​​​​​​​آلکسی ناوالنی، منتقد زندانی دولت روسیه، اعتصاب غذا کرد | DW | 31.03.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

آلکسی ناوالنی، سیاستمدار منتقد دولت روسیه اعلام کرد که در اعتراض به نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند. او درحال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سیاستمدار ۴۴ ساله منتقد دولت روسیه در یک پست اینستاگرامی اعلام کرد که به علت نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند.

آلکسی ناوالنی گفته است که به حدی از کمردرد رنج می‌برد که درد باعث بی‌حسی در زانوی او شده است. ناوالنی گفته است: «من اعلام اعتصاب غذا می‌کنم، زیرا باید قانون رعایت شود و به پزشکی که خواسته‌ام اجازه ورود به زندان داده شود». او نوشته است: «با وجود درد شدید ابتدا در کمر، سپس در پای راست و اکنون بی‌حسی قسمتی از پای چپ هیچ کمک پزشکی دریافت نکردم».

"ائتلاف پزشکان روسیه" که یک تشکیلات مستقل پزشکی است با انتشار نامه‌ای خطاب به سازمان زندان‌های روسیه خواستار ملاقات با ناوالنی و دسترسی او به مراقبت‌های پزشکی شده است.آلکسی ناوالنی، حقوقدان و سیاستمدار منتقد دولت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه است که در سال ۲۰۲۰ هنگام سفر با سم اعصاب"نوویچوک" مسموم و برای مداوا به آلمان فرستاده شد.

ناوالنی پس از مداوا و بازگشت به روسیه در فرودگاه به خاطر "نقض مقررات آزادی مشروط‌" بازداشت و بعدا به اتهام اختلاس به سه سال و نیم زندان محکوم شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الکسی ناوالنی پس از سه هفته اعتصاب غذا راهی بیمارستان زندان شدآقای ناوالنی به دلیل بدرفتاری‌دیدن و معالجه‌نشدن در زندان از ۳۱ مارس اعتصاب غذا کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت بایدن: رفتار روسیه با آلکسی ناوالنی ناعادلانه و نامناسب استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. رفتار امریکا با جولیان آسانژ چطور است؟! رفتار بن سلمان با خاشقچي چطور بود؟؟؟ بیزار کننده است این هیچ کس!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ناوالنی: در اعتراض به عدم رسیدگی پزشکی و شکنجه اعتصاب غذا می‌کنمالکسی ناوالنی می‌گوید مسئولان زندان داروهای مناسب در اختیار او نگذاشته‌اند و مانع از دیدار با پزشکش شده‌اند. به شومبول خرررررم 🤣 منتقد زمانی حرفش ارزش داره که از بطن وجودش برخواسته باشه ... وقتی صداقت رو با سیاست به لجن بکشیم و آلت دست دیگران بشیم ، دیگه معترض و منتقد نیستیم ... دلقک و آلت دست دیگرانیم ... کسی که اجازه میده دیگران به بازی بگیرنش ، قربانی نیست ، مجرمه ...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صبا کردافشاری، زندانی مخالف حجاب اجباری اعتصاب غذا کردبا مادرش چه کار دارید حرومزاده های گروگان گیر؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گفتگوی سران آلمان، فرانسه و روسیه درباره برجام | DW | 31.03.2021سران آلمان، فرانسه و روسیه در یک نشست مجازی درباره حفظ و اجرای برجام توافق کردند. رهبران سه کشور درباره هماهنگی بر سر تلاش‌ها برای بازگرداندن ایران به تعهدات برجامی نیز رایزنی کردند. یه روحانی بینشون نیست! یه وقت به گناه نیافتن!؟ ریدم به این اروپای خائن و ملا دوست فقط به خاطر چین ..
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »