آلکسی ناوالنی, روسیه, حقوق بشر

آلکسی ناوالنی, روسیه

​​​​​​​آلکسی ناوالنی، منتقد زندانی دولت روسیه، اعتصاب غذا کرد | DW | 31.03.2021

آلکسی ناوالنی، سیاستمدار منتقد دولت روسیه اعلام کرد که در اعتراض به نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند. او درحال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان است.

31/03/2021 10:41:00 ب.ظ

آلکسی ناوالنی ، سیاستمدار منتقد دولت روسیه اعلام کرد که در اعتراض به نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند. او درحال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان است.

آلکسی ناوالنی ، سیاستمدار منتقد دولت روسیه اعلام کرد که در اعتراض به نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند. او درحال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان است.

آلکسی ناوالنی گفته است که به حدی از کمردرد رنج می‌برد که درد باعث بی‌حسی در زانوی او شده است. ناوالنی گفته است: «من اعلام اعتصاب غذا می‌کنم، زیرا باید قانون رعایت شود و به پزشکی که خواسته‌ام اجازه ورود به زندان داده شود».او نوشته است: «با وجود درد شدید ابتدا در کمر، سپس در پای راست و اکنون بی‌حسی قسمتی از پای چپ هیچ کمک پزشکی دریافت نکردم».

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران سرلشکر سلامی: قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

"ائتلاف پزشکان روسیه"  که یک تشکیلات مستقل پزشکی است با انتشار نامه‌ای خطاب به سازمان زندان‌های روسیه خواستار ملاقات با ناوالنی و دسترسی او به مراقبت‌های پزشکی شده است.ناوالنی در زندان پاکروف واقع در یکصد کیلومتری شرق مسکو نگهداری می‌شود.

آلکسی ناوالنی، حقوقدان و سیاستمدار منتقد دولت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه است که در سال ۲۰۲۰ هنگام سفر با سم اعصاب"نوویچوک" مسموم و برای مداوا به آلمان فرستاده شد. ناوالنی پس از مداوا و بازگشت به روسیه در فرودگاه به خاطر "نقض مقررات آزادی مشروط‌" بازداشت و بعدا به اتهام اختلاس به سه سال و نیم زندان محکوم شد. headtopics.com

ادامه مطلب: DW فارسی »

Telegram: Instant View

الکسی ناوالنی پس از سه هفته اعتصاب غذا راهی بیمارستان زندان شدآقای ناوالنی به دلیل بدرفتاری‌دیدن و معالجه‌نشدن در زندان از ۳۱ مارس اعتصاب غذا کرده است.

پرزیدنت بایدن: رفتار روسیه با آلکسی ناوالنی ناعادلانه و نامناسب استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. رفتار امریکا با جولیان آسانژ چطور است؟! رفتار بن سلمان با خاشقچي چطور بود؟؟؟ بیزار کننده است این هیچ کس!

ناوالنی: در اعتراض به عدم رسیدگی پزشکی و شکنجه اعتصاب غذا می‌کنمالکسی ناوالنی می‌گوید مسئولان زندان داروهای مناسب در اختیار او نگذاشته‌اند و مانع از دیدار با پزشکش شده‌اند. به شومبول خرررررم 🤣 منتقد زمانی حرفش ارزش داره که از بطن وجودش برخواسته باشه ... وقتی صداقت رو با سیاست به لجن بکشیم و آلت دست دیگران بشیم ، دیگه معترض و منتقد نیستیم ... دلقک و آلت دست دیگرانیم ... کسی که اجازه میده دیگران به بازی بگیرنش ، قربانی نیست ، مجرمه ...

صبا کردافشاری، زندانی مخالف حجاب اجباری اعتصاب غذا کردبا مادرش چه کار دارید حرومزاده های گروگان گیر؟

گفتگوی سران آلمان، فرانسه و روسیه درباره برجام | DW | 31.03.2021سران آلمان، فرانسه و روسیه در یک نشست مجازی درباره حفظ و اجرای برجام توافق کردند. رهبران سه کشور درباره هماهنگی بر سر تلاش‌ها برای بازگرداندن ایران به تعهدات برجامی نیز رایزنی کردند. یه روحانی بینشون نیست! یه وقت به گناه نیافتن!؟ ریدم به این اروپای خائن و ملا دوست فقط به خاطر چین ..