Home Page

23/08/2020 06:44:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

با کلیک روی یکی از این سه لینک، بدون فیلتر و با استفاده از فیلترشکن سایفون به سایت صدای آمریکا بروید: کلیک کنید: 👇👇👇

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رژيم ديگر نمى تواند با توسل به گلوله و اعدام صداى مردم را خاموش كند33%افزايش خشم مردم نسبت به رژيم30%بى ‌تاثیر بودن سرکوب رژیم8%نشانه وخامت اوضاع اقتصادی سیاسی

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ضبط صدای کابین در ۱۹ ثانیه بعد از انفجار متوقف شده است/ صدای واکنشی از مسافران نداشتیمرییس سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد: گزارش نهایی سانحه هواپیمای اوکراینی یک سال دیگر اعلام می‌شود. البته من و همکارانم به دنبال این هستیم تا گزارش را زودتر اعلام کنیم.

ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است🔺ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است ⚡️وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده با ارائه کمک‌های خارجی در واکنش به پاندمی کرونا در جهان پیشتاز است.

جزئیات صدور رأی متهمان پرونده موسوم به «بیانیه ۷۷ نفر»/ اتهامات شکوری‌راد مصداق جرم سیاسی است/ احکام صادره قابل تجدیدنظرخواهی استوکیل مدافع آذر منصوری، ریحانه طباطبایی، علی شکوری‌راد و محسن امین‌زاده گفت: تعدادی از افراد این پرونده تبرئه شدند و تعدادی هم حکم محکومیت گرفتند که این احکام بدوی و قابل تجدیدنظرخواهی در دادگاه تجدیدنظر استان تهران است.

شیوع سریع ابولا در یک استان جمهوری دموکراتیک کنگو، موجب نگرانی شده است🔺شیوع سریع ابولا در یک استان جمهوری دموکراتیک کنگو، موجب نگرانی شده است ⚡️افزایش و گسترش سریع ویروس کشنده ابولا در مناطق دورافتاده و پر از جنگل استان ایکواته در شمال غربی جمهوری دموکراتیک کنگو موجب نگرانی سازمان بهداشت جهانی شده است.

وکلای ترکیه: جان دو وکیل زندانی در خطر است؛ آزادشان کنید | DW | 22.08.2020چندین تشکل وکلای ترکیه با اشاره به 'وضعیت بحرانی' دو وکیل زندانی فعال در حوزه‌های حقوق بشری که ۲۰۰ روز است در اعتصاب غذا به‌سر می‌برند، خواستار آزادی هر چه سریع‌تر آن‌ها شده‌اند.

ممکن است پاییز سختی داشته باشیم/ در بازگشایی مدارس کنار آموزش و پرورش هستیموزیر بهداشت با بیان اینکه در بازگشایی مدارس در کنار وزارت آموزش و پرورش هستیم، گفت: اگر بتوانیم با آمیزه ای از آموزش های مجازی و حضوری و اطمینان بخشی به خانواده ها برای اینکه فرزندان شان در معرض آسیب نیستند، کار را دنبال کنیم اختلالی در سیستم آموزشی پیش نمی آید همانگونه که در کنکور اثبات کردیم بهترین و سالم ترین لحظاتی که داوطلبان گذرانده اند، لحظاتی بود که آنها در جلسه کنکور حضور داشتند.

با وجود سرکوب‌های خونین و صدور احکام اعدام برای معترضان، در چند شهر ایران، اعتراضات مردمی دوباره شکل گرفته است.به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، تورج زنگنه در نشست خبری امروز با موضوع اعلام نتیجه نهایی بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراین اینترنشنال اظهار داشت: گزارش مستقل درباره ضبط‌کننده پروازی و توصیف اطلاعاتی آنها از نظر فنی امری مرسوم نبود و در هیچ سانحه‌ای چنین اتفاقی نیفتاده بود.عکس از آرشیو وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده با ارائه کمک‌های خارجی در واکنش به پاندمی کرونا در جهان پیشتاز است.حجت کرمانی، وکیل مدافع آذر منصوری، ریحانه طباطبایی، علی شکوری‌راد و محسن امین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص جزئیات رأی صادره پرونده متهمان بیانیه ۷۷ نفر، اظهار کرد: این پرونده در مورد دو بیانیه تشکیل شده است، یک بیانیه موسوم به بیانیه ۷۷ نفر بوده است که در خصوص حوادث آبان ۹۸ بود و یک بیانیه هم حزب اتحاد ملت در آذر ۹۸ در این خصوص منتشر کرد که آقای شکوری‌راد به عنوان دبیر کل حزب اتحاد ملت اسلامی به واسطه بیانیه حزب و سایرین به واسطه امضای بیانیه موسوم به ۷۷ نفر در این پرونده به اتهامشان رسیدگی شده است.

نظر شما؟ رژيم ديگر نمى تواند با توسل به گلوله و اعدام صداى مردم را خاموش كند 33% افزايش خشم مردم نسبت به رژيم 30% بى ‌تاثیر بودن سرکوب رژیم 8% نشانه وخامت اوضاع اقتصادی سیاسی 29% .