Home Page

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

23/08/2020 06:44:00 ب.ظ

با کلیک روی یکی از این سه لینک، بدون فیلتر و با استفاده از فیلترشکن سایفون به سایت صدای آمریکا بروید: کلیک کنید: 👇👇👇

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رژيم ديگر نمى تواند با توسل به گلوله و اعدام صداى مردم را خاموش كند33%افزايش خشم مردم نسبت به رژيم30%بى ‌تاثیر بودن سرکوب رژیم8%نشانه وخامت اوضاع اقتصادی سیاسی ادامه مطلب: VOA Farsi »

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

مردم ایران، حسن روحانی و دولت او را چگونه به یاد خواهند آورد؟ چهار ساله دوم ریاست‌جمهوری او، ایران و مردم ایران را به کدام سمت برد؟مهمانان برنامه: مهدی مهدوی...

ضبط صدای کابین در ۱۹ ثانیه بعد از انفجار متوقف شده است/ صدای واکنشی از مسافران نداشتیمرییس سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد: گزارش نهایی سانحه هواپیمای اوکراینی یک سال دیگر اعلام می‌شود. البته من و همکارانم به دنبال این هستیم تا گزارش را زودتر اعلام کنیم.

ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است🔺ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است ⚡️وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده با ارائه کمک‌های خارجی در واکنش به پاندمی کرونا در جهان پیشتاز است.

جزئیات صدور رأی متهمان پرونده موسوم به «بیانیه ۷۷ نفر»/ اتهامات شکوری‌راد مصداق جرم سیاسی است/ احکام صادره قابل تجدیدنظرخواهی استوکیل مدافع آذر منصوری، ریحانه طباطبایی، علی شکوری‌راد و محسن امین‌زاده گفت: تعدادی از افراد این پرونده تبرئه شدند و تعدادی هم حکم محکومیت گرفتند که این احکام بدوی و قابل تجدیدنظرخواهی در دادگاه تجدیدنظر استان تهران است.

شیوع سریع ابولا در یک استان جمهوری دموکراتیک کنگو، موجب نگرانی شده است🔺شیوع سریع ابولا در یک استان جمهوری دموکراتیک کنگو، موجب نگرانی شده است ⚡️افزایش و گسترش سریع ویروس کشنده ابولا در مناطق دورافتاده و پر از جنگل استان ایکواته در شمال غربی جمهوری دموکراتیک کنگو موجب نگرانی سازمان بهداشت جهانی شده است.

وکلای ترکیه: جان دو وکیل زندانی در خطر است؛ آزادشان کنید | DW | 22.08.2020چندین تشکل وکلای ترکیه با اشاره به 'وضعیت بحرانی' دو وکیل زندانی فعال در حوزه‌های حقوق بشری که ۲۰۰ روز است در اعتصاب غذا به‌سر می‌برند، خواستار آزادی هر چه سریع‌تر آن‌ها شده‌اند.

ممکن است پاییز سختی داشته باشیم/ در بازگشایی مدارس کنار آموزش و پرورش هستیموزیر بهداشت با بیان اینکه در بازگشایی مدارس در کنار وزارت آموزش و پرورش هستیم، گفت: اگر بتوانیم با آمیزه ای از آموزش های مجازی و حضوری و اطمینان بخشی به خانواده ها برای اینکه فرزندان شان در معرض آسیب نیستند، کار را دنبال کنیم اختلالی در سیستم آموزشی پیش نمی آید همانگونه که در کنکور اثبات کردیم بهترین و سالم ترین لحظاتی که داوطلبان گذرانده اند، لحظاتی بود که آنها در جلسه کنکور حضور داشتند.