بایدن و کسانی که از طالبان حمایت میکنن کصکشن طالبان یعنی توحش یعنی داعشی دیگر از نوع خودش
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تغییر 'دلتا' به 'دلتا پلاس' / نحوه درمان و زمان مراجعه به پزشکیک فوق تخصص ریه و مراقبت ویژه علائم متفاوت ویروس دلتا، علائم خطر این بیماری، نحوه درمان و مراقبت از مبتلایان در منزل و زمان مراجعه بیماران به پزشک را توضیح داد. این کرونا هم شده مثل محصولات ایران خودرو دلتا ،دلتا پلاس احتمالا بعدیشم دلتا پلاس توربو بعد از اونم دلتا پلاس توربو اتومات 😄😄😄😄 آپشن سقف پانارومایی هم احتمالا بزنن عین دناپلاس😅 مثل تولیدات ایران خودرو‌ شده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »