​​​​​​​آلکسی ناوالنی، منتقد زندانی دولت روسیه، اعتصاب غذا کرد | DW | 31.03.2021

31/03/2021 10:41:00 ب.ظ

آلکسی ناوالنی، سیاستمدار منتقد دولت روسیه اعلام کرد که در اعتراض به نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند. او درحال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان است.

آلکسی ناوالنی, روسیه

آلکسی ناوالنی ، سیاستمدار منتقد دولت روسیه اعلام کرد که در اعتراض به نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند. او درحال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان است.

آلکسی ناوالنی ، سیاستمدار منتقد دولت روسیه اعلام کرد که در اعتراض به نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند. او درحال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان است.

آلکسی ناوالنی گفته است که به حدی از کمردرد رنج می‌برد که درد باعث بی‌حسی در زانوی او شده است. ناوالنی گفته است: «من اعلام اعتصاب غذا می‌کنم، زیرا باید قانون رعایت شود و به پزشکی که خواسته‌ام اجازه ورود به زندان داده شود».او نوشته است: «با وجود درد شدید ابتدا در کمر، سپس در پای راست و اکنون بی‌حسی قسمتی از پای چپ هیچ کمک پزشکی دریافت نکردم».

"ائتلاف پزشکان روسیه"  که یک تشکیلات مستقل پزشکی است با انتشار نامه‌ای خطاب به سازمان زندان‌های روسیه خواستار ملاقات با ناوالنی و دسترسی او به مراقبت‌های پزشکی شده است.ناوالنی در زندان پاکروف واقع در یکصد کیلومتری شرق مسکو نگهداری می‌شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

الکسی ناوالنی پس از سه هفته اعتصاب غذا راهی بیمارستان زندان شدآقای ناوالنی به دلیل بدرفتاری‌دیدن و معالجه‌نشدن در زندان از ۳۱ مارس اعتصاب غذا کرده است.

پرزیدنت بایدن: رفتار روسیه با آلکسی ناوالنی ناعادلانه و نامناسب استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. رفتار امریکا با جولیان آسانژ چطور است؟! رفتار بن سلمان با خاشقچي چطور بود؟؟؟ بیزار کننده است این هیچ کس!

ناوالنی: در اعتراض به عدم رسیدگی پزشکی و شکنجه اعتصاب غذا می‌کنمالکسی ناوالنی می‌گوید مسئولان زندان داروهای مناسب در اختیار او نگذاشته‌اند و مانع از دیدار با پزشکش شده‌اند. به شومبول خرررررم 🤣 منتقد زمانی حرفش ارزش داره که از بطن وجودش برخواسته باشه ... وقتی صداقت رو با سیاست به لجن بکشیم و آلت دست دیگران بشیم ، دیگه معترض و منتقد نیستیم ... دلقک و آلت دست دیگرانیم ... کسی که اجازه میده دیگران به بازی بگیرنش ، قربانی نیست ، مجرمه ...

صبا کردافشاری، زندانی مخالف حجاب اجباری اعتصاب غذا کردبا مادرش چه کار دارید حرومزاده های گروگان گیر؟

گفتگوی سران آلمان، فرانسه و روسیه درباره برجام | DW | 31.03.2021سران آلمان، فرانسه و روسیه در یک نشست مجازی درباره حفظ و اجرای برجام توافق کردند. رهبران سه کشور درباره هماهنگی بر سر تلاش‌ها برای بازگرداندن ایران به تعهدات برجامی نیز رایزنی کردند. یه روحانی بینشون نیست! یه وقت به گناه نیافتن!؟ ریدم به این اروپای خائن و ملا دوست فقط به خاطر چین ..

سیاستمدار ۴۴ ساله منتقد دولت روسیه در یک پست اینستاگرامی اعلام کرد که به علت نبود مراقبت‌های پزشکی در زندان دست به اعتصاب غذا می‌زند.Aa مقامات روسیه اعلام کردند الکسی ناوالنی، مخالف برجستهٔ دولت این کشور که در سه هفتهٔ اخیر دست به اعتصاب غذا زده بود روز دوشنبه به بیمارستان زندان منتقل شده است.جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا جو بايدن رييس جمهورى امريكا می‌گويد رفتار روسيه با الكسى ناوالنى رهبر مخالف زندانی رييس جمهورى روسيه، ناعادلانه و نامناسب است.Aa الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه که در زندان به سر می برد روز چهارشنبه اعلام کرد که در اعتراض به «شکنجه» و «عدم رسیدگی» به مشکلات جسمی اش اعتصاب غذا می کند.

آلکسی ناوالنی گفته است که به حدی از کمردرد رنج می‌برد که درد باعث بی‌حسی در زانوی او شده است. ناوالنی گفته است: «من اعلام اعتصاب غذا می‌کنم، زیرا باید قانون رعایت شود و به پزشکی که خواسته‌ام اجازه ورود به زندان داده شود». همین منبع گفته است که بیمار با رضایت خود ویتامین‌درمانی را آغاز کرده است. او نوشته است: «با وجود درد شدید ابتدا در کمر، سپس در پای راست و اکنون بی‌حسی قسمتی از پای چپ هیچ کمک پزشکی دریافت نکردم». به دليل در زندان بودن و بعد، اعتصاب غذا. "ائتلاف پزشکان روسیه"  که یک تشکیلات مستقل پزشکی است با انتشار نامه‌ای خطاب به سازمان زندان‌های روسیه خواستار ملاقات با ناوالنی و دسترسی او به مراقبت‌های پزشکی شده است. وی گفت می‌دانیم که حال الکسی ناوالنی وخیم و بحرانی است. ناوالنی در زندان پاکروف واقع در یکصد کیلومتری شرق مسکو نگهداری می‌شود. الکسی ناوالنی، ۴۴ ساله در ادامه گفته است که به دلیل وخامت شرایط جسمی اش چاره ای جز اعتصاب غذا ندارد.

آلکسی ناوالنی، حقوقدان و سیاستمدار منتقد دولت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه است که در سال ۲۰۲۰ هنگام سفر با سم اعصاب"نوویچوک" مسموم و برای مداوا به آلمان فرستاده شد.» ناوالنی: در اعتراض به عدم رسیدگی پزشکی و شکنجه اعتصاب غذا می‌کنم هواداران آقای ناوالنی می‌گویند او که پیشتر با گاز اعصاب مسموم شده بوده، به‌ویژه با قلب و کلیه‌های آسیب‌دیده، در معرض خطر جدی است. Russian authorities are responsible for Aleksey Navalny's well-being, and we call on them to allow him access to necessary medical care immediately in response to disturbing reports his health is deteriorating.  ناوالنی پس از مداوا و بازگشت به روسیه در فرودگاه به خاطر "نقض مقررات آزادی مشروط‌" بازداشت و بعدا به اتهام اختلاس به سه سال و نیم زندان محکوم شد. تاریخ . به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید برلین و پاریس با ابراز نگرانی شدید از وضعیت این مخالف سیاسی ولادیمیر پوتین، خواستار بستری شدن آقای ناوالنی تحت نظر پزشکان مورد اعتماد خود وی شده بودند.